Відгуки

  1. Alena Yavorskaya Yavorskaya ★★★★★

    Відмінний готель), рекомендуємо! Незважаючи на те, що приїхали глибокої ночі, нас зустрів персонал, забезпечив місцем на парковці, провіву номер і навіть дозволив скористатися теплим басейном із морською водою. Сніданки були дуже смачними та різноманітними, працює шведська лінія. Обідати практично не доводилося, хіба можна було побалувати себе вишуканими десертами). І день закінчувався романтичною вечерею під живу музику. І звичайно ж, весь день ми купалися і засмагали. Басейни дуже чисті. Також родзинкою готелю був басейн із морською, соленою водою! Тут ми просто відмокали)) У спа комплексі є басейн з мінеральною водою температурою 36 градусів, хамам, фінська сауна та арома сауна. Саме місце готелю знаходиться в передгірній місцевості і для нас, як любителів активного відпочинку, було де скористатися нашими велосипедами, які ми взяли з собою. За три дні перебування у готелі ми отримали повне емоційне розвантаження! Велика подяка всьому персоналу, окрема подяка адміністратору Оксані, офіціанту Івану, і звичайно ж господареві готелю Петру Юрійовичу за вкладену душу у свою справу!

  2. Катерина Накапелюх ★☆☆☆☆

    Новий готель з вайбом 2000х 1. Тут курять всюди. Серйозно, "місця для паління" на кожному кроці, включаючи місце прямо біля вашої тераси, місця з дитячими гральними автоматами, майже весь літній ресторан, місце навпроти дитячого басейну, поряд з дитячою кімнатою. Але і цього,напевно, мало. Бо будь-хто може палити будь-де і персонал нікому не робить зауваження. Я давно так не страждала від постійного пасивного паління, перебуваючи в громадському місці. 2. Алкоголь – просто жахлива бормотушка. Брали 2 коктейлі. Апероль та Ivory.Від другого схопив шлунок. 3. Сервіс поганий. Щоб замінили рушники треба нагадувати, в ресторані замовлення виносять довго, нелогічно чи просто забувають про якісь позиції, персонал непривітний, прибирають територію чи миють басейни в 9:00, коли по їх же розкладу вже все має працювати, гарячої води ввечері в номері може не бути (таке відчуття, що її не вистачає на всіх),лише одне справне дитяче крісло в ресторані. На нього була черга завжди. 4. Сніданок з 9:00 до 11:00. Якщо встаєте раніше – вам не пощастило. Через мале вікно сніданка – будете стояти в черзі: до столика, до кавової машини. 5. Заявлена робота Спа до 22:00 значить, що в 21:00 бані вже виключать (в 19:00 вони тільки починають працювати). В цілому, як на мене, якщо готель Спа, то бані мають працювати цілий день. 6. Персонал дозволяє собі включати на всю гучність пісні на москальській – тут взагалі без коментарів. 7. Номера мають жахливу шумоізоляцію. Ну і взагалі їх люкс – це звичайний економ в пристойному готелі. В ванній кімнаті навіть немає гачка для халата, місця, куди покласти туалетні засоби. Холодильник страшенно гудить. Із плюсів можу назвати лише чистоту, сучасний дизайн території, басейн з солоною водою та інклюзивність закладу. Бажання повернутись немає, рекомендовати нікому не будемо точно. Стійке відчуття, що позитивні відгуки в більшості накручені. Відпочивали з 18.08.25 по 22.08.25.

  3. Ольга Д ★★★★☆

    Відпочиваємо в Ivory вже другий раз. На рецепції нас гарно зустріли, провели до номеру. Територія дуже красива, все чисто, басейни бачили як чистять, в соленому можна купатися навіть пізно ввечері. Прибирання кожен день, рушники нам міняли кожен день, для лежаків також; воду поповнюють щоденно зранку. Можна замовити перекуси і далі насолоджуватись відпочинком біля басейну. Сніданки смачні. Адміністратор ресторану дуже привітний, все підкаже, постійно був у русі. Кухня смачна, правда ціни трошки кусючі. Ми брали їжу на виніс і вечеряли біля номера (є столик і крісла, свіже вечірнє повітря). Взагальному нам сподобалося. Чого не вистачало: це шумоізоляції. Страшенно чути сусідів зверху. Ми проживали на першому поверсі, таке враження було, що зверху ходять слоненята. І це ще нам повезло, що там не жили маленькі діти, страшно все чути. Друге: кавомашини або принаймні чайничок, щоб випити кави в номері. Дуже сподіваємось, що це приймуть до уваги. За це знижую бал. А так, враження дуже позитивні ❤️.

