Враження категорично негативне. Скільки раз заходила то завжди незадоволені консультанти і касири.Що не запитай відповідають незадоволено,хамовито,ніби до них додому прийшла.Порахували лишній товар ,який не брала.Прийшла по повернення коштів то налетіла адміністратор ,чи хто не знаю.Що то не їхня вина,бо так буває (ну ок з ким не буває,але я зауважень не робила що вони мене обрахували,списала на помилку).Досить самі помилились ,та ще й нагавкали,ну норм так. Остання крапля ,знову незадоволені касири,консультанти .Під кінець навіть порахувати нормально не змогла,бо магазин закривався к черга велика
Відгуки
-
віталія петращук ★☆☆☆☆
-
Валера Слизик ★☆☆☆☆
Постійна черга, на верхньому поверсі відправляють на нижні каси перед цим обслуговували клієнта, а інших які чекали не попередили щоб не чекали.Персонал не привітний, таке враження ніби до них додому прийшли і просять сервісу.Бажання повертатися не має
-
Уляна Андрійчук ★★★★★
Чудовий магазин ,неймовірні працівники .Щиро дякую керуючій за організацію роботи магазину.Всі працівники звертають увагу на мамочок з дітками та вагітних обслуговують першочергово Магазин охайний працівники обслуговують ввічливо і завжди допомагають . Щиро дякую керуючій за таку команду та взаєморозуміння.
-
Maria ★★☆☆☆
Хочемо звернути увагу адміністрації магазину Sinsay у Коломиї, у вашому магазині постійно спостерігаються великі черги до примірочних. Попит на магазин очевидний, що радує, але саме тому варто подбати про комфорт покупців: збільшити кількість примірочних або оптимізувати їх роботу. При такій кількості відвідувачів очікування стає незручним і псує враження від покупок. Було б чудово, якби Sinsay не лише залучав клієнтів модним асортиментом і цінами, а й дбав про їхній сервіс.
-
Jane White ★☆☆☆☆
Сьогодні відвідала магазин - в черговий раз розчарувалась. Очевидно, мій коментар, як і десятки інших залишиться не взятий до уваги, і я просто отримаю «милу відповідь від власника», але все ж напишу.. Придбати щось в даному магазині це ще той квест.. щоб потрапити в примірочну потрібно відстояти чергу як мінімум 25 хв і це не в час пік, незрозуміло як на магазин в 2 поверхи із таким асортиментом можна було спроектувати тільки 4 примірочні. Далі консультанти це окрема тема. Підійшла до дівчини на касі спитати про те чи, можливо таке, що на вітрині розміру немає, але на складі знайдеться- на що отримала (дослівно) відповідь «Ви не бачите що у нас одна каса працює і немає додатково людей, хто мав би зараз іти вам перевіряти наявність». Черги на ту ж касу не відстають від черг в примірочну, при тому що розраховано 2 каси - практично завжди працює тільки 1. Ті ж черги настільки великі, що закривають доступ до деяких речей.. Магазин працює вже достатньо довгий період, щоб провести якусь аналітику та вжити заходів..працевлаштувати ще декілька працівників не буде настільки збитковим, як втрата потенційних клієнтів, які просто здаються на якомусь із етапів «квесту»
-
Світлана Кузьменко ★☆☆☆☆
В магазині є багато цікавого. Хочеться знайти, і щось купити. Але: В магазині, на 2 повехи, лише 4 примірочні. В яких постіні черги. В черзі можна стояти по 25 хвилин. Каси 2, але майже завжди працює 1, і там теж черги. Тобто ти заходиш в магазин, 20 хвилин вибираєш що ти хочеш купити, і ось прикол: 25 хв черга,щоб приміряти одяг, і ще 20 хв, щоб його купити. Вдвох ( я і дочка) в примірочну не можна. Персонал дуже заклопотаний і не дуже привітний.
-
Sofiia Hapiuk ★☆☆☆☆
Попасти в примірочну дуже складно,,зайшли двоє в примірочну і залишили шторку відкритию(тобто нас було видно,що ми двоє),щоб швидше все переміряти,і пустити інших людей(наперед скажу - ми не знали що не можна вдвох одночасно заходити) Після чого залетіла жінка адміністратор,біленька короткострижена,і почала налітати з хамським відношенням,виганяти з примірочної,навіть не давши нормально одітись.Можна було нормально адекватно пояснити,що по двоє не можна,але вона вирішила налетіти і почати хамити Після чого ми спустились на низ,і я розмовляла з своєю знайомою яку зустріла в магазині,вона підлетіла з словами «ходи ти сюда»,і почала показувати бірки з підлоги які валялись на землі в примірочній ще коли ми зайшли,тобто вони були до нас,з притензію «шо за бірки»,на що я відповіла що це не моє,і у відповідь почула «я бачу шо не ТВОЄ,,але якшо ТИ таке бачиш,то треба зразу повідомляти»,і це також було в жахливому тоні Особисто ми більше не повернемося до Вашого магазину,після такого відношення. Надіюсь Ви візьмете до уваги цю жінку,і її відношення до покупців.
-
Alina Levitska ★☆☆☆☆
Перше враження - НЕГАТИВ !!! Це ще м'яко кажучи. Розповідаю.... Сьогодні нам не вдалося відвідати даний магазин, по тій причині , що нас з дочкою , просто не впустили . Прийшовши , ми з собою мали коробку з піцою ( закрита , запечатана ) і паперовий пакет з сушами. При зустрічі з продавцем, я спитала , чи є камери зберігання, нащо відповідь В НАС ТАКОГО НЕМАЄ! Я питаю , де я можу залишити речі , відповідь НЕЗНАЮ , тоді я кажу , Я ДУМАЮ, ЩО МОЖУ ЗАЙТИ З НИМИ В МАГАЗИН? у відповідь , ДІВЧАТА , ЗВИЧАЙНО ЩО НІ , ТОЖ ЇДА , А ВИ БУДЕТЕ ОДЯГ ТРОГАТИ ! Уточнення, все герметично запаковано ! Сказати що я в шоці , нічого не сказати ! Це вперше в моєму житті така ситуація, я не змогла відвідати магазин , який хотіла . ГАНЬБА!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса sinsay?
sinsay знаходиться за адресою вулиця Валова, 48, Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78200
Який номер телефону sinsay?
Зв'язатися з sinsay можна за номером телефону +38 (067) 378-46-32
Як можна дістатися до sinsay?
Дістатися до sinsay можна за посиланням