Улюблена кавʼярня біля дому. Ходимо всією сім'єю) Дуже смачна кава з душею, можна затишно посидіти. Привітний персонал, бариста Катя найкраща, завжди зустрічає посмішкою. Радує, що весь персонал pet-friendly, влітку завжди пригощають песика водичкою.
Фотогалерея
Відгуки
-
Olena Shustova ★★★★★
-
Саша ★★★★★
Чудове місце! Кава смачна, ароматна - видно, що готують правильні люди із любов’ю. Персонал дуже привітний,завжди допомагають вибрати десерт (а вибір тут справді завжди великий,і завжди усе свіженьке).
-
Boomer ★☆☆☆☆
Без смаку і без атмосфери — ніби зайшов у відділення ПриватБанку, а не в кавʼярню. Кава посередня, баристи байдужі. Просто комерція без душі. Стакани стандартні, але чомусь наливають не повністю. Десерти виглядають так, ніби лежать уже не перший день — черстві й без свіжості. Схоже, їх просто ніхто не купує, і це відчувається одразу. А ще - оверпрайс за сезонні напої при неповноцінних порціях
-
ira_mo ★★★★★
Зручно заїжджати коляскою (є окреме віконце з вулиці для замовлення й видачі). Смачні круасани, кава і десерти (хоча часто занадто солодкі).
-
Марія Легкун ★★★★★
Дуже смачна кава! Вона має насичений виразний смак, я пила і насолоджувалась. Дуже сподобались горішки і шоколадний кекс!
-
Kateryna Melnychenko ★☆☆☆☆
Вітаю, дуже розчарували сьогодні, що в 20:55 не захотіли зробити оранж каву, мотивуючи тим, що не встигнуть до 21:00, так як працював генератор у цей час. Але я думаю, дівчата просто не хотіли наново мити обладнання, тому відмовили. Мені як клієнту не зрозуміла така поведінка, за 5 хвилин не встигнуть зробити напій? Хоча раніше ходила сюди на каву, бо живу тут, шкода.
-
voktori ★★★★★
Дуже гарна кав'ярня. Великий вибір десертів та напоїв. Персонал привітний, завжди допоможуть підказати й обрати,якщо не знаєш,що бажаєш скуштувати. Кавярня періодично змінює зерна на еспресо, тому як для людини яка не розумілась на каві,досить цікаво куштувати й дізнавитись про те що п'єш. Раджу спробувати подвійний капучіно, з шматочком чізкейку, ви будете вражені. Чудово підійде для невеликої зустрічі з друзями чи колегами,обідньої перерви,або просто для відпочинку.
-
Елена ★★★★★
Вперше відвідали кав’ярню MY KAVA. Приємна атмосфера, продуманий дизайн, зручне розташування. Обслуговування тактовне і ненав'язливе. Персонал привітний та швидкий. Ціни помірні. Замовляли капучино, тістечка Шу та горішки з сиром дорблю. Неймовірна смакота. Ми насолодилися їжею, напоями та атмосферою кав’ярні. Заклад гідний уваги. Рекомендую кав’ярню MY KAVA всім, хто любить смачну каву та якісний сервіс. Обов’язково повернемося туди знову.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса My Kava?
My Kava знаходиться за адресою вулиця Нижньоключова, 14, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону My Kava?
Зв'язатися з My Kava можна за номером телефону +38 (068) 693-18-42
Як можна дістатися до My Kava?
Дістатися до My Kava можна за посиланням