Відгуки

  1. Євгенія Цвєтанська ★★★★★

    Чудовий садок! Я довго шукала садок в районі Лукʼянівки. І я досить прискіплива. Але то ціна захмарна, то укриття нема, то вихователі і система інтуїтивно «не те». І мені знайома порадила Дивозаврик. Дитина ходить із задоволенням. Тематичні дні, свята, з дітками займаються щодня усілякими розвиваючими заняттями. Виховательки Анастасія Анатоліївна та Юлія Віталіївна - просто супер. Взагалі жодних питань, одне задоволення від того, як вони з дітками взаємодіють. Коли я питаю в сина, хотів би ти з мамою весь день вдома бути чи в садок ходити, він відповідає в садок: до вихователів і з дітками дружити, а ввечері з мамою. Це при тому, що в нас з ним неймовірно тісний звʼязок і він дуже «мамин». Це говорить про те, що дитині справді комфортно. Щира вдячність засновниці і вихователям від мами Макара. Як людина, яка досить багато вивчає дитячу психологію та особливості розвитку дитини, дуже рекомендую. Садок відповідає всім потребам дитини

  2. Инга Смирнова ★★★★★

    Нам дуже пощастило, що ми дізналася про підготовку до школи у садочку, "DyvoZavryk". Дуже подобається те, що за досить короткий час дитина отримує багато корисної інформації та заняття проходять у цікавій для дитини формі. Викладач Христина дуже відповідальна, вона знаходиться «на своєму місці» і робить все, для того щоб дітям було цікаво та щоб вони швидко зрозуміли новий матеріал. Зі слів дитини, вона додатково може пояснити та приділити час кожному учню. За час відвідування занять в "DyvoZavryk" Настуся за рік до школи навчилася читати і писати. Після підготовки до школи донька повністю була готова йти до 1 класу. І я як мама, дуже задоволена результатами. А головне, що і дитина від навчання отримувала не тільки знання, а й позитивні емоції та чекала з нетерпінням наступного заняття.

  3. Ostrenska Julia ★★★★★

    Щіро дякую вихователям Дивозаврика на Троєщині за свято осені для наших малючків. Дуже сподобалось організація, як старались дітки, затишна атмосфера, залучення батьків. Ми приєднались в останній момент до репетицій, але наша донька вже знала віршик, дуже намагалась повторювати за старшими дітками таночки. Я приємно вражена як дитина сама хотіла приходити на репетиції, відкладаючи навіть мультики))) Це наш перший досвіт і садочка, і проведення свята і поки ми дуже задоволені.

  1. Анна Шкрум ★★★★★

    Садочок DyvoZavryk - це прекрасне місце, де кожна дитина отримує не лише турботливу та професійну опіку, а й можливість розвиватися у всіх сферах життя. Тут діти знаходять нових друзів, вчаться співпраці та розвивають свої таланти. Щасливі посмішки на обличчях дітей - найкращий підтверджений відгук про якість освіти та дбайливість персоналу та адміністрації садочка. Дитина з нетерпінням йде до садочка кожного дня, адже тут завжди цікаво і весело проводять час, розвивають творчі здібності та соціальні навички. Я дуже щаслива, що моя дитина ходить саме в цей садочок, адже кожного разу я захоплююся привітністю вихователів та адміністрації ❤️Я рекомендую садочок DyvoZavryk всім батькам, хто шукає найкраще для своєї дитини!

  2. Nataliya N ★★★★★

    Дуже гарний садочок! Вихователі знайшли до нашої активної дитини індивідуальний підхід. Син став більше говорити,щоденні заняття розширили його кругозір і знання, він з задоволенням іде в садочок. Дієтичне харчування доповнило користь перебування в садочку. Щиро вдячні за високу якість щоденної роботи вихователів та роботи садочка в цілому!

