Замовив доставку о 20:00 Перенесли на годину , потім на дві , а потім просто відмінили замовлення Набрав їм особисто, якесь хамло відповіло нічого не пояснило
Фотогалерея
Відгуки
-
Danyil Smyrnov ★☆☆☆☆
-
Timur Davydenko ★☆☆☆☆
Чекали на замовлення 2 години подзвонили на гарячу лінію сказали нам сказали напевно замовлення прийняли автоматично. Раджу закритись
-
Андрій Жук ★★☆☆☆
Зробив замовлення через глово. Замовляв о 21.20, сушист поспішав, скоріш за все, через це(а може і ні), якість на 3 з 5. Злиплись шматки між собою і важко було відірвати шматок, щоб він не розвалився, була велика жила тунця(на фото), сир "типу філадельфія"(схожий, але не він, або не свіжий) та ще пару неприємних моментів. Але це не те, що зачепило найбільше. Я подзвонив у заклад, щоб адміністрація знала про цю ситуацію та в майбутньому такого не допускали, і трохи розлютило ставлення тої, з ким я розмовляв- вислухавши мою історію, тоном "ну якого ти мене напрягаєш в кінці робочого дня?", почала мені щось спочатку про стандарти компанії і т.д., м'яко натякаючи, що їй все одно. До цього я навіть не думав про повернення коштів, або ще про якісь вигоди, але зачепило. Запропонував надіслати фото, там все чітко видно. Знов тон "іди кудись", але погодились подивитись, якщо на вайбер відправлю. Вайбера немає, запропонував телеграм, сигнал, пошта, або особисто, на наступний день, приїхати. Відповіді трохи шокували, бо почалось відкрите знущання-"у нас немає кому на це дивитись", "ваше право кудись скаржитись" і т.д. Засумнівався в розумових здібностях цієї персони, закінчив розмову, звернувся в глово. Розібравшись в ситуації, повернули гроші та ще й від себе бонус накинули, за зіпсований вечір.
-
Анна Клыкова ★☆☆☆☆
Не можу оцінити на смак їжу оскільки жодного разу так і не змогли скуштувати. Замовляли перший раз у п'ятницю 31.01, перетелефонували через годину сказали що буде готово аж на 21 (хоча замовлення робили о 17 і хотіли отримати о 20). Ну вирішили що нічого, п'ятниця все розуміємо. Другий раз замовляли завтчасно 06.02 на 07.02. Перетелефонували і почали розповідати, що замовлення від 2000грн тільки роблять по передоплаті в 30%. Що за бред? На сайті про це жодного слова. Ну третьої спроби вже точно не буде...
-
Анна Аверкова ★☆☆☆☆
25.08.24 були в Суші майстер на сім'ї сосніних 17, були з двома дітками. Замовлення було їжа в закладі, нам сказали чекати хвилин 40, коли прийшли стіл був не протертий від пилу, не накритий, без тарілок без склянок, просто одноразові прибори ,гірка серветок без підставки і все, нам принесли суші в коробці і поставили на брудний стіл це був весь сервіс. Ми хотіли посидіти поїсти в приємній атмосфері ,що не вийшло. Ще коли ми робили замовлення туалет був відчинений, а коли ми прийшли через вказаний час на вечерю туалет зачинили і весь час що ми там провели не відчиняли, ми не могли помити руки та дітей повести в туалет. Самі суші по смаку були смачні. Скажіть будь-ласка якщо ми замовляємо їжу в закладі це так у всіх закладах чи накривають стіл з тарілками та всим іншим?
-
Xiaowa ★☆☆☆☆
Замовляв зазделегідь о 10 ранку з доставкою на 7 вечора. Я розумію, що свято, але і люди розраховують на певний час, тому і ресторан має планувати свою роботу. Запізнилися більш ніж на годину без будь-яких вибачень. У підтримку не додзвонитись. Не знаю, яке з відділень готувало, але враження від закладу було зіпсовано (до цього замовляв кілька разів). Замовлення # 258791.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса We Sushi?
We Sushi знаходиться за адресою вулиця Сім'ї Сосніних, 17, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону We Sushi?
Зв'язатися з We Sushi можна за номером телефону +38 (080) 033-69-39
Як можна дістатися до We Sushi?
Дістатися до We Sushi можна за посиланням