Відгуки

  1. Н ★☆☆☆☆

    Вчора,1 грудня ми з чоловіком запланували повечеряти після екскурсій Львовом в "Тамаді".Весь день мріяли скуштувати хінкалі.В кафе була 1 компанія.Чекали більше півгодини,змерзли(!),встигли випити сік та узвар,потім прийшов офіціант,та з вибаченнями сказав,що хінкалі при варці всі(!!!!)полопалися,нас просто не захотіли обслуговувати.Був зіпсований настрій,враження про місто,як відносяться до гостей,ми були цілий день голодні,про це сказали,що хотіли в це кафе.Тамбуло брудно,стіллипкій,гидко було його торкатися.НІКОМУ не раджу кафе "Тамада".

  2. Svitlana ★☆☆☆☆

    Здивована такою якістю пакування та в цілому приготування страв. Хачапурі дуже великий слой тіста, хінкалі всі зліплені до купи. Замовила 2 позиції курки чкемерулі , запакували в 1 контейнер, хоча було вказано що це дві порції а не порційна. Розчарована

  3. Andriy Travelpun ★★☆☆☆

    Хінкалі мінімум 5 шт В залі невелика кількість столів. Шашлик спочатку потрібно зачекати бо спалили, а потім принесла недосмажений шашлик, після чого пересмажили, але дуже твердий, цибуля не маринована. Подається на шомпорі, соус не запропонували Хінкалі з телятиною важко брати, розвалюються, тісто переварене, нормально спецій. На диванах бараняча шкіра декоративна Офіціант орієнтується в меню, напої всі винесла і згребла під руку, хліб винесли пізно. Офіціантка розсіяно виглядає, столикам приділяє мало уваги

  1. Ксюшка Sonehko ★★★☆☆

    Ресторанчик знаходиться в гарному місці, дуже смачна їжа, брали суп з бараниною і суп с хенкалі, порції нормальні, брали хачапурі, велике і смачне, смачний дуже хліб. Коли його принесли, він нас здивував - така немаленька булочка

  2. Sub Zero ★★★★★

    Гарний заклад. Дуже приємний персонал! Дуже смачна кухня!!! Приємні хороші ціни. Нажаль де-яких страв не було, але те, що нам порадили 'на заміну' приємно вразило...дуже приємно вразило! Раджу однозначно!!! З. І. Іноді бувають акції та знижки... Тому якщо слідкуєте за покупоном і т.п. - ціни вас вразять! (У хорошому розумінні). Ще раз повторюсь: Раджу завітати!!!

  3. Pikachu ★★★★☆

    Тамада на Вірменській чудовий заклад для любителів грузинської кухні. Загалом у мене склалось приємне враження від відвідування - ставлю 8/10 . Чому не 10, пояснюю. Замовили чашушулі (нереально смачно, пікантне, соковите, лайк), сулугуні на кеці (ідеальна страва для любителів сиру). Перейдемо до розчарувань. Хінкалі не втішили, взагалі. Смачно, але є дуже велике але - їх нереально їсти, дуже не зручно, хвостики аж занадто короткі і в результаті тісто під нігтями і вилитий по тарілці сік - ну не файно так. Ну і багато чого немає в наявності, ти очікуєш одне, а мусиш обирати щось інше з меню. Хінкалей з м'ясом та імбирного чаю з м'ятою не було :(. Але завершу на позитиві, бо все таки все було дуже смачне, інтер'єр цікавий, затишно, гарно, у вбиральні чисто, немає до чого придертися (хіба бракує пеленального столика і мобільності туалету, хоча там доволі просторо). Загалом все супер, лише тріііішечки більше старань! Прийду ще ☺️

  1. Іра Ільєнко ★☆☆☆☆

    Ми були на Братів Рогатинців перша спроба була невдала просидівши хвилин десять нам сказали що хачапурі по аджарськи немає. Напевно це був знак) Прийшовши наступного разу хачапурі вже були ( краще б не було) нам принесли булку всередині сиру навіть з мукою з під низу. Покликали офіціантку і сказали що хачапурі сире на що вона відповіла це сир. Одним словом просто жах зіпсований вечір апетит плюс потрачені кошти. Не рекомендую!!!!!!!

  2. Ростислав Дробожур ★★☆☆☆

    Заклад розчарував як обслуговуванням, так і стравами :( Замовили чкмерулі та хачапурі по-аджарськи. Мало того, що чекали на замовлення майже годину (при тому, що заповненість закладу не сягала навіть третини), були прикро вражені стравами: чкмерулі - суцільна кістка з жорстким жилистим м’ясом (м’яса обмаль, по суті нема чого їсти), абсолютно прісним на смак; часниково-вершковий соус - наче каламутна жирна вода без смаку й запаху; хачапурі - наче роздута засмажена до скоринки булка. Окремої уваги заслуговує капучино: молоко наче згорнулось, згори плавають дивні жирові краплі. Офіціант погано орієнтується в меню, невпевнено тримає посуд, постійно було відчуття, що ось-ось впустить тарілку. Більше сюди точно не повернемось

  3. Andriy Chmyr ★★★☆☆

    Заклад з доступними цінами, як для центра Львова. Холодні закуски смачні, смак не перебитий спеціями. Хачапурі - норм. Чому зняв дві зірки. Для мене грузинський ресторан - це перш за все шашлик. А він у вас не ВАУ. По перше він не з якісної частини свинини (явно не шия, швидше за все лопатка, можливо шинка). Щоб зняти жорсткість м'яса вони приготовлене або по принципу СуВід або підварене. І це вже не шашлик! На жаль. Все решта норм.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Тамада?

Тамада знаходиться за адресою вулиця Братів Рогатинців, 14, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Тамада?

Зв'язатися з Тамада можна за номером телефону +38 (068) 600-66-54

Як можна дістатися до Тамада?

Дістатися до Тамада можна за посиланням

Advertisements