Робила контурну пластику губ — результат просто вау! Все пройшло дуже комфортно, без болю й набряків. Майстер працює акуратно, форма вийшла природна й гармонійна з обличчям. Губи виглядають ніжно, без перебору. Дуже вдячна за професійний підхід і турботу, обов’язково повернуся ще!
Фотогалерея
Про нас
Акуратний японський манікюр без дискомфорту, приємна атмосфера і продуманий сервіс із турботою про дрібниці.
Відгуки
-
Sofia Dimova ★★★★★
-
Yulia Pastyshenko ★★★★☆
Гарний заклад, подобається атмосфера й кольори. Майстер Вікторія дуже сподобалася- робить акуратно й професійно. Є лише момент: при записі через додаток або сайт доступна тільки Вікторія. Якщо в неї зайнято, то обрати іншого майстра по педикюру- неможливо. Було б зручно, якби можна було бачити й інших майстрів у записі, щоб легше планувати свій час.
-
Замира Ермоленко ★☆☆☆☆
Робили покриття однотоне з укріпленням більше двох годин, що власне дуже довго. Послуга була неякісною, тому що форма крива, на нігтях зʼявився скол в перший же тиждень, на поверхні лаку є пузирки повітря і нерівності. Ще і через 2 тижні зрозуміла, що лак був не просохший і мʼякий під сколом, від чого власне можуть бути відслойки та оніхолізіс. З внутрішньої сторони нігті плями від лаку, який неякісний, бо на світлі видно, що лягаю плямами+ майстер це сама сказала, і те, що він не просох, але просто пилкою спиляла зверху і нанесла повторний шар. НЕ рекомендую даний салон, бо за таку ціну, а саме 1070 грн послуга неякісна.
-
Anna Karpenko ★★★★★
Девочки,я вам всім дуже советую майстра Веру❤️то любов ,нарощування нігтів за 1,5 часа це топ. І немає до чого до колупатися . Один раз вона хворіла і мені робила нігті друга девочка ,то ужас . Три години я сиділа . Вера проси топ ,хожу рік до неї. І їзжу з Борщаговки спеціально
-
Анжелика Кардаш ★☆☆☆☆
Зробила нігті, відслоїлись майже одразу. Прийшла через 2 дні на ремонт. Запис був на 09:00 попросили почекати. Чекала до 10:00. (Це не ок) Зробили ремонт, а через тиждень вже була зовсім без нігтів. Хоча заплатила 1250 грн (ввжааю не дешево) Прийшла на брови теж в цей салон (бо життя не навчило). Вийшло Геть не те що я просила, показувала при цьому фото майстру моїх брів попередніх щоб вона побачила що треба повторити. Не вийшло Короче, почали переробляти і все одно лишили як є бо уже не було часу. Через 2 дні фарба повністю змилась. Я розумію що брівки тримаються недовго, але не 2 дні. Більше ніколи не піду. Салон сам по собі привабливий і обслуговування приємне, хотілось би ще отримати хорошу якість послуг…
-
Татьяна Коваленко ★☆☆☆☆
Була сьогодні у цьому салоні. Такого треша не було в мене вже давно. Я записалася єдиний свій вихідний, заздалегідь обговорили все що я хотіла, погодились. Так от приходжу я до майстра на імʼя Людмила Павленко, одразу кажу дуже істерична особа, зі мною так нахабно ніхто ніде не розмовляв. Майстер почала кричати та робити скандал на рівному місці, відмовилась стригти мене так як я хотіла, кажучи що вона стриже тільки рівні кінці(вибачаюсь, а що це за майстер до якого я записалась на стрижку, а стригти вона не вміє). Я попрохала звʼязати мене з адміністратором та якось вирішити цю ситуацію. Бо я записалася на стрижку, а мені просто відмовили. Я витратила свій час, довго вибирала салон, щоб був достойний і гарний сервіс та послуги, у центрі Києва. Я навіть не сподівалась на такий скандал, який просто зіпсував мені весь день та настрій. Адміністратор не змогла якось договоритись з власною співробітницею. Просто жахливий сервіс. Наймайте на роботу людей з якоюсь повагою до клієнтів. Я розумію що зараз тяжкі часа і у всіх нерви трохи не у доброму стані, але такі скандали з нічого. Майстер вела себе дуже неповажно, грубила та хамила. І вирішення ситуації з боку адміністрації нічого не змінило. Жахливий сервіс та почуття спустошення та жалю на весь наступний тиждень.
-
DUNKA Illustrator ★★★★★
Вперше була в салоні, записалась на японський манікюр. Майстриня дуже ретельно все пояснила, терпляче відповідала на всі питання. Працювала швидко і взагалі не боляче(хоча я очікувала, що відчуватиму певний дискомфорт) час процедури пролетів дуже швидко. Результатом задоволена на всі сто. Атмосфера приємна, класна музика, все в одному стилі. Майстри у фірмовому одязі. Дуже круто, що в туалеті є засоби гігієни для дівчат і пуфик. Все продумано як на мене.Майстрині відповідали на всі питання. Дуже комунікабельні і приємні. Підтримували розмову, запропонували водички, дали зарядне))) Супер приємні враження після сеансу
-
K. S. ★☆☆☆☆
Записана була на 10:30 на манікюр комплекс. Майстер Юля дуже боляче робила апаратний манікюр зробила багато ран на кутикулі. Результат не поганий але прийшла додому о 16тій і вже є відслойки.
-
Sofiia Nechytailo ★★★★★
Дуже сподобався салон Я була приємно вражена сервісом майстра Вона була уважна до деталей і підтримала тему розмови Робила все обережно і чисто Мені принесло задоволення відвідування салону
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KUKLA?
KUKLA знаходиться за адресою вулиця Левка Лук'яненка, 21, Київ, Україна, 04212
Який номер телефону KUKLA?
Зв'язатися з KUKLA можна за номером телефону +38 (093) 820-00-40
Як можна дістатися до KUKLA?
Дістатися до KUKLA можна за посиланням