Відгуки

  1. Марина Горобець ★★★★★

    Замовляла вже декілька разів, і кожен раз задоволена. Дуже приємний смак, завжди вигідні акції та пропозиції

  2. Н М ★★★★★

    Скільки замовляю завжди смачно було і без якихось проблем, тому рекомендую

  3. Яна Чичкаленко ★☆☆☆☆

    найгірші суші, які я коли-небудь їла… зіпсували настрій на весь вечір. малесенькі, розпадаються та й смак ніякий зовсім, не вартує своїх грошей зовсім. васабі на смак взагалі ніякий, ніби мокрий пісок, та й порція мізерна зовсім. шкодую, що не почитала відгуки наперед…

  1. Андрей Левченко ★☆☆☆☆

    Сказати , що я офігивший це нічого не сказати . Замовлення сету зробили на доставку. Під час заповнення і оформлення , час доставки був вказаний 19.30-1945(замовленя я робив 18.30). Піля підтвердження перейшов на відслідковування замовлення і там вже було 20.15. Трішки засмутився , але це субота вечора і розумів що час доставки може бути збільшено . Щоб не розписувати кожний мій дзвінок до контакт центру скажу коротко - суші привезли вже 21.20 , але як виявилося це були квіточки ... Нашими вишеньками був пісок в кожному 3му шматку рола. А вишенька , яка потрапила на вершину торитак це камінчик, після якого почав боліти зуб. Фаталіті для мене було в тому що точка яка готувала це- СУШІ МАСТЕР на машинобудівній 41!!! Категорично застерігаю від замовлення в даному закладі !!!

  2. Ельвіра Погорелова ★★★★☆

    Зробили замовлення на сайті зранку. Запізнення із доставкою майже на годину. Телефон підтримки не відповідає, добре, що побачили мої пропущені і передзвонили. Суші дуже смачні. Хто буде робити замовлення - замовляйте заздалегідь. Компанії потрібно приділити увагу доставці та службі підтримки.

  3. Надія Шевченко ★★★★★

    Замовляли суші із доставкою додому, доставили трошки із затримкою бо 9 березня був ажіотаж на суші. Все гарно запаковано, суші смачні і дуже сподобалось, що багато начинки. Соевий соус не пересолений, васабі вміру гострий, та імбир із цікавим солодкуватим присмаком. Замовляли вперше та всій родині сподобалось, все смачно. Будемо замовляти іще.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса We Sushi?

We Sushi знаходиться за адресою вулиця Машинобудівна, 41, Київ, Україна, 03067

Який номер телефону We Sushi?

Зв'язатися з We Sushi можна за номером телефону +38 (080) 033-69-39

Як можна дістатися до We Sushi?

Дістатися до We Sushi можна за посиланням

Advertisements