Відгуки

  1. Сергій Топчієнко ★☆☆☆☆

    Два замовлення евакуатора, два рази одна і та сама історія. Набирає водій , що буде через 30-40 хвилин Через годину телефоную вже сам, виявляється той водій зламався , буде інший Просто чхати хотіли на клієнтів ..

  2. Маргарита Надолінна ★☆☆☆☆

    Хамовиті жіночки, які беруть замовлення. Зі мною сьогодні спілкувались російською, це стаття) Двічі за день замовляла таксі, туди й назад. Перший водій спочатку попросив вийти на зупинку, а потім коли вийшли, сказав, що ми довго думали і він підʼїхав, куди треба. Другий почав кричати з першої секунди розмови, спитав куди під’їхати, коли я сказала, що поїздка не для мене і номер людини вказано, зателефонував мені ще раз і поматюкався. Усе звісно ж без «дякую, до побачення, перепрошую». Сервіс жахливий

  3. The Sasha Artuyshova ★☆☆☆☆

    Спілкування з клієнтами жахливе! Подзвонила лише запитати чи працюють в ночі, на мене налетіли ніби я щось про батьків, пані з якою говорила, погане щось розповідала. Сервіс відстій!

  1. Анастасія Дубінко ★☆☆☆☆

    Колись це було єдине таксі, яким я пересувалась. Останні 5 років не користувалась таксі. Вчора виникла необхідність скористатись таксі. Телефоную. Називаю адресу звідки забрати і куди їхати. Жінка не зрозуміла мене і перепитала де ви знаходитись. Я сказала, що байдуже де я знаходжусь, я замовляю таксі для іншої людини. У відповідь почула, як це байдуже, мені потрібно знати де ви знаходитись. Я їй відповіла, що мені потрібно таксі по такому то адресу. Вона знову де ви знаходитись. Я знову повідомила адресу. Кинула слухавку. Перетелефонувала. Я знову повідомила ту саму інформацію. Жінка спілкувалась зі мною дуже зневажливо, кричала на мене. Я у відповідь теж почала кричати. Повідомляла адресу я 4 рази. Так до неї і не дійшло, куди треба подавати таксі.

  2. Ievgen Tykhoniyk ★☆☆☆☆

    1) водій евакуатора може проспати 2) у оператора може не бути настрою і тариф за той самий евакуатор зміниться з 1600 до 2800 грн(в той самий тиждень) 3) закидали весь гугл фейковими акаунтами і сайтами. По факту працюють безвідповідальні люди. Раджу перед замовленням птати «це експрес-т»? Якщо так, кладіть слухавку.

  3. Сергей Л ★☆☆☆☆

    Замовив грузове таксі . Оператор сказав що авто буде протягом години . Через 40 хвилин віддзвонився водій і сказав , що буде протягом години .... Відношення до клієнта незадовільне . Не цінуют, ні замовника ні його час . Не раджу дану компанію для співпраці

  1. Олена Іванів ★★★★★

    Швидко,чисті авто.Просторі машини,гарна музика.

  2. Uliana Garbuziuk ★☆☆☆☆

    Починаючи з початку локдауну біда з подачею авто. Офіс на Подолі. Ввечері очікувати машину можна до години (для корпоративних замовлень). Реально, за годину можна було б доїхати з іншого району. "Водії просто не хочуть брати замовлення, ми ніяк не можемо вплинути" - відповідь диспетчера. Дуже "клієнтоорієнтовано", враховуючи, що альтернатив під час локдауну і громадського транспорту по перепустках - небагато. Щодо самих машин і водії - все чудово: чисто, охайно, водії ввічливі. Друга проблема - додаток. Не вдається аторизуватись, не приходить код підтвердження. До тех.підтримки зверталась. Відповідь відсутня. Третя - базова мова диспетчерів російська, на українську переходять не усі і не одразу UPD. Нижче представники служби попросили зв'язатися з ними електронною поштою. Відповіді на лист до цього часу не надійшло. Такі справи..

  3. Даша Шепилова ★★★★☆

    Користуюсь цією службою не вперше. Лояльні ціни, ввічливі водії, автомобілі в належному стані, коротше кажучи їздити не страшно! Але сьогодні сталась не дуже приємна ситуація. Користувалась додатком, як завжди ввела данні та почала очікувати підтвердження (все стандартно - замовлення, номер автомобіля, час прибуття). Пройшло хвилин 5 та автомобіль так і не знайшовся. Я відміняю замовлення, і через хвилин 10 мені телефонує водій й сповіщує що прибув за вказаною адресою. В історії додатку цього замовлення НЕ було! Тим не менш, стало якось не зручно перед водієм..... Вдосконаліть будь ласка додаток, можливо то був одноразовий баг, але присмак незручності перед водієм залишився!

  1. Дедушка ArcheAge ★☆☆☆☆

    Ответ с емейла по вопросу оповещения: Доброго дня, В нашій службі таксі все відбувається в режимі "онлайн".Після прийняття замовлення,диспетчер повідомляє час подачі авто,марку авто,і шашку(яка буде на машині). Смс-повідомлення ми не надсилаємо. Гарного Вам дня. .... другими словами : (водители у нас не опаздывают и если приезжают раньше - считают простой ) О прибытии догадайтесь сами или выходите на мороз встречайте нашего водителя с калачом ибо мы не можем наладить процесс оповещения. p.s. попугая предлагающего написать номер телефона прошу не беспокоить

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Експрес?

Експрес знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 32, Київ, Україна, 04123

Який номер телефону Експрес?

Зв'язатися з Експрес можна за номером телефону +38 (063) 239-15-15

Як можна дістатися до Експрес?

Дістатися до Експрес можна за посиланням

Advertisements