Про нас

Спа-салон у Києві — це місце, де я познайомилася чотири роки тому. Я тепер постійний клієнт. Персонал тут просто супер, а атмосфера та привітність зачаровує.

Advertisements

Відгуки

  1. Natalia Kovalchuk ★★★★★

    Була на процедурах за програмою Спа дівич-вечір «Ніжність Сакури». Отримала повний релакс та насолоду. Дякую!

  2. Maryna Oman ★★★★★

    Періодично ходжу на масаж до Ірини, і я усім раджу цього майстра - в неі золоті руки!! Раніше приходила на спортивний масаж бо займаюсь в тренажерному залі і іноді прям треба, а сьогодні була на масажі шийно- воротниковоі зони бо дуже забилась шия і почала нестерпно боліти, мені одразу стало легше, причому вона не робить боляче , як іноді приходиш , а тобі вже кричати хочется! Дуже раджу Ірину не пожалкуєте!!!

  3. Юлия Левченко ★★★★★

    Дякую велике за чудово надані послуги! Ходила на спа «Кокосові вершки» і «Шоколадна казка» та залишилася дуже задоволеною. Усе було на найвищому рівні: і перлинна ванна, і скрабування, і розслабляючий масаж. Обовʼязково повернуся ще раз і порекомендую друзям!

  1. Ольга Мельник ★★★★★

    Була сьогодні в "Перлина SPA" отримала море задоволення, персонал ввічливий, люб'язний!!! Особливо приємно вразив масаж обличчя !!! Відчуття шикарні!!! Дуже дякую!!! Хочеться ще прийти...Рекомендую!!!

  2. Юлия Рябко-Гузенко ★★★★★

    Моє знайомство з «Перлиною» було вперше та почалося зі спа програми «Розкіш Клеопатри»: ванна з пелюстками роз, скрабування, обгортання, півтори години релакс-масажу, фут-масаж та чаювання -4 години суцільного задоволення та насолоди. Відчуття оновлення, перезавантаження та натхнення, це було кульмінацією чудового дня. Дякую за піклування та професійний підхід!

  3. Irina Shevchenko ★★★★★

    Познайомилася із салоном близько чотирьох років тому,- і ні разу не пошкодувала. Я - тепер постійний клієнт. Персонал "Перлини" просто супер!!!! Атмосфера та привітність працівників зачаровує! Дякую ВАМ за професіоналізм та позитив, який я отримую кожного візиту!!!!

  1. Екатерина Беккер ★★★★★

    Сьогодні відвідали з подругою цей салон. Божееее, це топ)) Дівчатка майстри друже приємні, та справжні професіонали! Завдяки персоналу, це один з найкращих спа, в яких мені довелось бути. Обовʼязково прийду ще, відвідати іншу процедури)

  2. Василиса Прекрасная ★★★☆☆

    Дуже часто відвідувала салон до карантину. Все подобалось, окрім деяких моментів про які писала навіть в книзі відгуків. Нажаль тоді ніхто не звернув увагу на зауваження, і вже була після 24.02.22 все те ж саме. А прохання було щодо кімнати з гідро ванною, бажано щоб було там дзеркало та фен, навіть самий простий в ціні. Перехід одразу з однієї кімнати в іншу (щоб сушити волосся) не зовсім комфортно. Плюс ти навіть не маєш змоги привести в порядок волосся після ванної. Спочатку хочеться бути сухим, а потім одягнутися. Як що йти в халаті в іншу кімнату то всі речі, взуття треба переносити з собою, що також не зручно, все тягнеш в руках . І дивани та крісла давно пора замінити, ну вже обшивка ніяка, з катишами, неприємна на дотик, і сама якість мʼяко кажучі вже ледь дихає. І завжди я робила зауваження коли в холодну пору року залишаєш речі в шкафчику, адміністратор може відійти на 10 хвилин кудись, і заходь хто хоче і бери що хочеш. Особливо зараз в такі часи. Можна б було зробити систему входу автоматичну по дзвінку. А так зайшов хто завгодно з вулиці, і в холі нікого не має, це дуже часто було. Салон рекомендую, але з надією, що почують клієнтів які дуже часто відвідували процедури. Тримати рівень закладу потрібно обов’язково. А складається відчуття, що воно доживає, зовсім без розвитку. З повагою, Тетяна

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Перлина SPA?

Перлина SPA знаходиться за адресою Голосіївський проспект, 89, Київ, Україна, 03127

Який номер телефону Перлина SPA?

Зв'язатися з Перлина SPA можна за номером телефону +38 (067) 465-01-70

Як можна дістатися до Перлина SPA?

Дістатися до Перлина SPA можна за посиланням

Advertisements