Відгуки

  1. Anastasia Yevtushenko ★★★☆☆

    Гарний інтерʼєр, багато місця, але столики доволі близько один до одного, тому простору не дуже багато. Без броні сісти буде важко, особливо у вихідні. Смачні коктейлі, піца теж не розчарувала. Гарна подача. Ще дуже сподобалось, як тут готують і аодають панакоту. Був дуже приємний вечір в цьому закладі, але потім ми побачили рахунок, куди автоматично включити 400 грн чайових. Вважаю, що про це гарно було би попереджати завчасно, бо ми з друзями були мʼяко кажу в шоці. Я розумію, що в деяких країнах так прийнято робити, але в Україні ні, наскільки мені відомо.

  2. Уляна Подолян ★★★★★

    Неймовірний заклад! Цього року святкувала тут свій день народження і залишилася в захваті. Вибір був зумовлений зручним розташуванням поруч із метро, стильним інтер'єром та смачними стравами — адже я вже неодноразово відвідувала цей заклад. Попереднє замовлення страв та столика пройшло бездоганно, на найвищому рівні. Особливу вдячність хочу висловити офіціантці Крістіні, яка зробила вечір ще більш приємним і теплим. Загалом, для маленької компанії від 5 до 7 осіб це ідеальний вибір: страви завжди смачні та ситні, а персонал — надзвичайно привітний і уважний. Рекомендую всім, хто цінує комфорт, атмосферу та чудову кухню!

  3. Lidiia Levkovska ★★★★★

    Паста і піца смачні, але нічого особливого. А от закуски — топ! Хто не встиг спробувати закуску з форелі (чи яка там риба була) і желе з просеко та апельсином — я вам дуже співчуваю! А ще тут працюють дуже приємні люди!

  1. Дарія Бєлінська ★★★★★

    Вперше відвідала «Si» в липні — дуже сподобалось, тому обрала це кафе для святкування свого Дня народження 21.08. На чотирьох людей витратили трохи більше 4к грн — це за три піци, десерти та купу напоїв. Атмосфера супер, їжа смачна, обслуговування на рівні. Рекомендую

  2. Liza Tretyak ★★★★☆

    Що ж, нарешті завітала , довго чекала на відкриття, і ось я тут! Зустріли дуже привітно, пані офіціантка була дуже гостинною, правда від кухні трохи двоякі враження! Брали закуску - форель під апельсиновим снігом, телячі щічки з мусом з поленти, пасту тальятелле з фореллю та панакоту! Закуска особисто мені видалася дивною, вдруге я таке не замовила б, хоча всі продукти були чудової якості, риба свіжа і хороша на смак, можливо це моє особисте бачення, і комусь це зайде більше ) паста з фореллю теж не дуже сподобалась, як на мене сама паста була недовареною ( на межі між альденте і сирою) смаки знову ж як на мене були дивні, хоча саму форель як рибу окремо я їм і дуже люблю, можливо знов якесь особисте не попадання , хоча вигляд і якість продуктів знову ж на вищому рівні. Основна страва - телячі щічки з полентою вирівняли враження , це було досить смачно! Десерт - панакота , на щастя був якраз тим що я очікувала від цього закладу, ця страва мені сподобалась найбільше, саме за цим хочеться ще повернутись:) Тож загалом враження скоріше позитивне, обовʼязково повернусь і спробую інші позиції , можливо в перший раз просто не пощастило обрати все що буде лежати до серця!

  3. Margo Gorovaya ★★☆☆☆

    Довго очікувала відкриття цього закладу. Але в результаті отримала розчарування. Почну з атмосфери: ремонт дуже гарний, деталі пропрацьовано, в сенсі декору. Далі мова йтиме про сервіс: нас не привітали на вході, ми зайшли і нам нічого не запропонували. Декілька хвилин ми просто стояли й дивились, до моменту поки на нас не звернули увагу. Але з нами не привітались, не запропонували місце. Ми самі були вимушені сказати, що нам необхідне місце, після чого адміністратор, чи то офіціант, вирішили, що на нас треба звернути увагу. В закладі було багато людей, тому ми вирішили не звертати на це особливої уваги. Нас посадили за єдиний вільний столик. Після цього, нам принесли воду, за що велике дякую. Що далі? Ми відразу вирішили з замовленням, тому зробили його відразу, коли нам принесли водичку. Замовлення складало: піца пеппероні з чорізо, келих рожевого вина та пиво на розлив. Очікували ми не дуже довго, було все добре. Нам принесли напої: вино було гарне, до пива були питання, бо смак відрізнявся від класичного лагеру. Далі дійшло діло до піци: гарна на вигляд, а оскільки ми першопочатково очікували вау-ефекту - ми дуже були раді: візуально - дуже гарна піца. Наше розчарування взяло верх, коли ми скуштували її на смак. Вона була непогана, але не дотягувала до рівню, який задали інші заклади Києва. Тісто було гарне, але над начинкою треба працювати. Нам навіть не запропонували соуси до бортиків, хоча потім ми зрозуміли, що в меню вони були. Дуже шкода, але є місця, де можна скуштувати набагато смачнішу піцу. Окремо можна виділити обслуговування. Офіціантка до нас підійшла лише три рази: коли взяла замовлення, винесла його, а потім, щоб забрати підставку. На цьому все. Мені не запропонували оновити келих вина, хлопцю не запропонували ще пива. Було відчуття, ніби ми тут зайві. Обслуговування грає дуже велику роль, так само як і смак їжі. Враховуючи ці фактори, єдине, що я можу сказати - є куди рости. Я вірю в потенціал цього закладу і дуже сподіваюсь, що все можна буде довести до дійсно високого рівня. Успіхів вам, але враховуючи всі фактори, що зіпсували мені настрій та гарний обід - маємо, що маємо.

  1. Enji Je ★★★★★

    Гарний заклад з прекрасним інтерʼєром) дуже затишний, але без кондиціонера занадто жарко (вентилятори не справляються). Офіціанти молодці, хороше обслуговування, але трішки потрібно підтягнути бар)) але ресторан тільки відкрився і я сподіваюся, що обслуговування буде ще краще))) По стравам: закуски дууууже смачні, особливо парфе (тане в роті)! форель з апельсиновим снігом та вітелло тоннато рекомендую скуштувати. Основна страва паста орзо з щічками смачна, але потрібно менше пасти або більше щічок (це чисто моя думка). Цукерки цікаві, але з малиною для мене має хімозний смак, а з фісташкамиуфундуком як фареро роше. Обовʼязково повернемося, щоб скуштувати всі ваші страви) дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Si Kyiv?

Si Kyiv знаходиться за адресою вулиця Прорізна, 20, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Si Kyiv?

Зв'язатися з Si Kyiv можна за номером телефону +38 (095) 008-16-47

Як можна дістатися до Si Kyiv?

Дістатися до Si Kyiv можна за посиланням

Advertisements