Про нас

Атмосферний салон із ввічливим персоналом; професійний догляд за волоссям і комфортні, безпечні процедури.

Advertisements

Відгуки

  1. Лена ★☆☆☆☆

    Доповнення відгуку : Шановна Вікторія. Я була у Вас в салоні і саме Ви робили мені нарощення. Яке повністю зіпсувало волосся. Майстри які знімали мені цей жах, були просто в шоці з роботи. Якщо Ви цінуєте своїх клієнтів, тоді чому видаляєте погані відгуки в соцмережах? Майстри салону не демонструють професійного підходу. Я не рекомендую відвідувати цей салон, оскільки рівень якості послуг дуже низький

  2. Оксана ★☆☆☆☆

    Доповнення відгуку : Шановна Вікторія. Я була у Вас в салоні і саме Ви робили мені нарощення. Яке повністю зіпсувало волосся. Майстри які знімали мені цей жах, були просто в шоці з роботи. Якщо Ви цінуєте своїх клієнтів, тоді чому видаляєте погані відгуки в соцмережах? Майстри салону не демонструють професійного підходу. Я не рекомендую відвідувати цей салон, оскільки рівень якості послуг дуже низький

  3. Юлия Мельник ★★★★★

    Дуже затишний салон, приємний уважний та інтелігентний персонал (що в наш час велика рідкість). Робила не одноразово процедури з волоссям (нарощення волосся, укладки, завивки, догляд, кератинове вирівнювання), всі процедури були виконані професійно і якісно. Особливо рекомендую майстра Вікторію, і ваше волосся буде у надійних професійних руках !

  1. Михаил Голиков ★☆☆☆☆

    Цей салон краси не вартий вашої уваги. Майстри з нарощування волосся не мають належної кваліфікації, їх робота залишає бажати кращого. Моє волосся було серйозно пошкоджене після відвідування цього салону. Сервіс теж на низькому рівні. Не витрачайте свій час і гроші, обирайте інший салон.

  2. Olliss _ ★★★★★

    Чудове місце, якісні послуги, прекрасні кваліфіковані майстри, які виконують свою роботу ідеально. Дуже атмосферний салон краси, світлі та класні люди, які в ньому працюють, адміністратор зустріла з посмішкою, хочеться повертатись до Вас знову і знову. Дуже рекомендую до відвідування, дуже задоволена візитом, швидко, комфортно, якісно, а головне безпечно.

  3. Olena Stashevska ★★★★★

    Я дуже задоволена відвідуванням салону краси "City"! Хочу відзначити особливо професіональний підхід майстра манікюру Єлизавети. Вона вміло працює з кожним клієнтом, уважно слухає побажання і завжди враховує індивідуальні особливості. Мій манікюр вийшов ідеальним: ніжний дизайн і доглянуті нігті, які радують око кожного дня. Велике спасибі Єлизаветі за її талант і професіоналізм! Також хочу зазначити, що атмосфера у салоні дуже приємна і затишна, а обслуговування на висоті. Я з радістю рекомендую салон "City" і майстра Єлизавету всім, хто шукає якісний сервіс і приємні враження!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса CITY beauty salon?

CITY beauty salon знаходиться за адресою вулиця Олександра Мишуги, 12, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону CITY beauty salon?

Зв'язатися з CITY beauty salon можна за номером телефону +38 (093) 600-02-96

Як можна дістатися до CITY beauty salon?

Дістатися до CITY beauty salon можна за посиланням

Advertisements