  1. Alexander Miarkovskyi ★★★★★

    Продовжуємо подорожувати Україною в пошуках гідних готелів на час війни. Вже були в Аквадарі (норм), Ведмежій Горі (супер), Красній Поляні ( ніколи, ніколи знову) і от тепер Ivory. Скажу зразу, що це був класний пляжний відпочинок, хоча моря поруч і не було). Але по порядку. Номери. Готелю всього 2 роки, тому номерний фонд новий, тут все добре. Хтось писав про звукоізоляцію, так, згоден- якщо поруч будуть гучні сусіди, то ви будете їх чути добре. Одна кубіта вийшла на балкон в 00 ночі і почала гучно з кимось розмовляти по телефону, і пофіг на решту відпочиваючих. Але це культ жлоба і до закладу відношення не має. Басейни. Просто супер- 4 басейни під відкритим небом, один біля одного- для дорослих, для дітей, з солоною водою. І один критий. Можете мандрувати з одного до іншого, в залежності від погоди або настрою. Навпроти басейнів класний вид на гору, майже як Кемер, навіть краще) Є декілька саун - хамам, фінська, фінська арома. Є чан з термальною водою. Ніколи не бачив черг, всім хватає простору. Багато лежаків, немає дефіциту,по моїм оцінкам є завжди 50% незайнятих лежаків навіть в високий сезон. Сніданок різноманітний, є все - овочі, гарний вибір фруктів, мʼясних страв. + гарні десерти. Все супер. Обідали і вечеряли ми за межами комплексу, на це є наші причини. Завітайте до Пузатого шефа, там гарні ціни. А ще обовʼязково завітайте до Паприки- класне меню і супер подача! Власнику Олександру подяка за авторську лімончелу). Взагалі вийшов класний пляжний відпочинок. Було класне відчуття тепла, гарно організованих водних процедур і особистого простору. Сміливо рекомендую Ivory для літнього відпочинку!)

  2. Іванна Вінічук ★★★★★

    Вперше побували у цьому готелі і були вражені хорошим сервісом.Наявність чотирьох басейнів, дитячих розваг і дуже смачної кухні зробили наш відпочинок незабутнім. Обов язково повернемося ще!Дякуємо !

  3. Larisa Arhipova ★★★★★

    Дякую за чудовий відпочинок! Вперше за багато років поїхала на відпочинок і вперше не шкодувала за витрачені гроші. Кожна гривня була повністю виправдана чудовим обслуговуванням, чистотою, ввічливим персоналом, дуже смачною їжею, затишною територією і дуже-дуже багато іншим. Дякую за все, басейни чудові, чисті і в них так приємно купатись. Так не бажалось повертатись додому, жаль що відпустка так швидко закінчилась. І ще одне! Сервіс сплати на території комплексу браслетами: супер, вау!!! Не потрібно носити ні карток, ні готівки, руки вільні - купайся, загоряй і замовляй що бажаєш дуже просто. Обслуговування в закладах харчування швидке та коректне. І ще раз зазначу - дуже смачне та красиво оформлене. Буду всім рекомендувати та мріяти повернутись.

  1. Irina Belyaeva ★★★★★

    Готель 100% коштує своїх грошей! Чисто затишно якісно і смачно! Ідеальний відпочинок з дітьми! Чудовий сервіс. Все зроблено якісно та з любовʼю до найменших дрібниць. Родзинка - солоний басейн з цілодобовою температурою +34 в якому купатися можна до пізнього вечора під зорями з атмосферною підсвіткою. Гірки - окреме задоволення як для дітей так і для дорослих. Для дітей багато розваг (батут, ігрові автомати, ігрова кімната, футбольне поле, волейбольний майданчик) та смачний фаст фуд на території. Відпочивали тиждень в готелі і жодних недоліків не помітили. Сподобалось ставлення та якість послуг. Сніданок швецька лінія - дуже смачно! Продукти якісні, широкий вибір та щодня нові смаколики від шеф-кухаря.

  2. ofdr eam ★★★★★

    Найкраще місце для відпочинку у Виноградові! ✅ Ідеальна чистота. Всі басейни миються, територія навколо також. Чисті туалети, душі, роздягальні. ✅ Вибір басейнів. Різні температури, глибина, місця в тіні та без, масажери, джакузі, гірки для дорослих та дітей, солона та прісна вода. ✅ Комфортні шезлонги, альтанки, завжди є де сховатись від спеки в тіньочку. (Ще й коктейль принесуть) ✅ Привітний персонал, гарне обслуговування. Їжа смачна, напої також. Бачила відгуки про те, що ціни на їжу та напої високі, але, відверто кажучи, не бачу ніякої проблеми. Напевне тому що я прийшла плавати, а не в ресторан) Цін ніхто не приховує, вони є на стендах та в меню, все прозоро і це право курорту) Спробували Айворі піцу, кільца кальмара та картоплю фрі з донатом (все було вельми смачно, і дуже швидко!). ✅Окремої уваги заслуговують слоненята, у власника чудова колекція. Та і загалом територія дуже стильна та вишукана, на фото і відео це видно:) Дякую за те що у Виноградові з'явився свій курорт такого високого рівня

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса IVORY resort and spa?

IVORY resort and spa знаходиться за адресою вулиця Мала Польова 10, 90300 Виноградів, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону IVORY resort and spa?

Зв'язатися з IVORY resort and spa можна за номером телефону +38 (066) 084-78-28

Як можна дістатися до IVORY resort and spa?

Дістатися до IVORY resort and spa можна за посиланням

Advertisements