Про нас

pizza S&L sushi у Ладижині — це місце, де можна скуштувати дуже свіжі та смачні суші, роли та бургери. Замовлення готують швидко, а персонал та власник закладу завжди привітні. Це заклад, який рекомендують за якість та смак.

Advertisements

Відгуки

  1. Aнна Корнієнко ★☆☆☆☆

    Обережно СКЛО В ПІЦІ. Доброго дня робила замовлення на постійній основі і все було чудово поки одного разу мені привезли піцу " Баварія " 09.08.2025 зі склом/пластиком. Зателефонувала описала ситуацію ввічливо, сказали принести- що все вирішать. Приношу і мені кажуть не вірю тому що шматок лежить окремо зверху, за їх словами я мала виплюнути все що жувала і їм принести. Мені навіть почали грубити ніхто не розбирався як воно туди потрапило та чому. Тому будьте обережні. Не рекомендую

  2. Diana ★★☆☆☆

    Доброго дня! Вже не вперше користуюся вашими послугами і загалом завжди була задоволена. Проте сьогодні, коли я виходила з вашого кафе, помітила неприємну ситуацію — з кухні вибіг кіт. Розумію, що іноді можуть траплятися різні моменти, але вважаю, що допускати тварину у зону приготування їжі абсолютно неприпустимо. Адже це створює ризик, що шерсть або інші забруднення можуть потрапити до страв, що не лише псує якість замовлення, а й ставить під загрозу безпеку харчування. Сподіваюся на ваше розуміння і вжиття відповідних заходів, адже такі дрібниці дуже впливають на репутацію закладу та довіру клієнтів. Впевнена, що ви прагнете підтримувати високі стандарти сервісу, тому дуже хотілося б бачити відповідальне ставлення до цього питання у майбутньому. Дякую за увагу!

  3. Аня Нараган ★☆☆☆☆

    Замовляла не вперше ,особливо хенд род з креветками ,я не знаю ,чому так ,чому ,платиш гроші і не маленькі,а отримала ,купа рису ,рол розривається соусу немає ,креветок також порізали на шматки ,дві а той одну креветку ,одна капуста гірка і рис ,то вибачте я викинула ,320 гривень ,більше не буду замовляти !

  1. Sokrat84 ★★★★★

    Замовляли ми тут вперше. Замовляли суші та роли з собою. Приготували їх нам швидко, протягом 20 хвилин все було готово. Але найбільше здивування нас чекало пізніше, коли ми прийшли додому і вирішили, нарешті, їх скуштувати. Як там кажуть "гастрономічний оргазм"))))... Вони були дуже свіжі та смачні. Будемо замовляти тут ще. Всім рекомендую цей заклад і їх суші-роли. Дякую господарям та співробітникам за якість та смак.

  2. Анатолій Комаров ★☆☆☆☆

    Неприємний персонал немає з 500 грн решти значить не будуть обслуговувати

  3. Michigan Channel ★★★☆☆

    Їжа смачна, та відносно швидко готується. 3 зірки за те, що кожного разу ролл тече знизу. Мохіто прошу проціжувати від м'яти, тому що коли розмішуєш цукор, все перетворюється в суп з мяти та спрайту. Прошу звернути увагу на мій відгук...

  1. Lena Skliaruk ★★★★★

    Тут найсмачніший бургер ніж будь-де))) аж зачаровує)))❤ Приємний персонал і власник, якось прийшла не подивилась на годинник, а вони вже закривались. Він мене запросив, сказав нічого страшного, і особисто зробив мені вкусняшку)))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса pizza S&L sushi?

pizza S&L sushi знаходиться за адресою вулиця Петра Кравчика 53, 24321 Ладижин, Вінницька область, Україна

Який номер телефону pizza S&L sushi?

Зв'язатися з pizza S&L sushi можна за номером телефону +38 (098) 101-86-52

Як можна дістатися до pizza S&L sushi?

Дістатися до pizza S&L sushi можна за посиланням

Advertisements