Про нас

«Афтернун» у Києві — це гарний заклад з гарним обслуговуванням, розташований недалеко від метро. У меню представлені смачні страви, такі як паста зі шпинатом та хліб з пастою. Також тут подають свіжий апельсиновий сік. Є столики як всередині, так і на вулиці.

Advertisements

Відгуки

  1. Marusia ★★★★★

    Була в закладі вперше. Інтерʼєр неймовірний. Заклад невеликий, затишний. Замовила собі мафін з пашот і лососем. Спершу переживала, що страва буде посередня, адже Афтернун - випадковий заклад, в який я забрела. Але спробувала страву, і мені дуже сподобалось. Ніжна, деталізована в смаку. Дуже круто! Також прикольно, що в закладі правило «без ноутів», щоб люди не приходили в нього, як в коворкінг, а відпочивали та їли. Все чудово, але з мінусів - незручні стільці/крісла. Знаю, що це на любителя, але стілець - це тортура для мене, і я завше сідаю в якесь крісло в закладах і схрещую ноги під собою, коли їм. тож я одразу сіла в закладі на мʼяку лавочку-крісло. На жаль, вона такої товщини і форми, що на неї не покласти ноги. Можна тільки рівно сидіти з ногами на землі, бо інакше падаєш з неї, або ж якось вправно відхилитися на ній і закинути свої ноги на стілець, що я в результаті і примудрилась зробити.

  2. Юлія Мовенко ★★★★★

    Привітний персонал, все було смачно і швидко ) Крута атмосфера, саме те аби прийти з друзями на каву.

  3. A ★★★★★

    Дуже красиве і привітне місце. Класна і відносно тиха локація, подобається столик всередині біля вікна. Там спокійно :) Дякую

  1. Sophie Trunova ★★★★★

    Спробувала нову страву - томати зі страчателою - ставлю лайк) Також запитала рекомендацію по келиху сидру, спробувала такий більше грушевий варіант, теж сподобався

  2. Tetiana Smith ★★★★★

    Вечеряла у цьому закладі. Сподобалася їжа. Замовляла пасту зі шпинатом, салат з фетою, хліб з пастою та фреш. Фета була обвалена у копчений перець Чилі. Мені на смак ця комбінація не сподобалася. Хоча сам салат був смачний. Краще була б звичайна фета. Хліб з пастою був дуже смачний. Свіжий апельсиновий сік фреш теж дуже сподобався. За все я заплатила 880 гривень включаючи 10% обслуговування. Гарний заклад та гарне обслуговування. Знаходиться недалеко від метро Контрактова Площа. Є столики всередині та на вулиці. Туалет чистий та є багато папіру. О 18:00-19:00 було багато замовлень. Стояла черга з людей. В цілому рекомендую.

  3. Kate ★★★☆☆

    Всередині гарно, не сподобалось, що немає обслуговування столика, потрібно стояти у великій черзі з людьми, які купляють з собою. Потім чекати замовлення 30 хвилин, і приносять не всім гостям одразу. Страви 50/50, замовляли млинці, з червоною рибою були хороші, а карамельні ні(

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Афтернун?

Афтернун знаходиться за адресою вулиця Волоська, 18/17, Київ, Україна, 04070

Який номер телефону Афтернун?

Зв'язатися з Афтернун можна за номером телефону +38 (067) 972-18-17

Як можна дістатися до Афтернун?

Дістатися до Афтернун можна за посиланням

Advertisements