Загалом все ок. Звичайний простий заклад. Якщо хочете швидко і смачно поїсти то вам сюди. Борщ топ, грибна юшка на трійку бо здалось що трохи розбавлена водою але теж норм. Комплексні обіди вартують своїх грошей. Куряча відбивна дуже смачна
Фотогалерея
Відгуки
-
Roman Botsvinok ★★★★☆
-
Vova Oleksyuk ★★★★★
Я залишився дууууууже задоволеним. Їду принесли за 10-15 хвилин. Атмосфера чудова, людей мало, спокійно, їжа смачна. Рекомендую прийти сюди, а не їхати а центр.
-
Юрій ★★☆☆☆
Смачна кухня, гарне обслуговування але неадекватний менеджер, заявила що дзвонив власник і сказав що нам потрібно 'завершувати' за годину до закриття закладу
-
Oksana Mavdryk ★★★★★
Під час відвідування ресторану залишились у приємному шоці. Шашлик неймовірно ніжний та соковитий. Коктейлі смачні. Обслуговування на рівні. Повернемось ще. Дяка адміністратору Володимиру, зустрів з посмішкою 10/10
-
Limonad Limon ★☆☆☆☆
Жахливо….очікували що після ремонту будуть якісь класні зміни…але це жах,офіціанти не знають меню , подача страв жахлива ,не смачно(((єдине що дійсно смачне це страви з мангалу,і будьте готові своє замовлення чекати годину часу
-
Iruna Pelekh ★★★★☆
От вчора була, і трохи розчарувалась... Докликатись офіціантів просто неможливо ((( Туалет,це жесть- такий брудний. Ви позиціонуєте себе як хороший заклад, а туалет як в найгіршій забігайлівці (((
-
Viktor Chumakevych ★★★★★
Гарна кухня, є жива музика на замовлення. Можна замовляти страви до дому
-
Светлана Малынинина ★★★★★
Зайшли сюди випадково, нічого надзвичайного не очікували, але були дуже приємно вражені підходом до подачі страв: борщ з копченими ребрами з підсмаженим смачним хлібчиком та додатками, деруни зі сметаною, сиром та грибами, ну дуже смачні! Потім ще тиждень згадували. Доречі ще запримітили цей заклад на випадок посидіти великою компанією, всередині великі столи, можна багато друзів вмістити.
-
Kristo For ★★☆☆☆
Найбільший мінус ресторану- відсутність кондиціонеру! В спеку 30 градусів можна просто зваритися. Вікна закриті, спитала чи можна відкрити- "не знаю, треба дізнаватися". Звичайно я відкрила, але ситуація не особливо покращилася. Обслуговування надзвичайно повільне. По декілька разів доводилося підходити питати коли подадуть страви. Бо в тій спеці знаходитися було дуже важко. Їжа нормальна. З плюсів - при формуванні меню на банкет дівчина в телефонному режимі добре допомогла порадами, за що їй дякую.
-
Марина Федько ★★☆☆☆
Обслуговування- 4 Досить непогане Інтер'єр- 3 Всередині досить темно, панує домашня атмосфера Туалет- 0 Унітаз тільки один, в самій кабінці брудно. Замок, нібито, зачиняє двері, але якщо трохи посмикати за ручку, відчиняється. Жодного усамітнення. Меню - 3 Вибір салатів не великий, тільки 4. Замовляли "Грецький", і подача була жахлива. Огірки і помідори порубали велетенськими кусками, по іншому назвати неможливо. Шашлики були не доготовані, дуже тверді. Неможливо було порізати. Шашлик був поданий дуже великими шматками. Загалом, кухня занадто дорога для поданих страв. Суцільна переплата. Музика - 1 Пісні були просто жахливі. Сидіти в залі було неможливо через гучність музики. Не чути людину, коли вона сидить біля тебе. Витримати це можна тільки на підпитку. Через музику пішла раніше Розташування - 2 Можна відчути природу серед міста. Біля ресторану знаходиться дитячий майданчик, але він не відноситься до "Дачі". Від самого ресторану немає ніякої дитячої зони, тому дітям там скучно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дача?
Дача знаходиться за адресою вулиця Івана Горбачевського, 24, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Дача?
Зв'язатися з Дача можна за номером телефону +38 (067) 792-19-28
Як можна дістатися до Дача?
Дістатися до Дача можна за посиланням