Відгуки

  1. Anastasia Khamar ★★★★☆

    люблю цей заклад, але дуже шкода що пропала кухня дуже любила сирний суп, завжди ходила на обід сюди, і ще кіш їла хотілося б щоб відновили кухню і додали обіди

  2. Maria Shwarden ★★★★☆

    Гарний невеликий заклад Є солона та солодка їжа. По суті пампух це такий собі пухкий бургер. Доволі ситно, але не знаю чи прийшла б ще раз. Спершу сніданок подали холодним. Довелось простити підігріти. Дрібниця, але неприємно. Кава є тільки машинна, альтернативи немає( Заклад гарний, але місця дуже мало. З плюсів, я була єдина і вдалось з комфортом попрацювати 1,5 годинки)

  3. Инна Лудан ★★★★★

    Дуже затишна кав'ярня з пампухами. Ми брали сирні. Дуже смачно, ціни класні. Чай брали альпійський луг дуже насичений і смачний. Ввічливий і уважний персонал. З собою взяли поласувати еклером, упаковка супер ! Ще прийдемо!

  1. Галина Федькович ★★★☆☆

    до сьогодні мала позитивне враження про заклад - брала додому смачні сирні пампухи маленькі, та інші десерти. 17 січня брала увечері малиново-фісташковий торт шматок за 80 грн - був смачний. Сьогодні 21 січня зайшла знову. Було 2 шматки, торт вчорашній. Ціна 95 грн за шматок. Сказала що візьму два і запитала за знижку. Спочатку сказали що знижка після 20 год - було 19.55 я могла почекати, поки спакують якраз. Потім сказали що на торти знижки нема , тільки на пампухи. Те що кілька днів тому знижка була - "може ціна піднялась", "ми не знаємо", "може не той торт". Заплатила 95 грн і пішла. 15 грн то дрібниця, але якось неприємно. В 20 год вечора продавати вчорашній торт, котрий завтра вже не виставиш (сподіваюсь) по ціні свіжого торта - дивно, і навряд чи сприяє бажанню зайти ще.

  2. Олексій Паламар ★★★☆☆

    Невеличкий заклад зі ставами з пампухів. Крім солодких є ще непоганий вибір різних страв типу пампухобургера і сніданку з пампухом Нічого супер вигадливого - доволі прості страви з простими подачами… Пампухобургер дуже розвалюється, але смачно

  3. оля ★★★★★

    дуже сподобалась дівчинка за касою! така приємна, дала настрій на весь день! Пампух просто неймовірний! А лимонад, саме задоволення.

  1. Анастасія Приступа ★★★★☆

    Заклад красивий, капучино на 3/5 може бути, якщо любите то краще додайте корицю так смачніше

  2. Anya Barba ★★★★★

    Затишна, світла і дуже смачна кав'ярня! Є традиційний сирник, різні види пампухів, тарти - солодощі і кава на будь-який смак! Дякую за гастрономічну і естетичну насолоду!

  3. Марія Нижанкевич ★☆☆☆☆

    Кава тепер стала не така як раніше, зараз просто жах, а так то заклад супер

  1. Kateryna Holiak ★★★★★

    Смачні десерти, великий вибір, затишно.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса PamPuh cafe & bakery?

PamPuh cafe & bakery знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 5a, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону PamPuh cafe & bakery?

Зв'язатися з PamPuh cafe & bakery можна за номером телефону +38 (099) 788-38-95

Як можна дістатися до PamPuh cafe & bakery?

Дістатися до PamPuh cafe & bakery можна за посиланням

Advertisements