Це не курси і нічого спільного з інтенсивом, кожного разу вам казатимуть що треба обов'язково купити курс на рік))). Інтенсив це маячня - реклама, жодної практики, жодної теорії по суті, жодного натяку на творчу роботу, на заняттях хочеться спати від промов викладача про його сприйняття світу і інший особистий тупий маразм. За весь курс ви максимум потримаєтесь за руки, сходите за додаткову плату в театр та посипте на мішках. На прямі запитання коли буде практика та реальні заняття відповідь одна - у нас програма " розвести вас на кошти!" і ми її не переглядаємо. Якщо ви очікуєте творчі зустрічі, розвиток власних творчих талантів, хоча б аматорські постанови тут вам нічого робити. В цій школі ви витратите час і кошти. Нажаль це дно.
Фотогалерея
Відгуки
-
ti. ti ★☆☆☆☆
-
Yadviha ★★★★☆
Обрала сценарну програму саме в UFS через викладача -- Ярослава Войцешека, -- адже знаю, що гарний вчитель -- це вже половина успіху, а решта вже залежить від тебе. Не пожалкувала! Войцешек - це той майстер, який вартий грошей за навчання. Він поділиться реальним досвідом і надасть грамотний фідбек по твоїх роботах. І найліпше, що можна зробити, потрапивши до нього, це якомога більше радитися з ним стосовно робіт, над якими ти працюєш не тільки в рамках навчання, а й поза кіношколою. Загалом, ця школа, на мою думку, підходить тим, хто вже точно знає, чого хоче в професії і куди прагне. Таким тут відкриють усі двері. А тих, хто ще сумнівається, ця школа змусить остаточно визначитися
-
Олечка Сандул ★★★★★
Навчаюсь лише 1.5 місяці, але хочу поділитись своєю думкою (можливо допоможе тим, хто досі вагається). Я сама довго вирішувала, думала чи воно того варте, які курси краще, чи буде щось по закінченню школи чи просто диплом? Так от - варте! Мені довелось покинути роботу, переїхати в Київ, перевести рідних і друзів в онлайн формат, але я не жалію. Серед купи різних акторських курсів Кіношкола лідирує прям явно! Зі сторони цього може і не помітно пересічній людині, але коли ти всередині, коли ти в цьому процесі, то ти одразу розумієш, що такої бази в Україні більше ніде немає. І одразу кажу: тут не місце людям, які прийшли просто так, подуркувати на акторському, просто для себе. Тут треба пахати, працювати над собою кожен день, а не тільки коли уроки, працювати в команді, постійно і вчасно виконувати домашнє завдання (якого тут вдосталь) і тоді буде результат! Школа тримає планку, бо їм не треба випускники, які прохалтурили, бо лінь, чи занятий іншим був і не вивчив/не зробив. Щоб кастинг директори потім дивились, якщо випускники UFS, то значить вони розуміють, знають як, з ними легше працювати. Це особисто моя думка, я вважаю, що сюди треба йти з конкретною ціллю і приділяти багато часу навчанню. Кіношкола дає найголовніше - інформацію, досвід, людей. Тут розповідають про кіно від К до О. І на виході в тебе не просто диплом, а ще і купа відзнятих робіт. І маючи практику, всю необхідну базу, яку тобі дають викладачі з великим досвідом, купу знайомих в кіноіндустрії (тут з вами і режисери, і сценаристи, і продюсери, і оператори, і звукорежисери, і запрошені гості, які можуть поділитись досвідом, чи на вас подивитись і запропонувати співпрацю) - а далі ти вже маєш то все застосувати сам. Бо Кіношкола замість тебе на кастинги ходить не буде, то вже від тебе особисто залежить:) І на останок: школа змінює людей! Про це тут говорять на кожному кроці і це дійсно так! (І це я не тільки про психологічний стан; особисто в себе помічаю зміни у вимові)
-
Olga Spytsia ★★★★★
Кіношкола багато на що вплинула і що змінила, як в кар'єрному так і особистому плані зросту, розумінні себе, сприйнятті речей... за час навчання відбулося багато заходів, подій, виступів, зйомок, організацій і інших процесів, які стали цінним досвідом. Знайомство і співпраця з великою кількістю яскравих людей (як викладачів, так і студентів) – є одним із важливих плюсів навчального процесу. Дякую!
-
Ekaterina Kholodenko ★★★★★
Цього року поступила на сценарний. Зізнаюсь, що близько двох років, збиралсь з силами зробити це. Не була впевнена, чи отримаю саме практичні знання, чи це буде поверховий огляд, який пропонують безліч курсів і шкіл зараз. АЛЕ! Куратор сценарного курсу Ярослав Войцешек (у якого неабиякий доробок повнометражних художніх та анімаційних фільмів) дає з теорії тільки найнеобхідніше. Все інше - виконання практичних завдань та їх обговорення. Прямо зараз у нас коллаборативна робота з режисерами над першою короткометражкою. А минув тільки місяць з початку навчання. А ще - це неймовірний досвід роботи у команді і можливість налагодити корисні зв'язки на майбутнє. Випускники розповідають, що багато хто знаходить перші комерційні та просто цікаві проєкти ще в процесі навчання.
-
Sean Wetson ★★★★★
Навчаюсь другий рік на режисерському, все добре, лишень деколи бувають недоліки в організаційних моментах, але то життя зараз таке, що планувати можна тільки сьогодні і максимум на завтра) Саме ця школа відкрила нову главу в моєму житті: прийшовши сюди, ніхто попереднім не вийде - рекомендую!
-
Iujir FilmingTheWorld ★★★★★
Практики. Так приємно прийти навчатись в дорослому віці саме в ТАКУ школу! Я вже працюю як продюсер, тому мені особливо цікаво подивитися на свою роботу з іншого ракурсу. Буду дописувати відгук протягом року, щоб ви були в курсі ;)
-
Yesenia Vit ★★★★★
Радію кожному дню, проведеному в цій школі! Їду сюди через усе місто, бо тут надзвичайна атмосфера, яку разом творять чудові-пречудові люди. Вдячна долі, що опинилася в UFS:)
-
Anatoliy Didur ★★★★★
Закінчив курс "Драматургія монтажу". Кураторкою була режисерка Марина Димшиць - шикарна людина і викладачка. Хотів отримати знання по монтажу, а натомість отримав ще й знання по режисерській, сценарній та операторській майстерності. Курс вийшов насиченим і цінним. Організаційними моментами теж задоволений.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ukrainian Film School?
Ukrainian Film School знаходиться за адресою вул. Миколи Закревського, 22, Київ, Україна, 02222
Який номер телефону Ukrainian Film School?
Зв'язатися з Ukrainian Film School можна за номером телефону +38 (067) 194-34-48
Як можна дістатися до Ukrainian Film School?
Дістатися до Ukrainian Film School можна за посиланням