Мені не сподобалася школа, тому що постійно приходила в сльозах, говорила з психологом, а вона навіть не допомагала нічим. вже не навчаюся в цій школі, можу сказати що провчилася там 4 роки та в 2025 вчителя зі слів подруги там вчителя змінюються кожні 2 тижні. це погано для такої школи. я дуже щаслива, що вже не навчаюся, моя інша школа краще ніж Мідгард. Не раджу!
Фотогалерея
Відгуки
-
Женя ★☆☆☆☆
-
Яна Шапка ★★☆☆☆
Були в літньому таборі.Очікування були вищими. Договір, про надання освітніх послуг ніхто не пропонує підписати, «якщо вам потрібно, ок, підпишемо». Деякі педагоги непрофесійній, дозволяють собі смикати дитину за руку, залякувати, як метод: я тебе знімаю на відео і відправлю мамі( на мої зауваження, почали говорити, що у них тісна співпраця з психологом і батьками хлопчика, тому батьки дозволяють так поводитись з їх сином) а те що поведінка, та слова можуть травмувати інших дітей, всеодно. Постійно говорять про якусь індивідуальність та щасливу дитину, звичайно за всіма активностями можна цього не помітити. Дитина на третій день вчипилась в тата з істерикою, коли побачила педагога Анастасію. Тому не можу рекомендувати, адже я за здорове спілкування. Кухарі на шведській лінії, постійно підганяють дітей, «давай, швидше думай, тобі що тут ресторан» Діти наше майбутнє. І дуже важливо, щоб поруч були емоційно здорові дорослі, професійні та кваліфіковані. Педагог Світлана, неймовірна людина, чуйна, добра, кваліфікована, більшість вчителів також. Але зауваження, потрібно сприймати, а не шукати виправдання даній ситуації, чи вирішили зайнятись в Мідгарді.
-
Тетяна Грек ★☆☆☆☆
Якщо ви хочете для дитини морально здорову атмосферу в школі вам точно не сюди. В договорі прописано про індивідуальний підхід до кожної дитини,але нажаль індивідуальність підходу заключається в тому що адміністрація школи булить і шантажує батьків задля того що б вижити незручну для них дитину.всі відгуки вище правда,це для адміністрації відпрацьована схема,що б в школі залишились лише зручні діти і не псували ідеальну картинку. В додаток дуже низький рівень знань,діти увесь час просто розважаються і граються.
-
Oleksandra s ★★★☆☆
Шановний Мідігард, Нам дуже подобається Ваша школа, але соромно бачити як наш автобус знаходиться на велодоріжці. Кожен раз (а їх було вже 4) задумуюсь, а які ще порушення правил дозволяє собі водій. Всі ті заходи спрямовані на донеснння до школярів важливості правил дорожнього руху (як в сім’ї, так і в школі) не мають єфективності, якщо ж шкільний автобус порушує правила
-
Alona Varukha ★☆☆☆☆
Мідгард і її директор - це найгірше, що сталося в моєму житті. Мій найтравматичніший досвід. Порушення прав, грабіж, залякування, погрози (докази маю - звертайтесь!) Як наслідок - втрати: фінансові, психологічні та фізичні зі здоров'ям. 10 разів подумайте перш, ніж мати справу - і, моя вам порада, відмовтесь заради свого ж благополуччя.
-
Яна Бузян ★★★★★
Велика, світла, красива школа! Приємні та професійні педагоги, креативний та відкритий до спілкування керівник. Школа, де учні навчаються і розвивають одночасно свої таланти та сильні сторони.
-
Маша Грачова ★★★★★
Місце сили та впевненості для кожної дитини! Обожнюю цю школу, її підхід до виховання та навчання, підхід до організації процесу, і навіть до декорування школи. Хочу аби тут завжди квітли душі, як квітне MIDGARD навесні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Midgard?
Midgard знаходиться за адресою проспект Академіка Глушкова, 1, корп.17, Київ, Україна, 03127
Який номер телефону Midgard?
Зв'язатися з Midgard можна за номером телефону +38 (068) 999-08-88
Як можна дістатися до Midgard?
Дістатися до Midgard можна за посиланням