Відгуки

  1. Zubretska Iryna ★☆☆☆☆

    Цікаво, чим таким займаються ваші працівники, що не можуть викласти посилку до поштомату, який знаходиться біля ваших дверей? Посилка мала бути у поштоматі до 12.00, так було написано у застосунку. До відділення 35 воно прийшло об 11-й, а у поштоматі з'явилося після 16. Це з додатком щось не те, чи персонал настільки зайнятий? Або ж нафіга тоді брехати у застосунку?

  2. Вікторія Горбенко ★☆☆☆☆

    Працівники відверто не хочуть працювати. 30.11.2025. Дівчина на зміні, повненька така, сидить в телефоні, махає ніжками. Не перший раз замічала, що вона працює відверто погано. Черги величезні, довго розвантажують прибуті посилки

  3. Pablo Orloff ★☆☆☆☆

    Відстояв 2 черги щоб оплатити посилку. У працівників питання з гігієною. Вимкнений кондиціонер, духота така - що дівчина втратила свідомість. Більше ні ногою

  1. Юлія T ★★★★★

    Привітні працівники, завжди все чітко і швидко, дуже подобається це відділення!

  2. Федер Иванович ★☆☆☆☆

    Вітаю. Хочу поділитися досвідом з відділення 35! Приїхав відправляти посилку з 2-я монітора в середині, молодий хлопчина сказав, що в цій коробці не можливо відправити! Я запитав чому, сказав, що погано укомплектована коробка, тоді він запропонував свою упаковку(уточнив, що буде така сама коробка), після чого я уточнив яка різниця…. Після пару запитань, відмовився відправляти посилку і відправив на вантажне відділення. Заїхав по дорозі в інше відділення, без проблем і слів все прийняли для відправки!

  3. Ірина Майданюк ★★☆☆☆

    Відділення вже не працює, хоча на сайті ще інформація, що є...

  1. Passat b5 ★☆☆☆☆

    На відділенні здирають кошти за додаткові пакування! Всякими способами відмахуються від не зручних для них вантажів! Керівничка відділення лицемірна особа! Не рекомендую!!!!

  2. Віктор ★★★★★

    Просто добрий персонал робота швидка не має взагалі не яких запитань.

  3. Олеся Олександрівна ★★☆☆☆

    До персоналу претензій не має, але яма біля входу - відвертий жах! Підійти до нп після дощу чи танення снігу - фізично неможливо. Отримуючи такі прибутки керівництво нп могло засипати її хоча б піском чи галькою

  1. Oleksii Tsymbaliuk ★☆☆☆☆

    Зняли на 40 грн. більше, ніж вказано в замовленні. В додатку вказано за товар 998грн. + послуги 35 грн., а зняли 1073 грн. що на 40 грн. більше. Ніхто ніде про це не попередив, квитанцій жодних не було видано. Просто самовільно зняли на 40 грн. більше. Як можна довіряти?

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №35?

Нова Пошта №35 знаходиться за адресою Фучика, Юліуса, 3, Київ, Україна, 03049

Який номер телефону Нова Пошта №35?

Зв'язатися з Нова Пошта №35 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №35?

Дістатися до Нова Пошта №35 можна за посиланням

Advertisements