Відгуки

  1. Байрактар Джевелін ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу , витягнули кучу грошей і толком нічого не зробили , на виході заклинив двигун , і хлопці на за що не відповідають , попав із цих бракодилів на 6000 тис доларів ! Не їдьте до них , витягнуть кучу коштів - а роботу не зроблять

  2. Дмитрий ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу сюди звертатись. СТО називається авто формат Звернувся зі сильним стуком у підвісці 18.01.25. бус Рено майстер 2006р, стук був такий що страшно їхати. домовились що залишу машину і вони глянуть у понеділок, але не встиг я доїхати до дому як мені перетелефонували та сказали що все погано, вказали замінити дві шарових, два ричага та лівий поворотний кулак, а ще передні та задні диски с колодками. Вирішив забрати авто та зробити це все на перевіреному вже СТО Як я здивувався коли сьогодні на іншому СТО виявили що страшний звук був із-за болта опори, на якому від часу злизалась різьба, а решта по ходовій в нормі!!!!!!!!!!!! Болт мені замінили за 10 хвилин і я поїхав, стук зник.

  3. Денис Бондаренко ★☆☆☆☆

    Максимально відморожені хлопці. Категорично не рекомендується. Приїхав поміняти свічки. Запитую у співробітника до кого звернутися. Відправляє до іншого. Приходжу до того - знову відправляє до іншого. Приходжу до третього - запитую, у відповідь мовчить і іде кудись. ))) Класичний приклад напівмираючого бізнесу, що видно по вивісці. Не рекомендую

  1. Сергей Шсб ★★★★★

    Очень хорошо Записался Приехал на время немного подождал Загнали на яму сразу все просмотрели просчитали В работу взяли сразу професионально все устранили Спасибо молодцы Цэны приемлимые

  2. евгений михальченко ★★★★★

    Класні фахівці

  3. Viktor Danylchenko ★★★★★

    Знайшов СТО через інтернет, почитав відгуки. Вирішив звернутися. В цей день вільних місць не було, порекомендували звернутися завтра. Подзвонив наступного ранку, приїхав, трохи зачекав (30 хв.) і одразу попав на підйомник. Авто продіагностували і поставили однозначний діагноз. Все швидко, кваліфіковано і за досить адекватні гроші (діагностика рульового 150 грн., подальший ремонт рейки від 3600 грн.). Рекомендую цей заклад - кваліфіковані автомеханіки та адекватні менеджери. В подальшому планую до них звертатися, враховуючи, що живу недалеко.

  1. Tina T ★★★★★

    Одні з тих, хто погодився вирішити проблему з двигуном. Трошки прийшлось зачекати по часу, але моя машинка тепер ганяє))

  2. Віктор Очеретний ★★★★☆

    Сервіс

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса БУС?

БУС знаходиться за адресою вулиця Перемоги, Київ, Україна, 03170

Який номер телефону БУС?

Зв'язатися з БУС можна за номером телефону +38 (050) 646-85-46

Як можна дістатися до БУС?

Дістатися до БУС можна за посиланням

Advertisements