Про нас

Yalla — це місце, де готують найсмачнішу шаурму. М'ясо тут роблять у тандирі, а соуси грані. Асортимент не набридає. Це місце, яке обов'язково варто спробувати.

Advertisements

Відгуки

  1. Дмитро Воєтко ★☆☆☆☆

    Щось сталось з закладом, шаурма суха відносно того як було раніше, персоналу мало і виглядає втомлено, дайте людям відпочити, раніше там був чудовий двіж, і купа людей. Зараз таке собі. Боби едамаме не пояснили що потрібно виковирювати із зелених стручків, пошкрябав собі горло та піднебіння. Якщо і так то вони ніякі всередині і дуже маленькі відносно стручків. 150грн за цю страву так і не повернули, залишив щоб викинули. Раніше всім рекомендував вас як еталон, на зараз це точно не так. Доповню що в закладі з немаленькими цінами не варто використовувати для витирання робочої поверхні від соусів та залишків їжі на яку потім кладуть лаваш, мікрофібру яка колись була рожевою, виглядає жахливо. Це ж не шаурма за 120грн все-таки.

  2. Мар'яна Лещенко ★★★★★

    Моя любов це з креветками! Доречі у них є ЖБВ у меню на кожну страву! Це дуже зручно! Як тільки гуляю по цій вулиці,обовʼязково смакую своєю улюбленою стравою!

  3. Anastasiia ★★★★★

    Замовляли шаурму і фалафель. Фалафель був неймовірно смачним (це рідкість). Де не куштувала, а тут найкраще. Швидке обслуговування. Неодмінно повернемося ще! Дуже приємний комплімент у вигляді жуйки. Поклали достатньо серветок, зубочистки. Гарне пакування. Шаурма не розвалювалася і не тікла. Рекомендую усім відвідати цей заклад. Дуже і дуже смачно!

  1. ІТ-94 Довгань Валерія ★★★☆☆

    Були сьогодні тут з чоловіком. Ціна - задорого як для такої шаурми. Маленької шаурми немає - теж мінус. В стандартну шаурму мені поклади цибулю і не попередили (в меню не вказано про цей додаток). Було неприємно її побачити в своїй шаурмі. Пакування "на виніс" - теж мінус. Взяли із собою - бо біля закладу немає можливості поїсти. Були а-ля стоячі місця, але там палив чоловік - їсти було б не дуже приємно. Прийшлося шукати в сквері поруч лавочку в затінку. Але нормально поїсти шаурму не змогли, бо з неї тік сік. Руки - брудні, одяг - брудний. Ніколи більше до вас не повернусь. Дякую за негативний досвід.

  2. Yeva Ivchenko ★★★★★

    Куштувала шаурму з креветками, було дуже смачно! Зазвичай у страви з морепродуктами в деяких закладах кладуть 3 креветки, тут — усе навпаки, здавалося штук десять. Порції величезні, але у той же час ролл не сухий, можна зʼїсти не запиваючи. Атмосфера просто бомба!

  3. сергей белов ★★★★★

    Максимально було смачно Попадає в топ 3 Києва Обовʼязково повернусь Брав фірмову шаурму Мяско як перший шашлик на природі Свіжі овочі та куча сира і дуже крутий соус

  1. Інна Картельова ★★★★★

    Наразі сама смачна шаурма, яку їла останнім часом. Брала з куркою. Особливо відмічу - смачний хрусткий лаваш , курка з димком. П.с. хто любить спробувати щось навпіл - шаурму не ріжуть - правило закладу.

  2. Артём Траст ★★★★★

    Дуже классний местяк!!!Дуже смачно. Смачніше ніж звичайна шаурма. Бо мʼясо роблять у тандирі. Свої соуси грані,не такі приторні як у звичайних шавах. Кожного місяця є «страва місяця». Асортимент не набридає. Штука с курятиною прям пушка! Смак наче на багатті чи на грилі з димком. Соковито,охайно,видно кухню. Всім друзям подобається теж. Дають нормально кількість серветок та жуйку ще. Рекомендую!!обовʼязково спробуйте!вже не перший раз там їм. І працюють довго.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Yalla?

Yalla знаходиться за адресою вулиця Амвросія Бучми, 2, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Yalla?

Зв'язатися з Yalla можна за номером телефону +38 (073) 789-20-20

Як можна дістатися до Yalla?

Дістатися до Yalla можна за посиланням

Advertisements