Oiler Оболонь мої рятівники! Купа інших різних думок про заміну акумулятора, свічок та бензонасосу авто не заводилось взагалі. Хлопці професійно і швидко визначили проблему та вирішили питання! Дуже вдячна за оперативність!
Відгуки
-
Людмила Глембоцька ★★★★★
-
Natali Andrushchenko ★★★★★
Зверталась два рази і дуже задоволена обслуговуванням. Ремонтували центральний замок ( але просто ремінь злетів), діагностика, заміна колодок і приводного реміня. Швидко, по часу і якісно. Дякую
-
Никита Мартинюк ★☆☆☆☆
Вирішив приїхати на це СТО для плавнової заміни: свічок, мастила в моторі та фільтрів. Отримав негативний досвід від цього ремонту, а саме домовився з менеджером що електрик подивиться до підрульового шлейфа який я обірвав раніше, додали роботи з монтаж\демонтаж деталей салону плюс діагностика електрики по факту після заміни масла фільтрів свічок, автомобіль поїхав до електриків і тут і отримав негативний досвід людина поставилась халатно до своєї роботи просто розібрав руль не підключив ні тестер нічого, подивився зібрав руль назад, діагностику не провів все на ОКО зрозумів що там. На підсумок діагностику не порахувалили і її і не було по факту мені порахували 1500 гривень за те що електрик зняв руль подивився без приладів і поставив назад. Залишилось питання навіщо було знімати руль якщо людина не захотіла підключати тестер до контактів або щось розбиратися що з підрульовим шлейфом
-
Владислав Архипенко ★★★★★
Обслуговувався на даному СТО вперше. Вразило вічлеве ставлення на рівні від спілкування з менеджером Олександром (розрахунок роботи та замовлення автозапчастин) до виконання самих робіт по ремонту авто майстром Олексієм, так як я сам непогано розуміюсь в авто можу з впевністю сказати що майстер від "бога". Роботу по значному ремонту мого авто проведено в найкоротший час, якісно та охайно. Думаю що в подальшому буду обслуговувалися лише на даному СТО.
-
Олеся Жуковська ★☆☆☆☆
На іншому шиномонтажі зламали секретку , коли розкручували колеса та сказали поїхати на будь-яке сто , щоб розкрутили 2 інших колеса, так як на шиномонтажі не можуть це зробити. Приїхала в найближче сто на Олівер на Оболонь , сказали, що мою проблему теж не можуть вирішити, і направили на той шиномонтаж з якого я приїхала. Я сказала, так як є, що якраз звідти і вони не можуть. Потім вийшов майстер, глянув і сказав ,що зробить, але 2000 тисячі одне колесо і то сьогодні по часу вже не вийде, але може і вийде( почав ціну набивати) Тобто 4000 тисячі за 2 колеса!!!! Я була шокована і добре, що не погодилась на цей розводняк, тому що на іншому сто зробили за 400 грн !!! За 2 колеса 800 грн!!! І це без пошкоджень дисків , акуратно, за 7 хвилин!!! Я незнаю, може це в них така схема, коли бачать безпорадну в паніці дівчину і хочуть в цей момент нажитись і розвести!!! Але треба мати трохи совість і бути чесними! Мій чоловік півроку тому обслуговував тут своє авто і я хотіла записатись на тех огляд, але після цього випадку ми сюди більше ніколи не приїдемо!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ремонт авто?
Ремонт авто знаходиться за адресою вулиця Бережанська, 15, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Ремонт авто?
Зв'язатися з Ремонт авто можна за номером телефону +38 (066) 024-49-44
Як можна дістатися до Ремонт авто?
Дістатися до Ремонт авто можна за посиланням