Відгуки

  1. Tetianka ★★★★★

    Взагалі це моя перша вулична їжа, бо раніше ніколи кебаб не куштувала. Чисте приміщення, привітний персонал. Замовили тут вперше і нам дуже смакує!

  2. Massimo ★★★☆☆

    З плюсів це затишний та ламповий інтер’єр З мінусів це не привітна продавчиня, та сухий кебаб.

  3. Marta Marta ★★★★☆

    Кебаб не поганий, та не на 5. В соусі чогось не вистачає і багато капусти.

  1. Cnemistry In the HEAD ★☆☆☆☆

    Доброго дня ... Сьогодні був у вас в кебабі перший раз. Кебаб смачний , прожарка м'яса на вищому рівні. Але дівчинка, яка стояла на касі дуже не привітна , таке враження що я їй щось винний. Приймає замовлення аби-як. Людина яка поставлена на посаду касира має бути привітною до людей які до неї приходять!!!!!! Настрій зіпсутий на цілий день. Ну хоча кебаб порадував. ДЯКУЮ!!!

  2. Katrina 911 ★★★★☆

    Ну, ми досить часто тут їмо, найкращий на Сихові однозначно. Хоч кебаб шеф все ж наш фаворит. Дівчата деякі не дуже ввічливі і привітні, одна нам відмовила у подарунковому, хоч ще мали до кінця місяця видавати, а інша: я попросила свій кебаб, який уже був готовий, а вона відмовила, каже чекайте поки ціле замовлення буде готове. Замовлення велике, 5 шт, чекала я довго. Це було неприємно. Туалет дуже стильний, мені сподобалось. Інтер'єр гарний. Хлопці працівники привітні. Одного разу ми брали два різні L, і ніде не було позначено з чим вони, ми брали різні. Лате смачне. Кока кола не оригінал, а якийсь кокакольний напій, зі смаком кориці, не сподобалось. Готують досить швидко. Прикольно дуже, що окультурнили довкола територію, молодці. Ціни норм. Ще хотілося б, щоб при скручуваннібуло меньше тіста, особливо у L, а то дуже багато тіста виходить, не завжди добре прожарюється. Ми постійні клієнти цілою компанією. Дякуємо!

  3. MrHandball22 ★☆☆☆☆

    Прийшов , дві людини всього в залі. Сказали почекати бо запара. Почекав 10 хв і пішов , бо навіть не прийняли замовлення

  1. Андрей Бойко ★★☆☆☆

    Перші місяці - був найкращим закладом по ціні/якості. Був... На даний момент кебаб зіпсувався, менше начинки і соусу, більше лавашу ... та звичайна капуста ( раніше був "Айсберг")

  2. Родіон Шарпіло ★★★★★

    Був ввечері 16.08 у вас,і брав Кебаб зі своїм товаришом Люди,нарешті ми дожились до того,що маємо топовий кебаб на сихові,лаваш максимально м’ягкий,соус дуже крутий ,також хочу підкреслити ваш Айран,у Львові важко знайти смачний Айран ,но ваший,це великий вийняток.5/5 Так тримати

  3. S Soil ★★★☆☆

    Кебаб великий, соусу достатньо, персонал чудовий, але для мене він не смачний(((

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса MAXX KEBAB?

MAXX KEBAB знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 61, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону MAXX KEBAB?

Зв'язатися з MAXX KEBAB можна за номером телефону +38 (098) 273-56-92

Як можна дістатися до MAXX KEBAB?

Дістатися до MAXX KEBAB можна за посиланням

Advertisements