Замовляли доставку суші , до «дон карлоне рол» питаннь немає , дуже схоже та начинки багато ,а от до «Філадельфія преміум кінг рол» на фото цей рол преміум , але не насправді, начинки мало , і преміум взагалі не назвеш (
Фотогалерея
Про нас
Sushi Story — це заклад, що пропонує смачні роли за доступною ціною. Ввічливий персонал завжди готовий допомогти з вибором. Гарне упакування та приємна атмосфера роблять це місце рекомендованим для всіх поціновувачів японської кухні.
Відгуки
-
Христина Приходько ★★★☆☆
-
13 19 Семенов Владислав ★★★★★
Дуже подобається цей заклад: смачні роли, свіжі продукти та приємна подача. Персонал ввічливий, замовлення приймають швидко, кур’єр приїхав в обіцяний час. Обов’язково замовлятиму ще й можу сміливо рекомендувати друзям.
-
Николь ★☆☆☆☆
Жах! У дитини було день народження, вона зі своїми друзями пішла сюди. Замовили спеціально за годину, до того, як мали туди прийти, щоб усе було готово. Замовили найбільший суші торт. Прийшли діти. Запитали коли буде готово, сказали через 10-15 хв, оплатили. Почекали 30 хв. Хотіли запитали де суші, а кухар ходив десь, сміявся, курив, з кимось розмовляв. Почекали ще. Винесли суші на упакування дівчині за касою. Думали що все, зараз винесуть. Хотіли їсти, були голодні, але чекали. А дівчина сиділа в телефоні. Ще почекали. Підійшли до дівчини, запитали коли суші будуть. А вона каже: Ой, зараз запакую. По факту ще чекали. Чекали годину, щоб винесли суші просто в коробках. Дві години робити суші - це занадто! Ніколи сюди більше не прийдемо.
-
Настя Макаренко ★☆☆☆☆
Не дорізані до кінця, тунець не свіжий, купа рису, мало начинки, одні крабові палички і тих мало. Марно витратили гроші
-
Мария Мицюк ★☆☆☆☆
Очікування і реальність... :) Те що прийшло взагалі не схоже на те що на картинці сайту. Сет називався літнім, можете самі порівняти. Небо і земля. Окрім того всі роли з'єднані, довелось самій їх розрізати. Майже все роли взагалі розсипались. Нажаль розчарування.
-
Ігор Олександрович ★☆☆☆☆
Враження найгірши, не ведіться на останні відгуки, я повівся, а потім проаналізував та зрозумів що це одна особа, можете самі зробити висновки з однієї столешниці на всіх фото. Суши приїхали не свіжі, холодні «гарячий сет» , начинки ну дуууже мало, в ролі Філадельфія классік огірків багато і тоненька смужка сиру, зверху рола можете самі зробити висновок з приводу того що поклали зверху лушпарі риби. Може із-за кількості заказів в них таке я не знаю, але робити замовлення навряд чи там буду ще, вже не кажучи про затримку заказу на 15 хвилин при перед замовленні з вечора минулої доби
-
Sergey Khokha ★★★★★
Дуже ввічливий персонал, з радістю допомогли з вибором. Дуже смачні роли, залишилися задоволені, обов'язково прийдемо ще
-
Инна Адамович ★★★★★
Рідко пишу відгуки, але тут не втрималася. Завжди думала, що суші-це дорого, але виявилося все дуже доступно. І приємно, що в цьому місці вартість відповідає смаку! Від душі рекомендую!
-
Віка Квашина ★★★★★
Дуже смачна їжа, мені все сподобалось. Замовляю не перший раз і завжди неймовірно задоволена обслуговуванням. Добрий та ввічливий персонал, приємна атмосфера. Гарне упакування. Прикріпляю фото свого улюбленого сету, всім рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Story?
Sushi Story знаходиться за адресою Чоколівський бульвар, 31, Київ, Україна, 03087
Який номер телефону Sushi Story?
Зв'язатися з Sushi Story можна за номером телефону +38 (093) 170-24-44
Як можна дістатися до Sushi Story?
Дістатися до Sushi Story можна за посиланням