Чудовий дитячий садок‼️ Неймовірна атмосфера, навчання та особливо вихователі. Розумні та чемні люди. Велика програма навчання, та дуже гарно сформоване харчування. Обійми - один із найкращих садочків❤️
Фотогалерея
Відгуки
-
Daria Miils ★★★★★
-
Наталія ★★★★★
Зі всього списку садочків , які були в нашому районі і біля дому, це найкращій садок повного дня , який ми відвідували з 1,9 місяців (на той час ,в 22 році, це один з найкращих варіантів садочка, які приймали дітей саме в молодшу групу ) Зараз нам три роки і ми продовжуємо відвідувати «Обійми». Від себе додам: Батькам рекомендую не скидувати свою дитину і її життя виключно на садочок. Будь ласка , які б не були у Вас важкі часи , дитиною треба займатись : не тільки освітньо, але і ментально.
-
Соня ★★★★★
Вихователі заряджають і надихають своїм підходом до дітей. Простір дуже затишний і кольоровий. Кожен день багато цікавих активностей. Чудовий дитячий садочок!
-
Віта Лазор ★★★★★
Дуже гарний садочок!!! Прекрасний рівень підготовки для діток, цікаві додаткові заняття, а найголовніше - це відношення вихователів! Ну і звичайно адекватна вартість за усе це! Садочок робить усе для досягнення необхідної цілі! Вдячність усім, хто вкладає душу і серце у свою працю!!!
-
Василь Козак ★☆☆☆☆
Нагадайте, чому камери в садку не працюють і батьки не можуть спостерігати за тим, як "все відмінно" з їх дітками в садочку?
-
Наталья Шипунова ★★★★★
Велике спасибі дитячому садочку "Обійми". Наш дитина три роки ходив в цей садок. З ним шкода розлучатися, йдемо в школу. Ставлення до діток відмінне, як до рідних, в садку немає чужих дітей, всі свої. Захопливі пізнавальні ігри, цікаві фотосесії, розвиваючі заняття, індивідуальний підхід до кожної дитини, гарне харчування, постійний зв'язок з батьками. Що ще треба для того, що б батьки могли спокійно працювати? Спасибі, "Обійми".
-
Veronika Riabova ★★★★★
Чудове місце для мого хлопчика! Нам пощастило бути в садку на час відпочинку в Україні і ми з радістю повертатимося кожного разу сюди. Директор Ірина пішла нам назустріч і прийняла нашу дитину на один тиждень, що ми ще залишалися у Києві. Дуже задоволена всім і дитина счаслива також, кожного дня біг в садок з великим задоволенням. Успіху і процвітання вам!
-
Veronika Duncan ★★★★★
Чудове місце для мого хлопчика! Нам пощастило бути в садку на час відпочинку в Україні і ми з радістю повертатимося кожного разу сюди. Директор Ірина пішла нам назустріч і прийняла нашу дитину на один тиждень, що ми ще залишалися у Києві. Дуже задоволена всім і дитина счаслива також, кожного дня біг в садок з великим задоволенням. Успіху і процвітання вам!
-
Виктория Калиниченко ★☆☆☆☆
Ходили пару недель в садик. Летом начался ремонт. На ремонт они не закрылись. Я пришла за сыном, а из садика вонь краски. Спросила у ребёнка - он сказал, что сильно воняет внутри. Воспитательница на моё замечание ответила, что я не так всё поняла. Больше в этот садик не ходим. И я знаю точно, что ещё одни мои знакомые забрали оттуда ребёнка.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Обійми "Bisou Bisou"?
Обійми "Bisou Bisou" знаходиться за адресою 2Б, Київ, вулиця Михайла Драгоманова, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Обійми "Bisou Bisou"?
Зв'язатися з Обійми "Bisou Bisou" можна за номером телефону +38 (063) 807-73-14
Як можна дістатися до Обійми "Bisou Bisou"?
Дістатися до Обійми "Bisou Bisou" можна за посиланням