Гарний пансіонат. Приємний, вічливий персонал. Номера відповідають опису, чисті. При заїзді в санвузлі є туалетний папір, два кусочки мила і два пакетика шампуня, (номер двомістний). Харчування гарне. Порціїї великі. На території дитячий майданчик, багато бесідок, качелі.Територія озеленена, чиста.
Фотогалерея
Відгуки
-
Василий Бусаров ★★★★★
-
Emma Lun ★★★★★
Так як ми їздили з дитиною, крім бюджетного варіанту розміщення шукали обов'язково з 3-х разовим харчуванням, яке у цьому пансіонаті, в цілому непогане, різноманітність є, але до кінця відпустки все ж трохи набридло. Приходили в останні 15 хвилин перед закриттям їдальні, ніхто нас не підганяв, давали час і можливість спокійно поїсти. Трохи дратувало надмірне кондиціонування в їдальні, були побоювання, що дитина простудиться, але все обійшлося. Зручності в номері вважаю прийнятними, все відповідає ціні, Кімната не до такої міри, вже прям обшарпана, як вказують деякі. Так, без євроремонту, але що ви хочете за таку ціну. Нам все сподобалося, так як для нас пріоритетом було море та нормальне харчування, а не номери. Враження про відпочинок залишилися самі позитивні, ми люди не розпещені закордонними курортами, нам і це за щастя. Тривалий відпочинок, можливо, буде в тягар, а на 6-8 днів, якраз.
-
Oleksandr Kyrylenko ★★★★★
Приїхали ми трохи раніше стандартного часу заселення, але поселили без проблем. Номер нам сподобався, хоча готувалися до «гіршого», світлий, чистий, акуратний, відповідає ціні, але ми в ньому особливо не «зависали», тільки переодягнутися, прийняти душ та переночувати. Балкон, хоч і вузькуватий, але приємно було ввечері посидіти. Злив в душовій працював нормально, гаряча вода була завжди, запахів вогкості і затхлості не спостерігалося. Ліжко та матраци не продавлені, чисті та зручні. На поверсі можна було скористатися дошкою для прасування. Хочеться відзначити ввічливість та професійність персоналу, швидку роботу ресепшн. Сніданок в пансіонаті ми, як завжди, просипали, зате на обідали та вечеряли там регулярно, виходило не дуже дорого і цілком якісно, салати і фрукти сезонні, все свіже. Магазинчиків вистачає по дорозі до пляжу, вибір там є, але часто великі черги. Недалеко від пансіонату є парк атракціонів, так що для відпочиваючих з дітьми це просто чудово. Їхати з відпустки нам не хотілося - релакс, свіже повітря, ласкаве море, привітні люди. Обов'язково повернемося!
-
Аліна Токар ★★★★☆
Відпочивали в номері напівлюкс. Пансіонат загалом сподобався, але - зверніть увагу на персонал, немає культури обслуговування ,(адміністратор та охорона) повинна бути повага та культура відношення до гостей !! (Персонал - це ж обличчя закладу) Номер затишний, їжа смачна, в номері чисто, до моря близько.
-
Оля Сулимова ★★★★★
Відпочиваємо зараз в цьому пансіонаті. Сім'я в захваті. Море поруч, магазин в хвилинах ходьби, номери чисті, є все необхідне для сім'ї з двома дітьми, на території затишні альтанки. Великий плюс це безпека, як на території пансіонату, так і на пляжі. Сподобалося, що є певні правила проживання, як наприклад, заборона на нічний шум. Не у всіх готелях це строго дотримується. Вид з балкона шикарний, вночі тиша, морський бриз і вранішній спів птахів.
-
Наталия Михайлюк ★★☆☆☆
Приїхали сім'єю відпочити на 4 дні. Загалом все сподобалось номера відповідали своїй ціні, до моря іти 10 хвилин. В столовій ми тільки обідали все було смачно є кондиціонери, але чомусь їх під час обіду вимикали( було дуже жарко і не комфортно обідати). На сайті було написано що будуть аніматори ми їх не бачили. І величезний мінус виселення о 9:00 в 08:55 нам в двері уже постукала покоївка запитала чи ми вже зібрались в 9:00 відкрила двері і чекала коли ми звільнемо номер ДИТИНУ ВДЯГАЛИ В ДВЕРЯХ.
-
Liza Klimachkova ★★☆☆☆
Відсутні нормальні умови проживання для обслуговуючого персоналу.
-
Ірина Євгенівна ★★★★☆
Відпочивали у 2015 та 2016 роках. Сподобалось: територія, багато зелені, гамаки, альтанки, дитячий майданчик. Їдальня - окрема тема. Готують смачно, але наявність мух у стравах, це занадто! Номери прибираються лише один раз, перед заселенням. За 10 днів жодного разу не поміняли ні постіль, ні рушники. Працювала аніматор Альона. Дуже весела дівчина. Дітям подобалася. Море. Все залежить від місяця і наявності шторму. Заход у море мілкий та кам'янистий. Лінія пляжу завузька.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Тетяна?
Тетяна знаходиться за адресою Курортний проспект 50Г, 57453 Коблеве, Миколаївська область, Україна
Який номер телефону Тетяна?
Зв'язатися з Тетяна можна за номером телефону +38 (044) 383-13-87
Як можна дістатися до Тетяна?
Дістатися до Тетяна можна за посиланням