Відгуки

  1. Олена Тищенко ★★★☆☆

    Для чого при замовленні двох окремих ролів пакувати в одну коробку? Тим паче якщо один з них повинен поливатися унагі а інний ні. В результаті все пливе!!!

  2. Камелия Ерохина ★☆☆☆☆

    Доставка приїхала на 30 хвилин пізніше , без попередження. Їжа вся холодна. Даний заклад вирішив , що серветки не потрібні , а курʼєр вирішив , що не потрібно видавати чек.

  3. Катерина Зубчук ★☆☆☆☆

    Купували каву на мигдальному молоці, на жаль, відразу не спробувала, встигла відʼїхати від закладу. Молоко було зіпсоване, каву довелося звісно викинути. Я розумію, що скоріше за все, рослинне молоко не дуже популярне серед відвідувачів, в такому випадку краще взагалі його не пропонуйте, ніж травити клієнтів і псувати рейтинг. Сподіваюся хтось з власників читає ці відгуки, робить висновки і намагається покращити свій сервіс.

  1. Olga ★★★★★

    Мабуть найкращий заклад в Малині. Ми жили тут 2 тижні і кращого сервісу і їжі не знайшли, хоч шукали довго. Доставка від 250 гривень безкоштовна, їжа смачна і свіжа, сервіс хороший, ввічливі офіціанти та працівники доставки. Можна розрахуватись картою (що виявилось рідкість в Малині). Не знаю хто поставив цьому закладу 3,9 - це незаслужено. Тверда п’ятірка з урахуванням відсутності конкуренції. Бізнес ланчі порадували, можна замовляти цілий день і в вихідні теж, ціна дуже приємна і дуже смачні.

  2. Виктория Задорожная ★☆☆☆☆

    Доставка знову із запізненням. Зробили замовлення в 18:15, отримали доставку в 20:00, а обіцяли +-40хв. Довелося двіччі телефонувати, щоразу казали, що кур'єр вже виїхав. На смак ок, але все рівно замовила тут останній раз.

  3. Ivan Dvoiehlazov (Johann Stronov) ★☆☆☆☆

    Замовив картоплю фри, а там ії на зуб, не більше.. аналогічна ситуація з габургерами, а коштує зате більше ніж в макдольнатс

  1. Наталія Онопрійчук ★★★★★

    Замовляла сьогодні у закладі пасту Карбонара. Була вражена, так як на смак вона була дуже смачна. Швидка доставка. Залишилась задоволена.

  2. Таня Кульпач ★☆☆☆☆

    Жахлива кухня. Невже те що на фото має щось спільне з пастою карбонара? Поясніть будь ласка кухару як це має виглядати і смакувати насправді. Жахливо несмачно

  3. Наташа Пісьменна ★☆☆☆☆

    Залишились погані враження від закладу. Суши на смак не погані, але їх вигляд і форма просто жахливі. Суши різної форми, дуже великі, які не можливо їсти бо вони розвалюються і зовсім не тримають форму. Мохіто жахливе, просто все накидане і все, здається таке враження, що персонал не знає як його робити. Ну і про персонал, просто не приємні особи, які не задоволені своєю діяльністю

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Цедра?

Цедра знаходиться за адресою вулиця Неманихіна, 11600 Малин, Житомирська область, Україна

Який номер телефону Цедра?

Зв'язатися з Цедра можна за номером телефону +38 (093) 233-01-65

Як можна дістатися до Цедра?

Дістатися до Цедра можна за посиланням

Advertisements