Про нас

Чисто, просторо й дружньо; якісні послуги манікюру та приємна атмосфера, що спонукає повертатися.

Advertisements

Відгуки

  1. Ганна Володимирівна Трубіна ★★★★★

    Візит у цей простір краси - справжнє свято для мене) Туди приходиш не лише за якісною послугою, але і за душевним теплом та гарним настроєм. Відвідую цей салон ще з його заснування, думки щось змінити жодного разу не виникало. Все завжди вчасно, багата палітра лаків, якісна стерилізація інтрументу, смачна кава та завжди чудовий результат. Дякую вам, наші феї краси!

  2. Роза Баскакова ★☆☆☆☆

    Хочу залишити відгук про майстра Анастасію та адміністратора цього салону. Була сьогодні записана на 9.00 на манікюр(нарощення 3 або 4 довжина), так спізнилась на 20 хвилин, але я була згодна наростити 2гу довжину. На що майстер різко відреагувала на кацапській мові: А что я успею вам сделать? На наращивание в этот раз выделилось 2 часа вместе 2.5 часов» Коли спілкувалась з адміністратором за день до того, то людина принципово переходила на кацапську. А також хочу добавити, що сервіс на повну о нулі. Поясню: замість того, щоб вирішити цю проблему що склалась і запропонувати іншу послугу на залишений час - майстер зробила нагле та незадоволення обличчя(таке враження обличчя, наче їй всі повинні) . Вирішення проблеми не запропонували, іншу послугу навіть не захотіли запропонувати, адміністратор скидає слухавку при розмові з клієнтами. Особисто я розвернулась і пішла. Моя вина в спізненні є, але це не привід робити бидловате обличчя і пахабську поведінку. А ще хочу замінити, що майстриня своєю поведінкою не тільки втратила свій запис, але й запис колеги( якщо вона то є) , бо виявляється адміністратор робить педикюр, а лашмейкер втратила запис також. Не рекомендую

  3. Алена Силкина ★★★★★

    Найкращі майстри в Ужгороді, якісний манікюр тримається довго ❤️ Приємна атмосфера, класна музика на фоні , смачна кава та привітні дівчата. Рекомендую

  1. Oksana Emelya ★★☆☆☆

    Салон добре розташований, там заппропонують каву, воду але результат..... Робила педікюр у майстрині Марини, тиждень тому. Перший раз після педікюру в мене нарвав палець (((( Ще під час процедури мене насторожило, що інструмент яким робили педікюр клали просто на шкіряний стілець, хоча пакет з інструментом після стерилізації розпечатали при мені. Ціна не дешева, але,в результаті пятки стали гірші ніж до педікюру, сухі, колючі(((.

  2. Олександр Вінюков ★★★★★

    У салоні "MY beauty bar" був вперше. Знайти салон не склало труднощів. У салоні просторо та чисто. Адміністрація та персонал привітні та доброзичливі. У салоні панує тепла та дружня атмосфера. Наданими послугами залишився задоволений, вони виконані просто ідеально! Я дуже задоволений результатом! Всім раджу майстрів салону "MY beauty bar"!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса My Beauty Bar?

My Beauty Bar знаходиться за адресою вулиця Швабська 75, 88018 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону My Beauty Bar?

Зв'язатися з My Beauty Bar можна за номером телефону +38 (050) 101-42-21

Як можна дістатися до My Beauty Bar?

Дістатися до My Beauty Bar можна за посиланням

Advertisements