27.12.2025 мати записалась на УЗІ , приїхали на годину раніше , на рецепшені 1 сказала чекати , чекали до 09:50 підходимо до рецепшн знову каже а чого ви не підходите я не зобов'язана вас звати хотя ми сиділи на проти неї , відношення хамське , через дану працівницю на 10 зайшли інші люди а мати в 10:30 . Заплатили 4250 грн ще й вийшли зі зіпсованим настрієм .
Фотогалерея
Відгуки
-
Вадим Савчук ★☆☆☆☆
-
Мила Капшук ★★★★★
Ми щиро вдячні усьому колективу онкологічному центру «TomoClinic» за професіоналізм, людяність і підтримку на кожному етапі лікування. Тут працюють лікарі з великим серцем і високою кваліфікацією, які не лише лікують, а й вселяють віру та надію! Уважне ставлення, чітко підібрана терапія, постійний контроль стану та моральна підтримка зробили складний період значно легшим. Дякуємо за турботу, терпіння й щире бажання допомогти. Низький уклін усій команді та щирі рекомендації всім, хто шукає якісну допомогу!
-
Людмила Войтович ★★★★★
Шановні лікарі! Ваші знання, талант і золоті руки — це справжній дар неба, що повертає нам здоров’я, надію та сили для життя. Щиро дякую вам за те, що завжди стоїте поруч у найтяжчі часи, за вашу непохитну гуманність, витримку та серце, сповнене милосердя, яке лікує не лише тіло, а й душу. Дякую Богу, що ви у нас є —наш рятівник і опора в стражданнях. З глибокою любов’ю та вдячністю від Вашої пацієнтки Войтович Людмили Іванівни.
-
В гостях У девочек ★★★★★
Проходила лікування у Кропивницькому. Це чудове місто, з чудовими людьми. Медперсоналу клініці я вклоняюся Вы неймовірні. Лікувалася місяць і завжди привітні, доброзичливі, люб'язні працівники закладу. Ви супер!!! Усім, усім я вдячна/\♡ Люблю Вас ❤️ Люблю місто Кропивницький ❤️ Юлія Юріївна♡
-
Галина Кіцану ★★★★★
Проводили оперативне втручання в Томоклінік, перебувала у хірургічному відділенні. Хочу сказати величезне дякую персоналу та лікарям, дуже уважні, люб'язні та ввічливі люди працюють в клініці, медперсонал уважний до хворих, медсестри завжди поцікавляться чи все у вас добре, санітарний персонал поцікавляться чи не має у вас алергії на хлор ))) це до речі дуже правильно оскільки не всі люди можуть переносити навіть запаху хлору, перебування у відділені залишили по собі гарне враження. Ще хочу відзначити і сказати велике дякую лікарю гінекологу Чернишенко Марії Григорівні, це професіонал своєї справи, прекрасний фахівець та гарна людина, також дуже вдячна анестезіологу Тетяні та всій операційній бригаді. Томоклінік клініка яку я однозначно рекомендую!!!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса TomoClinic?
TomoClinic знаходиться за адресою Ялтинська вулиця 5, Подільський район, 25000 Кропивницький, Кіровоградська область, Україна
Як можна дістатися до TomoClinic?
Дістатися до TomoClinic можна за посиланням