Відгуки

  1. Svitlana Marmaliuk ★★★★★

    Я дякую Всесвіту, що одного разу мені пощастило привести дитину віком півтора роки на заняття з логоритміки. З цього моменту почалося наше знайомство з дитячім садочком IQsha Club. На заняття ходили місяць, за цей час я побачила цей заклад із середини (діточок, персонал, інтерʼєр, відношення, учбовий процес). Хоча на той момент я вже подала документи в державний садок моя думка одразу змінилась. Я не могла уявити інший дошкільний заклад, окрім IQsha Club для своєї дитини. Великою перевагою стало, що садок має ліцензію. При оформленні треба було надати повний пакет документів і довідок, як в державному. А не просто приводьте дитину і платіть гроші. Діє програма «Гроші ходять за дитиною». Є два варіанти відвідування: пів дня і повний день. Зручно, коли дитина адаптується. В 1,7 ми почали вже повноцінно відвідувати садок і стали частиною цієї великої дружньої родини. Адаптація проходила ідеально, завдяки порадам вихователів. Кожного дня приходить фото і відео звіт за день. Дитячий садочок вражає своєю теплою атмосферою, де всі підходять з великою турботою та розумінням до кожної дитини. Професійний педагогічний персонал та програми розвитку дитини, роблять кожен день особливим для малечі! Я, надзвичайно вдячна вихователям за їх теплоту, терпіння та професіоналізм. Вони кожний день роблять те, що допомагає та сприяє розвитку навичкам, які так необхідні нашим діткам, для соціальної взаємодії в нашому суспільстві.

  2. Gluzd Maisternya ★★★★★

    Велика подяка садочку від мене і доньки. Це були чудові 2 роки, де мою дитину любили як рідну. Завжди відгукувались на індивідуальні побажання, підтримували у навчанні. Вражає як чуйність так і сучасний педагогічний підхід. Багато цікавих подій, невимушені теплі свята для дітей та батьків. Дитячі дні народження це окреме задоволення де кожна дитина має омріяну купу привітань і таких як хоче веселощів. Дякуємо персоналу, за найкращій осередок дитинства нашого району!

  3. Аліна Таратасюк ★☆☆☆☆

    Хочу висловити своє глибоке занепокоєння щодо досвіду відвідування дитиною цього закладу. На жаль, замість безпечного й мотивуючого середовища для розвитку, дитина опинилася в умовах, що, на мою думку, є неприйнятними для будь-якого освітнього простору. Освітній процес виявився формальним і непродуманим — діти не отримували належного інтелектуального чи емоційного стимулу, індивідуальні потреби не враховуються, мотивація до навчання і пізнання нівельована. Харчування викликало серйозні запитання. Були випадки харчових отруєнь серед дітей, що є порушенням безпекових норм. Але найбільш тривожним став випадок травмування дитини — падіння, розірвана губа, рясна кровотеча. Одяг і дитина були залиті кров’ю. Замість негайного виклику швидкої медичної допомоги, дитину повезли в щелепно-лицьове відділення на таксі. Таке ставлення — це не просто порушення стандартів безпеки, а й елементарної людяності та відповідальності. Я вважаю за необхідне донести цю інформацію до батьківської спільноти.

  1. Oksana Z ★☆☆☆☆

    Жахливий садок небезпечний для дитини, вихователі сидять в телефонах. Забрати дитину може будь хто вони навіть цього не помітять. Дитина труїлась харчуванням, але в них завжи все добре, директор налагоджувати роботу садочку не зацікавлена, її цікавить тільки заробіток навіть якщо це ціною здоровʼя ваших дітей. Використовують фото моєї дитини в рекламних цілях без мого дозволу(термін договірних відносин закінчився). Я дуже рада що ми з нього пішли і дізнались яким має бути якісний садочок. Під час нашого відвідування вихователі розмовляли на суржику або російською мовою. Обходьте стороною цей небезпечний заклад.

  2. Лора Загорий ★★☆☆☆

    Працювала в цьому "закладі освіти"... Враження ось такі: якщо дитина спокійна і "безпроблемна", то її там просто доглядають. Якщо ж з "особливостями" - буде навіть гірше, ніж у звичайному садку. У персоналу немає ні компетенції, ні особливого ставлення до цих дітей! Їх навіть пригнічують! Ставлення, що декларується садком, нічого не варте. Просто гарні слова. Прохання Директору Закладу(який не виплатив мені зарплату) - вкажіть, що Ваш заклад - лише для звичайних дітей(не гіперактивних, навіть...і тим більше, не для аутистів!!), тоді, можливо, буде більш-менш нормально.

  3. Анастасия Прудкая ★★★★★

    Кращий дитячий сад для тих, кому важливо, щоб дитина розвивалася, його поважали і не ущемляли, допомагали і завжди йшли на зустріч. Чотири з половиною роки абсолютної любові, навіть шкода йде в школу!

  1. Yurasik Boffin ★★★★★

    Хороший дитячий сад!

  2. Людмила Шелест ★★★☆☆

    Відгуки як під копірку. Враження, що замовні. Поки що про центр неоднозначної думки, так як були там лише раз. Поки можна сказати, що заняття, порівняно з іншими школами, нудні. А от персонал - це просто такі рафіновані підлизи, що від їх нещирості аж нудить.

  3. Виктория Бежина ★★★★★

    Водила в цей дитячий центр розвитку свого сина перед школою. У садку хоч і проходять якесь навчання, але цього все одно замало. А в центрі його навчили правильно читати, дотримуючись інтонацію і наголоси, виробили пам'ять, щоб він міг вільно переказувати, вважати, писати і в загальному морально підготували, виробивши певну серйозність і відповідальність до навчання. Коли ми проходили тести при вступі до школи, вчителі були приємно здивовані його хорошою підготовкою. Тому центром я залишилася задоволена цілком.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса IQsha Club?

IQsha Club знаходиться за адресою Николая Голего, 5, Київ, Україна, 03058

Який номер телефону IQsha Club?

Зв'язатися з IQsha Club можна за номером телефону +38 (067) 232-77-88

Як можна дістатися до IQsha Club?

Дістатися до IQsha Club можна за посиланням

Advertisements