Дуже задоволена покупками цьому магазині, постійно звертаюсь за допомогою до консультантів, вони завжди дуже професійно рекомендують потрібні товари Також завжди наголошують про діючі акції та знижки. Чудовий та різноманітний асортимент,дуже чистенько і комфортно,всім рекомендую❤️
Фотогалерея
Відгуки
-
Катя Сімороз ★★★★★
-
Олег Лазорик ★☆☆☆☆
Дуже прикро, що магазин, який позиціонує себе як якісний, не поважає своїх клієнтів. Не рекомендую купувати або дарувати їхні сертифікати — потім тільки нерви й розчарування.
-
Олександра Мілокост ★☆☆☆☆
Персонал – це просто жах. Дівчата дозволяють собі грубість, косі погляди та обговорення клієнтів прямо в очі. Складається враження, що їм абсолютно все одно на покупців. Атмосфера огидна, повертатися сюди не хочеться взагалі!!!!!!!!!!
-
Валентина ★★★★★
Всю доглядову косметику, шампуні купую саме тут, і що разу потрапляю на знижки та подурунки, що дуже радує. Здивована негативними відгуками, система бонусів для мене максимально комфортна і особливо приємно, що можна відсканувати купони для додаткової знижки. Консультанти також мені завжди траплялися дуже приємні з дійсно гарними порадами, досі користуюся брендами, які мені колись тут порадили.
-
Оля Алексеенко ★★★☆☆
Була нещодавно в цьому магазині,персонал, оцінює тебе, насміхається із тебе, коли сказала що мені потрібна консультація, сприводу шампуні, дівчина підійшла я спитала чі є шампунь для жирного типу волос, і ще сказала що мені потрібно щоб був об'єм, вона показала і насміхаючись відійшла від тебе, і почала обговорювати с колегами тебе. Можно будь ласка провести бесіду з персоналом, щоб такого не було, бо сам магазин подобається, а персонал не дуже.
-
Maryna Vakulova ★★★★★
Гарний і охайний магазин, величезний вибір косметичних засобів. Персонал завжди привітний, ввічливий, допомагають з підбором засобів.
-
Nastya Lemba ★★★★★
Магазин вражає своєю різноманітністю асортименту, та дійсно якісною продукцією. Персонал був привітний, проконсультували і підібрати потрібний догляд. Дякую Вам ❤️
-
Ir Sv ★★★☆☆
100%…дівчата ви реально напрягаєте за спиною.Якщо покупцю щось потрібно він покличе вас на допомогу,не заглядайде з кожного закутка за покупцем. А коли я спитала допомоги і поради у консультанта ,нічого внятного і конкретного я для себе не почула.
-
Яна ★★★★★
Була нещодавно в цьому магазині,персонал привітний) В магазині чисто та гарно,все допомогли підібрати)))
-
mcrvenuss ★☆☆☆☆
коли ти приходиш в цей магазин, консультанти дивляться на тебе оцінюючим поглядом, наче зі словами "нащо ти сюди прийшов". ти дивишся косметику, перевіряєш чи підійде вона тобі, але за твоєю спиною стоять два консультанти які дивляться на тебе, переговорюються та сміються. обслуговування -10/10. некомфортно знаходитися в магазині саме через це. ніякої допомоги з вибором вам не надають, всього лиш оцінюють поглядом і ходять хвостиком, що викликає сильний дискомфорт та тиск. і це не один і не два консультанти, я заходила в різні дні, і кожного дня одне й те саме..
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Blisk?
Blisk знаходиться за адресою вулиця Героїв Майдану, 11, Буча, Київська область, Україна, 08292
Який номер телефону Blisk?
Зв'язатися з Blisk можна за номером телефону +38 (080) 033-61-23
Як можна дістатися до Blisk?
Дістатися до Blisk можна за посиланням