Магазин непоганий. Але у консультантів поради краще не питати. Таке відчуття, що вони зовсім не розуміються на косметиці. Тональний крем в тон підібрати не можуть. Сперечались і доводили, що відверто засвітлий тон мені підходить. Потім переконували, що до нього обовʼязково треба купити праймер. При цьому навіть не спитавши, можливо я вже його маю ? Коротше, пішла з магазину без покупок і в поганому настрої.
Фотогалерея
Відгуки
-
Viktoriia Ryzhuk ★★☆☆☆
-
Юлія Ліневич ★☆☆☆☆
Обслуговування на низькому рівні! Працює одна каса, зібралася велика черга людей, один касир (на тій касі що працює) півгодини повільно розповідає людям як користуватися додатком, і її не хвилює що в неї черга, намагалася викликати іншого касира дзвіночком на іншій касі, реакції ніякої, хоча в торговому залі було достатньо продавців-консультантів. Негативне враження, більше немає бажання відвідувати даний магазин!
-
Anya Avdeeva ★★★★★
Гарний магазин, є тестери на всі парфуми, приємне обслуговування, продавець на касі ввічлива, зробила комплімент стосовно макіяжу
-
Зоя Литвиненко ★☆☆☆☆
Враження від відношення персоналу, точніше одної з продавчинь, жахливе. Зайшла щойно за 2 хвилини до закриття, швиденько забрати посилку і сходу отримала наїзд "чого так пізно приходите?!" Кажу: мені тільки посилку отримати. Реально півхвилини на це пішло, але ж не могла ця людина спокійно зробити свою роботу. Почала давати мені ЦУ. Жесть! Будь ласка, навчіть свій персонал адекватному спілкуванню!
-
Анастасия Мацкевич ★★★★★
Приємні консультанти
-
Julia ★☆☆☆☆
Жахливе відношення до клієнтів. Постійно незадоволені і хамовиті продавці. Прибиральниця, яка постійно перевищує свої прямі обов’язки. При відключенні світла, всіх змушують стовбичити біля каси поки не підключать генератор, натякаючи, що хтось може під шумок шось винести. Це дуже дико. Якщо так переживаєте за товар - закривайтесь на ключ і вирішуйте організаційні питання. Але принижувати покупців підозрами на рівному місці, це нонсенс. Це була остання капля. Більше не маю бажання повертатися до цього магазину.
-
Анастасія Сищенко ★☆☆☆☆
Приємний персонал, гарний просторий магазин. Але не працює карта "пакунок малюка". І проблема висить вже давно.
-
Дегтяр Дарина ★☆☆☆☆
магазин гарний і класний, але є величезне АЛЕ - персонал. була ситуація після якої не хочеться більше ніколи приходити в цю єву. я не знаю хто ця фурія, яка постійно бігає розкладає товар і робить недоречні зауваження, скоріше за все вона якийсь адміністратор. якось ми з сестрою зайшли обрати їй олівці для очей, починаємо дивитись та відкривати тестери і в цей же момент вибігає ця жінка, та пробагаючи каже «дєвочкі, вабще то можна толька тестери откривать», підходить в цей же момент консультант і ми показуємо їй тестер, який ми і відкривали, вона теж була трохи шокована) тож вибачте, але я буду ходити в стареньку єву в двох кроках від супер пупер нової і буду впевнена, що там класний персонал)
-
Anhelina Kucher ★★★★☆
Магазин красивий і просторий, але на касі постійно якісь тупняки, процес розрахунку завжди затягується, бо шось не те пробили і тд.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою вулиця Салютна, 2, Київ, Україна, 04111
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням