Відгуки

  1. Катерина Давоян ★☆☆☆☆

    Шановні батьки, адміністрація поводиться нечесно. Вони стверджують, що з повагою ставляться до мешканців та не перевищують норми шуму, але це не відповідає дійсності. Сьогодні о 10 приблизно, лунала музика з колонок. Учора — так само, і позавчора також, причому без будь-яких попереджень. Якщо вони брешуть, не соромлячись, і не поважають нас, мешканців, це означає, що брехня входить до системи їхніх цінностей. Не варто думати, що, заплативши гроші, вас автоматично будуть поважати — так це не працює. За гроші люди можуть брехати навіть активніше. Також, як мешканку ЖК, мене цікавить наявність укриття у вашій школі, і чи вистачає його на усіх учнів, а не лише на дітей з садочку, оскільки я постійно спостерігаю, як ви водите своїх учнів на підземний паркінг нашого комплексу. Я не знаю, чи включений наш паркінг до фонду захисних споруд цивільного захисту та хто визначив, що це укриття є безпечним для учасників освітнього процесу: ваша адміністрація чи спеціальна комісія? Сподіваюся, що це не є таємницею, і батьки, так само як і я, матимуть змогу відкрито ознайомитися з цією інформацією тут.

  2. Oleksii Zhuravko ★☆☆☆☆

    2 роки тому вже хтось писав відгук стосовно цього, але, дивлюсь нічого не змінилося. Майже кожен ранок, навіть після тривог вночі врубають на всю свою музику... Причому, бувало таке, що йвікна в квартирі трусилися (є відео, якщо шо). Рівень шуму в квартирі з зачиненими вікнами - 70 дБ.

  3. Tina Khomenko ★★★★★

    Приємно читати гарні відгуки про Колегіум. Давно, коли ще навчальний заклад орендував приміщення в середній школі, мала можливість в методичний день допомогти з викладанням математики в 6 класі, в якому було всього два учні. А наразі он який масштаб! Радію успіху навчального закладу.

  1. Anatolii Lazarev ★☆☆☆☆

    Видалили мій негативний відгук, який я писав 3 роки тому, бо школі він не сподобався. Цей відгук був про дурнуватий менеджент школи, який ще раз підтвердив що він такий і є. Дійсно, навіщо мати негативні відгуки, коли можно за гроші їх видалити і докупити хороші) Так, що подумайте добре перед тим як сюди йти, бо більшість відгуків не відповідають дійсності. Бережіть себе і своїх дітей, будьте пильними з такими «європейськими колегіумами». Моя рекомендація керівництву зосередитись на покращеннях і перестати видаляти відгуки, бо брехунам з часом ніхто не вірить.

  2. Daria ★★★★★

    Вже 2 роки син відходив у Європейський колегіум в ЖК Нова Англія. Сьогодні пішов вже в 3 клас, у новий корпус для старших класів. Чудовий сучасний простір, сучасний підхід до навчання, і що важливо, постійнє вдосконалення. Звичайно, є різні моменти, звичайно всі люди, комусь може не підійти вчитель, комусь може не сподобатись щось в процесах, іноді доводиться змінювати вчителів. Але! Тут підбирають пед колектив, намагаються знайти підхід до кожного учня, не велика кількість дітей у класі і можуть приділяти увагу всім. Під час пандемії добре переорієнтувались на віддалене навчання. І як на мене, директорці пані Осауленко Ользі вдається створювати чудову атмосферу у школі. Син пішов з радістю в 3 клас, ніякої традиційної лінійки немає в класичному розумінні, коли всі шикуються та довго щось відбувається (ура!), просто музика, свято, та посмішки!

  3. Denis Mirgorod ★★★★★

    Відмінна сучасна школа. Вчать гідно!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Eurocollegium?

Eurocollegium знаходиться за адресою вулиця Михайла Максимовича, 28-Г, Київ, Україна, 03022

Який номер телефону Eurocollegium?

Зв'язатися з Eurocollegium можна за номером телефону +38 (044) 502-53-35

Як можна дістатися до Eurocollegium?

Дістатися до Eurocollegium можна за посиланням

Advertisements