Заклад приємний, персонал привітний, МЕГА респект за томатний соус (нажаль трішки раніше був більш насичений) , але неймовірно смачно.
Фотогалерея
Відгуки
-
Vladd ★★★★★
-
Аня Калієвська ★★★★☆
Кебаб з телятиною смачний,але раніше соус був більш насичений, було більше зелені. І це було прям роз»об! Зараз теж смачно, але не вистачає ось цього мʼяса з мангалу,як раніше.
-
Руслан Коваль ★★★★★
Приємний персонал та смачна кухня
-
Роман Максимович ★★★★★
Атмосфера приємна, обслуговування на висоті. Інтерєр закладу, класний, зі смаком. Смак, смак, сказати смачно, нічого не сказати, особливо мясні страви. Рекомендую 1000 раз, не пожалкуєте!
-
Никодим Малашин ★★★★★
Гарний, свіжий, світлий ремонт, чудова атмосфера, обід з 12 по 15 коштує 89 грн за 2,5 страви. Привітний персонал, є літній майданчик.
-
Farafonov Sergiy ★★☆☆☆
Абсолютно безконцептуальний заклад. Для кого це все, для чого це все? Величезне меню з азійською, європейською кухнею, гриль - меню. Ніхто не зможе на достойному рівні готувати таке величезне різноманіття блюд. Замовлення на двох: салат (крім подачі, місиво з майонезом) (1 порція), дорадо з овочами (дві порції) – смак яких-то приправ, щедро посипаних на все це, зробили блюдо чім завгодно, але не тім, що декларувалося. Горілка (100г), пиво (0,5л) + вино (150г) – їх складно зіпсувати. Загалом 635 грн + чаєві. Як на мене, це сума рівня хорошого ресторану. Співвідношення ціна/якість не збігаються. Півтори години грала дуже гучно (доки не попросили зробити тихіше) совецько-москальська попса. Кіркоров, Апіна, Пугачьова, Костюшкин (Чай вдвайом), Варум, Потап і Настя (типа наші). Пані – панове, хто є ваші гості? На кого ви розраховуєте? Господарям потрібно з'ясувати для себе, що є їх заклад. Ресторан, кафе, закусочна, забігайлівка? Не можна бути всім одразу. Зайду ще раз, спробую скуштувати м'ясні блюда та щось з гриль - меню. Перше знайомство - не дуже приємні враження.
-
Ірина Дехтяренко ★★★★☆
Приємна атмосфера. Велике україномовне меню. Ціни на середньому рівні,місцями нижче середнього. Страви і напої смачні. Уважний персонал. Є кнопка виклику офіціанта. Планується відкриття літньої тераси. Мінус- відсутність парковки біля ресторана.
-
Yaryna Dex ★★★★☆
Приємна атмосфера. Велике україномовне меню. Ціни на середньому рівні,місцями нижче середнього. Страви і напої смачні. Уважний персонал. Є кнопка виклику офіціанта. Планується відкриття літньої тераси. Мінус- відсутність парковки біля ресторана.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Nebo?
Nebo знаходиться за адресою Центральний район, 54000 Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Який номер телефону Nebo?
Зв'язатися з Nebo можна за номером телефону +38 (093) 322-00-10
Як можна дістатися до Nebo?
Дістатися до Nebo можна за посиланням