Відмінні викладачі, хороша школа
Фотогалерея
Відгуки
-
Семен Пименов ★★★★★
-
Sergey Buryan ★★★★★
Навчався в цій школі з 1991 по 2002. Хочеться подякувати всім вчителям, які протягом цих років робили з мене людину. Особливо дякую нашому класному керівнику Кравченко Людмилі Семенівні за багаторічну працю з нашим класом.
-
Евгения ★☆☆☆☆
11 років життя витрачені даремно. Краще вже домашнє навчання по відосікам на Ютубі. Тут не важливі знання, не важливі самі діти, ніхто ніколи не поговорить з тобою як з людиною - важливо лише якась оцінка виходить в семестрі і носиш ти шкільну форму. Вчителька англійської висміювала перед усім класом кожну знайдену помилку. Вчителька хімії бурмотіла собі під ніс завчений текст, навіть не розраховуючи на розуміння. Вчителька української могла порвати чужий зошит, якщо вона неправильно підписана. Я не розумію, як цих людей допустили до викладання і дали їм владу над дітьми. На жаль, в інших школах так само, так. Але давайте напевно щось з цим робити? Навіть проста бесіда директора з грубим учителем допомогла б, діти зрозуміли б, що до них не можна ставитися як до бруду.
-
Olga ★★★★☆
Підскажіть, чи є група продовженого дня?
-
Nickolay Krokhmal ★★★★☆
школа
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Школа №190?
Школа №190 знаходиться за адресою вулиця Шолом-Алейхема, 16А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Школа №190?
Зв'язатися з Школа №190 можна за номером телефону +38 (044) 513-81-30
Як можна дістатися до Школа №190?
Дістатися до Школа №190 можна за посиланням