Відгуки

  1. Альона Бутакова ★☆☆☆☆

    Моя дитина ходила в цю студію.. і це був повний жах. По-перше студія на вигляд жахлива, це навіть студією назвати важко вона є як квартира...але точно не танцювальна студія в яку можна приводити своїх дітей. Таке відчуття, що директор зняла однокімнатну квартиру, поставила зеркала і вирішила, що це буде танцювальна студія.. По-друге дітей там нічому не навчать, там головне, щоб гроші заплатили за абонемент і все, просто марна трата часу і грошей. По-третє хореографи завжди міняються і дітей в групі по 2-3 людини максимум. І останнє, що є найжахливішим це байдужість та не відповідальність директора студії, якій начхати на батьків, які водять туди своїх дітей, їй всоеодно на розвиток дітей в танцях та головне, щоб за абонемент заплатили і все. Вона навіть на зв'язок не виходить іноді та відміняє заняття за пару хвилин, як воно має початися. Подивилася я акаунт студії в інстаграмі.. Це навіть інстаграмом студії назвати важко, тому що директор студії туди викладає свої особисті фото, з дітьми, чи де вона там відпочиває...А сама вона, як тренер жахливий, вона навіть танцювати не вміє, про що тут можна розмовляти ще. Тому якщо обираєте танцювальну студію для своєї дитини, то цю обходьте боком!!!!!!!!!

  2. Алина ★☆☆☆☆

    Студія жахлива,зал виглядає як квартира,тренера змінюються дуже часто,а директор, якщо її можна так назвати зовсім не зацікавлена в своїх клієнтах,ціни-не відповідають дійсності,дуже рекомендую пошукати іншу студію,так як на оболоні їх багато

  3. Tetiana ★★★★★

    Ходжу на зумбу вже майже рік. Також пробувала бачату, але віддала перевагу саме зумбі, через різноманітність та драйвовість занять! Щоразу тренерка вигадує щось нове та цікаве! Під час танців неможливі думати про щось інше, виходить лише насолоджуватися) Ну а сама тренерка Лєна - суцільний позитивчик!)

  1. Olya Ya ★★★★★

    Ходила на заняття Зумба, але на літній період призупинила. Тренер Олена дуже чудова і артистична, приділяє увагу кожній. Показує зрозуміло і досить динамічно та швидко проходять тренування. Кожного разу вивчаємо нові танцювальні рухи. Вивчаємо нові танці. Зал великий, світлий. Студія знаходиться біля метро, зручно добиратися. Дуже дружня атмосфера. Для емоційного розвантаження рекомендую.

  2. Olga Danchenko ★☆☆☆☆

    На жаль, не можу рекомендувати цю студію, принаймні, дитячу та підліткову групи хіп-хоп. Тренери змінюються з незрозумілих причин регулярно, дітей ходить дуже мало, заняття часто відміняються. Директор студії зовсім не зацікавлена у конструктивному діалозі з батьками та не ставить за мету розвиток дітей та досягнення бодай якихось цілей. Марна трата часу, грошей (уважно читайте фінансові умови абонементів, якщо їх можна так назвати, зокрема, умови повернення коштів, якщо вирішите залишити студію), а також нервів, якщо будете намагатесь донести свою думку.

  3. Olga Aleksandrova ★★★★★

    Очень удобный зал для проведения тренировок по художественной гимнастике с детками от 4 до 10 лет, большое зеркало и есть хореографический станок. Мне и моим ученицам зал очень нравится!

  1. Milka Milka ★★★★★

    Дитина ходить уже місяці 3, дуже подобається, і тренер Яна супер ... дуже

  2. Lyubka S ★★★★☆

    Хороша студія, мені особливо подобається латино напрямок.

  3. Beverly Hills ★★★★★

    Ходжу сюди вже рік. Дуже подобається вибір занять, професійні педагоги. Навчають танцювати навіть тих, хто ніколи не танцював. Студія знаходиться поруч з метро. Заняття проводяться з самого ранку і до 23 ч. Дуже раджу

  1. Tanya Skat ★★☆☆☆

    Ходила дуже довгий час в цю школу, ходила як на контемп, так і на фламенко, так і на бальні танці. Якраз таки сама школа ні про що, все залежить від викладачем, якого наймають, а вони там досить часто змінюються. На контемп не раджу ходити в цій школі танців, так як вони змінюються щороку, як мінімум. Раджу фламенко, так як заради нього і викладачем ходити і стоїть. Бальні танці теж на дуже слабкому рівні, швидше за підійде для зовсім початківців, а не для тих хто вже має базу, вам там робити просто нічого, шукайте щось серйозне. Про керівництво цієї школі можу сказати тільки одне, ціни змінюються і постійне відчуття, що вас таки доять невиправдано в фінансовому плані. Будь готові, вирішувати вам, а я знайшла собі більш кращу школу і єдине про що шкодую, що витратила купу часу і грошей в цьому місці.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Studio Mega Dance?

Studio Mega Dance знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, 34, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Studio Mega Dance?

Зв'язатися з Studio Mega Dance можна за номером телефону +38 (093) 060-98-90

Як можна дістатися до Studio Mega Dance?

Дістатися до Studio Mega Dance можна за посиланням

Advertisements