Відгуки

  1. timoxa ★★☆☆☆

    Заклад достатньо непоганий, ціни більш-менш. Якщо казати про їжу, то все не так добре, а саме: замовили два суші бургера з вугрем та лососем Також ми взяли бургер BBQ та картоплю і два фреша З лососем було дуже непогано смачний але з вугрем було дуже багато масла, що зіпсувало смак Картопля я даже не знаю що про неї можна сказати, звичайна фрі. Бургер який ми взяли смачний, дуже багато м'яса Фреш гуд Також один із мінусів що я можу сказати що ми дуже довго чекали нас попередили що Замовлення буде готуватися хвилин 20 але ми десь чекали від 40 до 50 хвилин А також я не розумію як нам Забули дати стакан фрешу ми купили їх два А як там сказали По базі ми купили один Дівчата вроді непогані але працювати Вони точно не хочуть Якщо ви хочете кожен свою страву То заклад непоганий тому що він як рекомендує суші бургери шаурму але чесно з родиною я б сюди більше б не завітав

  2. Dasha Romanchenko ★☆☆☆☆

    Все жахливо, дуже не сподобалось, особливо обслуговування. Чекали на замовлення 30+ хвилин при тому що коли прийшли не було жодної посадки. При замовленні, вислухали одну людину та розрахувалась і дівчина одразу пішла не прийнявши замовлення подруги!

  3. Karina ★☆☆☆☆

    Прийшла після важкого робочого дня посидіти з подругами. В перший раз тут і вирішила заказати легке на вигляд(схоже не для вашого персонала) меню, картоплю пережарили і вона вся в старому маслі(я працювала зі смаженням картоплі), ледве її доїла на смак повне гімно. Бургер теж не дуже. Великі шматки цибулі і ніби залежавша в морозильній камері котлета. Кола дуже розбавлена водою. Після "королівських страв" неприємне важке відчуття в животі.Сподіваюсь, люди побачать мій відгук і тричі подумають чи йти сюди.

  1. Наталия Онищенко ★☆☆☆☆

    Жесть...повелись на акцію Замовили 2 бургера+2 в подарунок і два напої Чекали більше 30 хв Котлета в бургері набагато менша ніж булка,засушили,підгорів Листя салату взагалі були відсутні,а замість цього обрізки гіркого салату(фото 2) Принесли холодними,стільки чекали і він був холодний

  2. Олена Кошкіна ★☆☆☆☆

    Раніше все подобалось. Але сьогодні дуже розчарували суші. Золотий дракон, 349 гривень за порцію, замість краба, крабові палички, ікра відсутня взагалі, ваги не вистачало 100 грам з двох порцій. Недостатня вага і заміна продуктів імітацією чи їх відсутність взагалі- це крадіжка і обман

  3. Аня Заднєпрянець ★☆☆☆☆

    Замовили бургери, які подавали більше аніж пів години, при відсутності великого трафіку. І подали їх холодними, як видно по фото, навіть сир не розплавився. За кошти які віддають за страви, можна було б хоча б рукавички давати Не рекомендую відвідувати данний заклад

  1. Natalia Korenovska ★☆☆☆☆

    Найгірші роли, які я куштувала. Якість приготування сумнівна. Стосовно начинки, то взагалі смішно, наче з залишків. Я тебя сліпила из того, що било. Фото додаю. А ще, в ролах була капуста ахахха о це прям відкриття нових смаків) Також були відсутні серветки, але це на фоні «ролів» дрібниці)

  2. Елена Варикаша ★★★★☆

    Плюси: швидко і наче не отруїлися. Полуничний лимонад як в суху землю - смачно) Мінуси: риба на ролах виглядає досить втомленою життям. Дівчина за касою теж втомлена, шкода її.

  3. Alexander Chemeris ★★★★★

    Замовили сет і він виявився дуже смачним . Приємно було отримати знижку … В комплекті достатньо соєвого соусу і васабі . Рибної складової бажано б більше ..

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса BURGER SUSHI POINT (OASIS)?

BURGER SUSHI POINT (OASIS) знаходиться за адресою Оболонський проспект, 47/42, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону BURGER SUSHI POINT (OASIS)?

Зв'язатися з BURGER SUSHI POINT (OASIS) можна за номером телефону +38 (097) 503-88-08

Як можна дістатися до BURGER SUSHI POINT (OASIS)?

Дістатися до BURGER SUSHI POINT (OASIS) можна за посиланням

Advertisements