Відгуки

  1. kgfdsa kgfdsa ★☆☆☆☆

    це не автовокзал, це звичайна стоянки бусів у різні напрямки з касами інтернет-покупками. Ніхто не слідкує за порядком автовокзалу, ніхто не ремонтує... навіть номер платформи немає (познімали таблички), спробуйте знайти потрібну... До бусів немає претензій, а от до автовокзалу ось оце... точніше хто там на тому клочку місцевості там керує... дайте хоч ці таблички, економні ви наші

  2. Alick ★☆☆☆☆

    Були тут 9 грудня 2025 р. перед поїздкою з автовокзалу. Обрав саме Monkey Coffee, бо була найбільша черга й очікував нормальний сервіс. Замовили макаято, капучино та хот-дог. За смаком напоїв якихось великих претензій немає, але сервіс дуже розчарував: • на моє звичайне запитання «коли буде наш хот-дог?» бариста відповіла в стилі «можу віддати холодний»; • стакан з кавою був заляпаний по краю, його ніхто навіть не витер, кришку на стакан не одягнули; • спілкування без усмішки, з відчутним роздратуванням у голосі, ніби клієнти заважають. Особисто я сюди більше не піду й наступного разу оберу іншу кав’ярню на автовокзалі.

  3. Yuliya Korotych ★★☆☆☆

    Дві зірочки лише за електронне табло і нумерацію платформ на асфальті. І дві це забагато…. Елементарні зручності, їх практично немає, ні лавочок, ні нормального туалету, всюди сміття. На стихійних базарах і то набагато цивілізованіше. Про туалет окремо. Якщо весь простір умовного автовокзалу він безкоштовний, то туалети ні. Їх два (в неробочі години працює один), обидва просто жахливі, як для платних, 10грн за вхід. Старі, брудні, малі, тісні, з в певністю самі занедбані платні туалети в Києві. В підсумку ви платити тьоті за дешевий туалетний папір, і за те що вона не встигає там прибирати… Це принизливо не лише для пасажирів, а в першу чергу для автоперевізників!

  1. Tetiana Kolesnyk ★☆☆☆☆

    Просто соромно що в центрі Києва автовокзал в такому стані. Таке враження що сміття ніколи тут не прибирали, усі тротуари у величезних ямах, я вже мовчу що немає облаштованої зони очікування, чи хочаб лавочки. Може пан узурпатор Кличко хоч прибирання організував би?

  2. Юрій Бабін (Lukky) ★☆☆☆☆

    Більшого ідіотизму з парковкою важко собі і уявити... Мало того, що паркомісць недостатньо для нормального обслуговування пасажирів то іще і умудлилися зробити полосу для велосипедистів там, де було місце для паркування авто. І чому усе робиться не для людей а проти?

  3. Yulia Bondarenko ★★★☆☆

    Після ремонту стало краще, але один вихід для пасажирів- це дуже незручно. Сподіваюсь, після закінчення ремонту будуть ще як мінімум два (в різні напрямки).

  1. Oleg T ★☆☆☆☆

    Совок! Потрібна реконструкція. Навігація відсутня.

  2. Валентина Ткаченко ★★☆☆☆

    Це просто жах. Це сарай, а не автовокзал.

  3. Дмитро Фірман ★★★★☆

    Великий автовокзал, на якому можна знайти рейси до більшості великих (і не дуже) міст України.

  1. Olga Grigorashchenco ★★★★☆

    Автовокзал трошки "стрьомний" (особливо пізно ввечері), але свою основну функцію виконує. Зручно, що недалеко станція метро "Вокзальна", а також ж/д вокзал Києва. Відправлення/прибуття автобусів по Україні, так і Європі. Платформи пронумеровані. Є інформаційний стенд. На території автовокзалу є платний wc.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автовокзал?

Автовокзал знаходиться за адресою вулиця Симона Петлюри, 32, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Автовокзал?

Зв'язатися з Автовокзал можна за номером телефону +38 (044) 229-36-04

Як можна дістатися до Автовокзал?

Дістатися до Автовокзал можна за посиланням

Advertisements