  3. Олена Федоритенко ★★★★★

    Доброго дня! Як директор садочку ДивоЗаврик можу запевнити, що Дмитрій Сімчук і Евгений Харенко ніколи не відвідували дошкільний заклад, не знайомі особисто з директором та власником, це просто люди, які обмовляють задля особистої вигоди. Дані імена та прізвища вигадані, так як за наклеп в Україні загрожує кримінальна відповідальність. На жаль в сучасному світі є нездорова конкуренція, яка проявляється в таких неправдивих відгуках! Шановні батьки! Запрошую всіх до нашого садочку, де Ви зможете на власні очі переконатися в професіоналізмі та людяності всієї команди ДивоЗаврик. Ми раді новим знайомствам:)

  1. Діана Іванишин ★★★★★

    Працюю вихователем в даному садочку. Прочитавши відгук Євгенія Харенко про директора, можу запевнити, що це суцільна брехня. По-перше, зарплату нам, вихователям, видають вчасно. Директор ввічлива та порядна людина. По-друге, в самому садочку умови для дітей чудові (збалансоване харчування, якісна освіта, дотримання всіх санітарних норм тощо). Для того, щоб батьки змогли самі ж в цьому переконатися, директор люб‘язно проводить екскурсію по закладу. Крім того, є можливість проведення пробного тижня для дитини. Тому приходьте до нас та побачите все на власні очі. Будемо раді знайомству!

  2. Рено Рено ★★★★★

    В наш час дуже складно знайти роботу, яка б задовольнила і фінансово і морально. Люблю свій садок, тому що він особливий: затишний, охайний та смачний:)) Чому? Тому, що я працюю помічником вихователя в Дивозаврику. А ще я мама, і так відношуся до роботи, як до своєї домівки. А до малят, як до своїх рідних. А харчування від кейтерингової компанії я особисто діткам розношу завжди гарячим. Бо приїздить кейтерингова компанія під кожен прийом їжі. Шановні батьки! Запрошую вас до садочку, щоб ви на власні очі познайомилися з нами і зрозуміли: краще один раз побачити, ніж читати нісенітниці людей! Я за здоровий глузд!

  3. Liam Cruze ★★★★★

    Випадково потрапив на відгук про садок тому не змовчу. Оскільки принципово сам вибирав для своєї доньки садок. А на Троєщині їх дуже багато:)) Але, як кажуть красива картинка це одне, а щоб реально я був спокійний куди віддаю дитину це інше. В Дивозаврику Ліцензія є, харчування на вибір батьків. Дуже чисто в кімнатах. Бачив кварцові лампи що працюють, бо якраз прийшов тоді, коли діти були на прогулянці. Розповідали про методики, розвиток. Але ось вже другий місяць моя донька біжить до цього смішного дивозаврика, а ми з дружиною спокійно працюємо. І ще момент: Олена Петрівна це директор садочка, на зв'язку з нашою родиною 12 годин на день. А це мій спокій та довіра. Раджу цей маленький та смішний для дітей садок.

  1. Galina Yurieva ★☆☆☆☆

    Що стосовно цього дитсадку, якщо ви плануете віддати свого малюка в цей дитсадок, то краще придивляйтесь до директора цього дитсадка, Карданова Т.С тому, що це не врівноважена людина яка зовсім втратила розум, все на перший погляд може здаватися гарно, вона вам буде присилати фото вашої дитини, і вона вам відправляе фото тільки ті що вона вибирае, дуже часто змінюються вихователі тому, що вона їм робить такі умови праці при яких не можливо працювати, ще з приводу харчування в цьому дитсадку то діти не доїдають, харчі привозять вже холодні іх навіть ні в чому розігріти, дітям доводиться їсти вже холодну їжу, і навіть якщо щось трапиться з вашою дитиною мадам Карданова ніколи не понесе відповідальність, я можу ще багато написати про цей садок так як я працювала там місяць і я би ніколи не віддала свою дитину в такий дитсадок. Краще придивляйтесь до тих кому ви віддаете свого малюка. А вихователі які планують піти туди на роботу ви марно втратите час, якщо почуете ім`я Тетяна Сергіївна Карданова і будете проходити стажування.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дивозаврік?

Дивозаврік знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 19, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Дивозаврік?

Зв'язатися з Дивозаврік можна за номером телефону +38 (098) 838-35-16

Як можна дістатися до Дивозаврік?

Дістатися до Дивозаврік можна за посиланням

Advertisements