Якби можна було поставити "0", я би поставила. Купувала шаурму, я такої ще ніколи не їла, капуста, декілька свіжих огірків і помідорів, м'ясо знайти важко але є. Шаурма дуже худенька але дуже багато кетчупу та майонезу. Смак ЖАХЛИВИЙ, сервіс теж.
Фотогалерея
Відгуки
-
Галина Каплун ★☆☆☆☆
-
Вікторія Мойсюк ★☆☆☆☆
Це жах,собака ходить в залі,замовили 2 шаурми "повар" працює без перчаток голими руками!!! В залі дуже брудно!!!!!!!
-
Юлия Шипелько ★☆☆☆☆
В шаурмі, начебто скинули все що було у них по залишкам. Ще ніколи не бачила м'ясо курки в шаурмі кубиками.
-
Оля Малкін ★☆☆☆☆
Була перший раз в закладі. Хотіла взяти маленьку шаурму, вона обійшлась мені в 150грн. Принесли її, вона розлізлась в руках, м'яса я там майже не побачила. Просто огидний заклад!
-
Anastasia Garbinska ★☆☆☆☆
Була тут перший і останній раз.Це просто жах!Грязно,столи липкі ,всі руки були в чомусь, туалету шоб помити руки не має, картошка фрі 150 грам 40 гривень, принесли нам,ну... штучок 20 Стакани такі грязнючі,липкі! В моєї бабки якій 80 і в дома не має води, стакани чистіші, столові прибори тоже грязні,липкі.Піца не досолена,(на самому тісті) картошку ніби взагалі не солили, тіпа прийшов ну то сам собі соли.Ще здивувало що разом з сілью і перцем який подається в лотку зробленого із старих шкільних дверей,є укус і олія... Може для салатів,але тоді нашо повар якщо я сама собі повинна посолити,поперчити,і шей достатньо салат олією заправити?
-
Anastasia ★☆☆☆☆
Була тут перший і останній раз.Це просто жах!Грязно,столи липкі ,всі руки були в чомусь, туалету шоб помити руки не має, картошка фрі 150 грам 40 гривень, принесли нам,ну... штучок 20 Стакани такі грязнючі,липкі! В моєї бабки якій 80 і в дома не має води, стакани чистіші, столові прибори тоже грязні,липкі.Піца не досолена,(на самому тісті) картошку ніби взагалі не солили, тіпа прийшов ну то сам собі соли.Ще здивувало що разом з сілью і перцем який подається в лотку зробленого із старих шкільних дверей,є укус і олія... Може для салатів,але тоді нашо повар якщо я сама собі повинна посолити,поперчити,і шей достатньо салат олією заправити?
-
Людмила Гордійчук (LyudaGordiichyk) ★★★★★
Люди,все брехня!!!!!туалету реально в закладі немає,але відвідувачам руки мити є де . І музику вмикають по проханню будь-яку,навіть нетерплячим дітлахам мультики. Кухня відкрита,все видно, персонал ввічливий,і підійдуть і спитають,і смачного не лінуються побажати. А чи довго ,чи ні,так у всіх своя технологія,в цьому закладі піцца готується 15-20 хв. Між іншим,духовка на очах у відвідувачів. Часто сюди ходжу і з дітьми і з друзями,ніяких проблем не бачу,все смачно і чудово!!!
-
Марія Марія ★☆☆☆☆
Сама жахлива піцерія в моєму житті. Після прогулянки Софіївкою вирішили перекусити на дорогу. Посуд брудний,попросила поміняти -принесли інший,теж брудний. Їх "пляцок" нічого спільного з піцою немає,окрім форми (Круг). Сире тісто,сиру майже немає,за додаткову плату (30 грн) замовила хрустку сирну скоринку,отримала сирі краї без сиру. Спробувавши- заборонила їсти дітям. Поїхали голодні. Люди не заходьте в піцерію Адріано в Умані на автовокзалі. Це жах. Краще перекусити на заправці "Socar". Тут чисто,смачно і безпечно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Адріано?
Адріано знаходиться за адресою вулиця Тищика 33, 20300 Умань, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Адріано?
Зв'язатися з Адріано можна за номером телефону +38 (093) 101-61-70
Як можна дістатися до Адріано?
Дістатися до Адріано можна за посиланням