Відгуки

  1. CIMER BOY ★★★★★

    чудове таксі, завжди допомагало та привітлива тех.підтримка

  2. Ira Shcherban ★☆☆☆☆

    Навчить своїх водіїв їздити нормально! Автомобіль темно-сірого кольору з Вашою назвою бренду, номера починаються на АЕ83…, їхав близько до зупинки транспорту, та більш того розганявся, і як наслідок обілляв брудом людей!

  3. Коляденко Ірина ★☆☆☆☆

    Замовила подачу вдень на 22:00. Гроші за послугу зняли, водій проїхав раніше о 21:30. Ми з дитиною ще були не готові, так як не очікували що водій приїде раніше. Чекати нас, навіть 10-15хв. не захотів, бо на нього чекало інше замовлення. В результаті ми залишилися без машини серед ночі з дитиною, іншу машину нам не знайшли, ще й відмінили замовлення не попередивши. Збільшити суму я не могла, так як кошти були вже зняті з рахунку . В результаті було витрачено багато зусиль і нервів, щоб в такий час знайти вільну машину і встигнути на автовокзал, за 5 хв. до відправлення автобуса. Не рекомендую. Оператори роблять щей тебе винною в усьому.

  1. Wasp ★☆☆☆☆

    Водій неадекват на сірому citroen. Не можу ідентифікувати поїздку, тому що ми в решті решт, не поїхали. Мені потрібно було виїхати з лікарні. Зі мною був також батько, який погано ходить (пацієнт - я). Чекали машину 15 хвилин, водій перепитав, чи це ок. Ми погодились. Та потім він став телефонувати і одразу якось неввічливо: "А чому ви трубку не берете?" Потім став скаржитися, що він не розуміє, куди під"їзджати, хоча йому було сказано: "Корпус 1". Він: "Ви знаєте, скільки там корпусів?" Так, знаємо, і йому було сказано - корпус 1. Якщо не знаєш, куди їхати, то не треба і замовлення брати. Потім він почав ще хамити. Питали, де він знаходиться. Він каже: "Тут дорога велика". Я кажу: "Ні, у нас тут маленька доорга. Це не те місце". Воно: "Ви так дивно пояснюєте - маленька дорога", хоча сам тільки що казав "велика дорога". Далі я знов кажу: "Загорівська 1". Воно: "Загорівська 11 - такого немає". Я: "Я сказала. Загорівська 1". Почали пояснювати, в"їзд зі сторони Герцена, напроти корпусу інститут міжнародних відносин. Ми думали, може, він поїхав далі, де шлагбаум, але він взагалі був в іншому місці. Якщо не знаєш, куди їхати, не бери замовлення. Він також хамив можєму батькові, якому я дала трубку, щоб пояснив. Я сказала татові, що вже не хочу з ним їхати точно, замовила машину в уклон, яка приїхала швидко, хоч і дорожче. Так я краще переплачу, ніж буду їхати із психом у такому стані. Далі ми вийшли на дорогу, щоб зустріти нову машну. Так оте створіння ще й вийшло з машини і почало казати, що ми "підемо пішки" і "я бачу, що ви лікуєтесь". Для довідки: мене виписали після операції з видалення раку. П.с.: 16 червня, зараз я спілкуюся з оператором у чаті, який спочатку спитав мій номер телефону, за яким зареєстрована у додатку. Я написала. Її відповідь: "У нас не видно, з якого номеру звертається клієнт". Нащо тоді питати? Жодних вибачень. Оновлення: мені написали вибачення і що з водієм проведуть дисциплінарну бесіду і дали промокод на знижку 70 %

  2. Aksel Pervalainen ★★★☆☆

    Вызывали на Вышгородскую 150(Кафе Міністерка) Таксист приехал на базу МЧС 5км. От нас(((

  3. Наталия Полищук ★☆☆☆☆

    Одна з небегатьох компаній, в якій у додатку можна зробити попереднє замовлення. Ми цим скористалися і замовлення було відмінене за 20 хв до виїзду. Промайнуло сповіщення: "Щось пішло не так..."!!!!! Оператор відмовився коментувати, сказавши, що це не в його компетенції, а працівник клієнтської служби повідомила, що необхідно ще раз зробити замовлення та підвищити тариф. Ви там зовсім з розуму з'їхала????!!!!! Нахіба у вас така існує опція??? Щоб торгуватися??? Я зазадалегідь замовила! Вказала, що мені дітей необхідно перевезти! Ваша задача - знайти машину і подати вчасно, а не відмінювати замовлення без попередження, без дзвінка, без НІЧОГО! Мені навіть СМС-повідомлення не прийшло про відміну замовлення. Я випадково побачила це на телефоні. Діти стояли під палючим сонцем! Виявляється, машину починають шукати за 30 хв до виїзду! Ще раз питання - для чого приймаєте попереднє замовлення?!?! шарашкіна контора!

  1. Монько Юрій ★★☆☆☆

    Доброго дня. В умовах високонкурентного ринку головним стає спосіб і якість надання відповідного сервісу. Але, власне, для того, щоб на цьому ринку перебувати - цей сервіс мусить бути наданий. 2 бали за те, що за весь час користування додатком вдалося викликати автомобіль 2 рази (м. Київ). Розширюйте автопарк, налагоджуйте партнерку із іншими службами - інакше чекає забуття. І ніякі кастомер саксес менеджери, продакти, маркетологи не врятують.

  2. Валентин Кирилюк ★☆☆☆☆

    Вже чекаю годину, машина так і не приїхала. Не користуйтеся цією службою.

  3. Денис Ленченко ★☆☆☆☆

    В 2 ночі купа смс ідентифікації і купа дзвінків водія без замовлення. При дзвінку з проханням відреагувати 0 співпраці чи пояснень.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Opti 579?

Opti 579 знаходиться за адресою Київ:, вулиця Автозаводська, 25А, Київ, Україна, 04114

Який номер телефону Opti 579?

Зв'язатися з Opti 579 можна за номером телефону +38 (067) 665-54-64

Як можна дістатися до Opti 579?

Дістатися до Opti 579 можна за посиланням

Advertisements