Відгуки

  1. Макс Пермитин ★★☆☆☆

    Відділення за "настроєм". Хотів відправити посилку для ЗСУ, цукерки і принтер. Принципово не захотіли відправляти, зіслались на вагу і об'єм. Запропонував розділити посилки на дві. Цукерки погодились відправити, принтер ні. Принтер був не великого розміру і поміщався в запропоновану їми коробку навіть з пупирчастою упаковкою. Відмовили, зіслались що кожен оператор сам вирішує чи відправляти посилку чи ні. У оператора дівчини мабуть був не той настрій, якщо вона відмовилась відправляти. Дякую за таку допомогу відділенню 250!!!

  2. Armen Nagapetyan ★☆☆☆☆

    Завжди працює одна людина і завжди черги . Як для відділення в центрі міста вважаю майже недопустимим

  3. Anastasiia Barbadol ★☆☆☆☆

    Відділення перекваліфікували на максимум 10 кг, і це повна Жесть! Ми вже біля 3 років кожен день відправляємо товар через це відділення, і відправляли різногр розміру замовлення. А тепер це не можливо! Кажуть їжіть вверх квартал, там нове відділення... Ну супер, ми дуже раді! Поверніть нормальну роботу відділення! Я навіть каремат розміром 61 см не можу відправити! Навіщо взагалі таке відділення робити! Знущання з клієнтів.

  1. Люда Мельник ★★★★★

    Чудове відділення! Декілька разів на тиждень забираю посилки з даного відділення і кожного разу вихожу з гарним настроєм. Надзвичайно привітний персонал і дуже швидке обслуговування

  2. Ald Bor ★☆☆☆☆

    Стояли 30 хв на морозі, щоб отримати сплачену онлайн посилку. В пікові години працювало 2 оператори і один допомагав збирати посилки. І такі черги постійне явище.

  3. Володимир Гуменюк ★★★★★

    Гарне відділення у центрі міста. Все зручно, швидко і якісно)

  1. Антон Кожарко ★★★★☆

    Черги інколи,але персонал жужжить)рекомендасьон

  2. Владимир Давиденко ★★★★★

    Чудове та оперативне обслуговування.

  3. Maksym Sanzharov ★★★☆☆

    Все було б добре. Але співробітниця, яка приймала моє відправлення, була не у доброму настрої. І цей настрій я відчув на собі теж.

  1. Paul Kazydub ★★★★★

    Приємний персонал. Швидке обслуговування. Прекрасно слідкують за карантинними обмеженнями

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №250?

Нова Пошта №250 знаходиться за адресою вулиця Євгена Чикаленка, 45/2, Київ, Україна, 01024

Який номер телефону Нова Пошта №250?

Зв'язатися з Нова Пошта №250 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №250?

Дістатися до Нова Пошта №250 можна за посиланням

Advertisements