Відгуки

  1. Svitlana Shulska ★★☆☆☆

    Не розумію схвальних відгуків.Не помітила жодної поваги до відвідувачів. Я і мої колеги святкували корпоратив.Десь в той час,коли гості пішли танцювати ,персонал почав моніторинг власних речей відвідувачів.Зі столів щезли пляшки з напоями ,дорогий алкоголь.Якщо персоналу щось не подобається,що суперечить роботі закладу,потрібно підійти до відвідувачів і пояснити.Але жоден заклад не дозволить тримати в себе людей,які нишпорять в особистих речах,сумках відвідувачів.А коли спробували поговорити з працівниками,що вони звісно заперечили,то в чеку з'явився ще пункт на 2000 грн,що взагалі ніхто не замовляв і на столах цього не було.Людииииии,ви вважаєте ,що так виглядає український бізнес....так виглядає неповага....до себе,до людей ....це рагулізм.....Р.S.Якщо заклад дозволяє приносити свій алкоголь....то питання ,що Ви шукали в сумках.....пакетах,де гаманці та одяг До слова ,особисті речі не пропали ...,але факт ,що це роблять залишає питання відкритим....

  2. Світлана Іванішкін ★★★★★

    Доброго дня ,нещодавно відсвяткувала у вашому закладі свій Ювілей.Дуже-дуже задоволена і гості теж у захваті від атмосфери ресторану,вишуканих блюд,гарної подачі страв ,уваги офіціантів Артура,Назара ,Ярини.,також особливу увагу хочу звернути на музичний супровід у цей вечір,співачка Оксана Караїм просто розірвала цей вечір своїм чарівним співом . Особливу подяку хочу висловити адміністратору яка приймала моє замовлення ,яка вислухала всі мої побажання.Кухня чудова .Все на вищому рівні.

  3. Galina Chayka ★★★★★

    Хочу подякувати всьому колективу ресторану Забава, за смачну їжу, сервіс і атмосферу, яку ви створюєте для гостей. Святкували розписку дітей. Все було на висоті: підбір меню для банкету, якість і подача страв, оформлення банкетного столу, чудовий сервіс.

  1. Марина ★★★★★

    Дуже красивий ресторан. На Сихові давно такого бракувало. Класно прийти святкувати різноманітні події, тому що ціни середні, є жива музика та дозволяють свій алкоголь. Тепер на терасі можна курити кальяни та повечеряти в спокійній атмосфері. Там діджей грає лаунж, але не голосно. Не заважає спілкуватися. Мені тут подобається. Рекомендую цей заклад.

  2. Nazar Prots ★★★★☆

    З плюсів: дуже і дуже гарний заклад з чудовим стильним ремонтом. Смачно, велике меню, кожен для себе найде страву. Персонал привітний, працюють молоді стажери З мінусів: довго чекав щоб підійшли до столика. Ціни вище середнього. Був дуже здивований що до картоплі фрі вага якої складає 150г яка вартує 165 грн, так ще й треба було додатково докупити соус (звичайний кетчуп) який коштує 65 грн за 50г. Мені здається на рахунок соусів вам варто переглянути ціни. Може бути що кетчуп був дорожчий ніж 0,5 коли?)

  3. Марта Нечай ★★★☆☆

    Відвідували цей заклад не одноразово. І зараз можу написати адекватний відгук. Ми мали в цьому закладі два бенкети, святкування річниці і два прості перекуси. Вперше ми були в лютому цього року. Залишились задоволеними. Атмосфера була весела, кухня смачна, умови супер(торт і алкоголь свої, знижка 15% на меню до дня народження). Святкування річниці вже було в березні трохи гіршим. Думаю, це через контингент відвідувачів в той день. Але крайній банкет був суцільним розчаруванням. Кухня зовсім не була такою смачною як раніше. Борщок не смачний, слойка з куркою виявилась зі сиром і грибами чомусь, шашлик геть не такий як раніше, тому гастрономічного задоволення ніхто не отримав... Але основа - це "жива" музика, саме через неї ми обирали даний заклад. Перші рази був Роман Кльован, то було забавно і весело. А цей раз був Павло Ільницький і це було ніяк. Кавери в його виконанні нудні, пісні зіпсовані, при інтенсивному виконанні людина "з'їдає" останні склади, сама музика просто немає, ще й виконавець іде собі спокійно з друзями на посиденьки, а гостям залишає непотрібне булькання на фон. Вечір був зіпсований, бажання приходити ще на банкет пропало. Ціни досить не маленькі, а смакові якості надзвичайно знизились. Умови проведення банкетів на 20 квітня додаю на фото. Тортів своїх більше не дозволяють приносити, бо тепер вони мають власну кондитерку. З позитивних моментів - це гарний інтер'єр, зручні і чисті туалети, наявність гардеробу, велика кількість обслуговуючого персоналу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЗАБАВА?

ЗАБАВА знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 41, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону ЗАБАВА?

Зв'язатися з ЗАБАВА можна за номером телефону +38 (097) 112-43-69

Як можна дістатися до ЗАБАВА?

Дістатися до ЗАБАВА можна за посиланням

Advertisements