Двічі заходила у цей заклад — і двічі пошкодувала. Єдина причина, чому повернулася вдруге — зручна локація та приваблива тераса, хотілося дізнатися, що ж тут пропонують. Але… власник (чи хто він там) зустрічає не як гостя, а як ворога. Обидва рази одна й та сама сцена: замість привітання — хамське “чого прийшли, не бачите, ще не відкрито?”. Ні пояснити, коли можна зайти, ні бодай усміхнутися. Атмосфера нульова, настрій зіпсований. Якщо хочете отримати заряд злості та хамства — ласкаво просимо. Якщо хочете приємного сервісу — точно не сюди. Шкода гарного інтер’єру та тераси, бо з таким підходом до гостей заклад дуже швидко закриється.
Фотогалерея
Про нас
Baker75park — це сімейне кафе, де можна смачно пообідати. Тут пропонують ребра, салат «Цезар» та пасту. Порції великі, а обслуговування ввічливе. Це місце, де можна насолодитися смаком та якістю страв.
Відгуки
-
Вікторія Іванішіна ★☆☆☆☆
-
Kyrylo Fedorchuk ★★★★★
Дуже смачний гриль та вельми поважний Віталій. Дуже активний професійний Хозяйн кафе.
-
Кристина Старикова Козырь ★★★★★
Дуже гарне місце, завжди сонечко. Комфортно. Клієнтоорієнтовне. Іжа, подача на висоті. Полюбляємо тут їсти з друзями та сім’єю. Вид навколо кафе такиий неймовірний. Чудовий хозяін! Все дуже смачно і якісно. На клієнтах не економлять точно. А випічка це взагалі шедеврально. Є також щоденні ланчі дуже по-домашньому ☺️ Рекомендую!
-
Виктория Сидорина ★☆☆☆☆
Планували святкування 5 річниці весілля моїх дітей. Як і треба прийшли зазделегідь, щоб обговорити меню. Власник запевнив, що немає сенсу, бо на кухні все є і на 8 чоловік немає проблем виніс з під "ножа". І... чи то ніж заступився чи то 20 хвилин у власника в цей час переходили чи то на зимовий чи то на літній час, але замовлення ми не отримали навіть через 1,20)))). Про наше замовлення забули!!!! На наші питання " коли!" відповідь " ви ж не голодні"- м' ясна, сирна тарілки і дві порції брускетті. Вже просиділи дві години. Добре що хоч через пів години принести замовлені коктейлі ( різні, але на вигляд однакові, з різними назвами і цінами). Власник позиціонує себе ХАЗЯЇНОМ який чомусь уявив собі вседозволеності: обрахувати( показово записує САМ!!! замовлення на якомусь папірці, а потім хаотично збирає і питає " це ж ви замовляли?), ображає без підставно і підбору слів. Кухня - немає слів!!!, бо так і не спробували за три години перебування, бар- будьте готові до сюрпризів( усі коктейлі " мохіто")))). Ціни- таке собі. Власник - маленький хамовитий хам з великими амбіціями.Рекомендую тим хто мріє виплеснути бокал з коктейлем в обличчя образнику. Це місце саме для Вас. Всім гарного настрою!)))
-
Inna Romanova ★☆☆☆☆
Не рекомендую даний заклад!! Сервіс 0, їжа не смачна, коктейлі не смачні і не відповідають технологічній карті. Замовлення чекали більше години, зробили до замовлення так і не дочекались їжі. З нами було двоє маленьких дітей. Коли зробили зауваження чому нас не обслуговують? Нам відповіли ви не голодні, хоча на столі були залишки мʼясної нарізки. Вішенкою на торті стало, що нам в чек вписали зайві коктейлі, образили! Відвідувачі які поруч відпочивали їм були не перешкода!
-
Oleksandr Stepura ★★★★★
Заходили обідати, 4 дорослих та 2 дитини. Місця всередині не дуже багато, але розмістились всі бажаючі, в теплу пору працює літня тераса. Замовили ребра, Цезар, картоплю, пасту, порції приносять великі, можна наїстись, обслуговування ввічливе та ненав'язливе. Оплата карткою і готівкою. На барі є вибір пива та напоїв.
-
Daria Cherkashyna ★☆☆☆☆
Жах, власники закладу дозволяють тут курити. Як можна їсти, коли в приміщенні 30 метрів на 6 столиків курять вонючий айкос поруч, а на столі попільничка з недопалками всередині. Я вже мовчу, що це порушення законодавства, а заклад, взагалі - Family cafe. Обслуговування дуже довге, їла в залі я одна, замовлення несли рівно 30 хвилин (тар тар з лосося, навіть не гаряче)
-
Міра К ★★★★★
Замовляла доставку через болт - час очікування 40хв. Креветки ще теплі, аромат чудовий. Десерт "баунті" просто тане у роті, дуже смачно. Тірамісу виглядає невеликим, та смак не розчарував. Смак і якість страв 5/5
-
Аліна К ★★★★★
Замовляла доставку через болт - час очікування 40хв. Креветки ще теплі, аромат чудовий. Десерт "баунті" просто тане у роті, дуже смачно. Тірамісу виглядає невеликим, та смак не розчарував. Смак і якість страв 5/5
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Baker75park family cafe?
Baker75park family cafe знаходиться за адресою Берестейський просп., 67, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Baker75park family cafe?
Зв'язатися з Baker75park family cafe можна за номером телефону +38 (099) 094-00-35
Як можна дістатися до Baker75park family cafe?
Дістатися до Baker75park family cafe можна за посиланням