Найгірші суші в моєму житті. Рис - розварений, злипається. Риба відверто вже тухне. Роли порізані і скручені жахливо. Тунець консервований. Це жесть. Чука за 140 грн - таке враження що там грам 20 було. Жоден сет і рол в ньому абсолютно не смачні.
Фотогалерея
Відгуки
-
Iryna Fedorova ★☆☆☆☆
-
Саша Кадай ★★★★★
Вже неодноразово замовляла суші, завжди дуже смачно. Але іноді є затримка в доставці, але це не так критично тому що затримка 10-15 хв, а іноді навпаки навіть раніше. Загалом все подобається, вже рік замовляю суші тільки тут☺️
-
Stasia ★☆☆☆☆
Зробила замовлення о 16.00 на 20.45. І нажаль була дуже обурена якістю обслуговування. 1. Дівчина яка стояла на касі просто дивилась в телефон, на питання відповідала хамовато і не з першого разу. 2. Замовлення як було виявлено не було готове, сказали чекати 40 хвилин, прийшли вдруге сказали чекати 15 хвилин і тільки з третього разу ми змогли забрати замовленя. На моє питання чому ще не готове замовленя мені відповіли :" бо багато замовлень", я чудово розумію, що існує "запара", але блін майже 5 годин не вистачало на приготування. 3. Потім мені подзвонила менеджер (через 6 годин, коли ми на третій раз йшли забирати ці суші) і почала кричати чому ми ще не забрали замовленя ( хоча повторюсь до цього нам 2 рази казали що вони не готові). 4. Абсолютно ніякого вибачення нам не сказали, нічого не запропонували за таке довге очікування. 5. На останок коли я вже забирала замовленя і заплатила я побачила "шефа" який готував це "творіння', бородатий дядько, без рукавиць і в якомусь брудному халаті. + ця дівчина-касир теж голими руками допомагала йому складати в коробку ці суші, перед цим вона розраховувала попереднього покупця. Враховуючи усе вище перелічене їсти їх просто було огидно та й до того я знайшла волосся з бороди того "шефа". Тому єдине що можна зробити - попередити людей НІ В ЯКОМУ випадку не замовляти тут нічого, бо єдине що можна отримати це зіпсутий настрій та викинуті на вітер гроші.
-
Денис Монастирний ★☆☆☆☆
Вирішили спробувати суші в незнайомому закладі і розчарувались( Замовили сет Філадельфія. Перше, що здивувало, коли замовили самовивіз, довго не міг знайти точку виносу, додзвонившись оператору з 5го разу ,він повідомив що це Суші Мастер. Сет виявився не смачним, безвкусний,рис прилипає до зубів, роли доїв смітник. Однозначно не рекомендую!
-
Владимир Холлоуэй ★★★★★
Робив замовлення і не раз- завжди все на вищому рівні☺️ Нашій сімʼї дуже подобаються тут суші Завжди все свіженьке, готують швидко. завжди замовляємо тут.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса We Sushi?
We Sushi знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 7, Ірпінь, Київська область, Україна, 08200
Який номер телефону We Sushi?
Зв'язатися з We Sushi можна за номером телефону +38 (080) 033-69-39
Як можна дістатися до We Sushi?
Дістатися до We Sushi можна за посиланням