Відгуки

  1. Олена Марцин ★☆☆☆☆

    Дуже непрофесійна поведінка працівників. У залі та на касі залишилась лише одна дівчинка з бейджиком «Новачок». Коли на касі вже зібралась черга з 5 людей, то завис термінал. Світло в цей момент було. Касир ніяк не могла вирішити це питання, мовчки стояла та нічого не робила. Лише коли самі покупці пропонували перезагрузити чи покликати когось ще, вона по стаціонарному телефону дзвонила адміністратору. Нагадаю, що в самій торговій залі нікого не було. Адміністраторка взяла трубку хвилин через 5 лише. Коли вийшла, то жодного ентузіазму чи привітливості від неї не було. Жінка на якій завис термінал і залишилась чекати незрозуміло чого, бо ніяких дій з терміналом так і не відбулося. Адміністраторка відкрила другу касу, але там також зависла система. Загалом вирішення всіх питань зайняло від 20 хвилин, але вже прийшлось йти, бо вже чекати часу не було. У результаті я втратила свій час, не змогла купити товар. Чому у магазині мало працівників? А ті хто є, то не можуть справлятися зі своїми обовʼязками.

  2. marina “Maryveyron” dmitrishina ★☆☆☆☆

    06.02.2025 приблизно о 18:30 продавець-консультант, обслуговуючи на касі : 1. Обрахував покупця , скористувавшись зовнішньою схожістю товару та використавши ручний спосіб вводу інформації про товар замість автоматичного зчитування. 2. Не видав чек, і, навіть, не запитав чи потрібен він. Сумма разницы мала, но дело в принципе. Действия продавца - намеренные, а не случайные. - это, по отношению к клиентам ( покупателям) подло. И интересно, такие действия продавцов возможны с позволения администрации магазина ? Или, даже, такова система обманов во всей сети « Ева»?

  3. Colorist BM ★☆☆☆☆

    Продавець на касі не поважає клієнтів,просто не дає всю решту і навіть не каже що внемає чи на картку поклали?а коли я запитала то дала решту і навіть не вибачилась і вона зазвичай не привітна до людей...може ви подумаєте як покращити настрій вашим продавцям?

  1. Алиса ★☆☆☆☆

    Добрий день, я хочу поділитися своїми думками про консультантів в вашому магазині. Всі консультанти дуже грубі, просто зайшли подивитися товари, та адміністратор Ірина почала грубити та не відходила від нас не на шаг. Вона стояла прям перед носом говоря що би ми були спокійніше, хоча ми просто дивилися товар, а ще загрожувала поліцією. Більше нема бажання заходити в ваш магазин.

  2. Марина Ничипоренко ★☆☆☆☆

    Відвідуємо цей магазин з моменту відкриття, ніколи не було нарікань на продавців, до сьогодні. Так і хочеться запитати у власників та менеджерів- Кого ви понабирали??? Одне хамло працює!!! То страшне. Продавці рахують , що ми приходимо ніби до них додому. Відношення страшне. Хотіла купити чоловічий антиперспірант, так дівчина ( блондинка з губами) одразу налетіла зі словами - Не можна бризгати , бо Ви його всеодно не купите!!! В сенсі не куплю ??? На моє запитання , а як я можу дізнатися який запах має антиперспірант, вона сказала , що їх це не турбує. Купуйте не нюхаючи! І це все таким тоном, ніби я у неї в сумці рилась. На касі така сама жіночка , колись донці нахамила, яка була з подружкою і хотіла купити лак для нігтів. Сказала , дівчата ви будите щось купувати , якщо ні то виходьте …. Це що взагалі таке? Після такого хочеться побажати одного! Щоб жодного клієнта не було більше у вас с таким відношенням. Якщо керівництво не звертає уваги на такі випадки та не вчить продавців лояльності , то мені вас жаль. Не стала там робити дебати , бо була з дитиною, хоча так і хотілося поставити на місце цю дівчину!

  3. Kateryna Milkevych ★★★★★

    Достатньо велика і просторна єва. В наявності все необхідне. Консультанти і касири привітні і уважні.

  1. Ліна Компанієць ★★★☆☆

    Довго на касі , ціни космічні

  2. Sergey Novak ★★★★★

    Божевільні акції. Ніби працюють собі в мінус.

  3. Oleksii Shcherbyna ★★☆☆☆

    Персонал ввічливий, магазин чистий. Звичайні побутові товари за незвичайно високими цінами. Дзеркальце коштує 40 гривень, а навпроти ларьок продає таких же розмірів та кращої якості за - 11 гривень. Не рекомендую! Необґрунтовано високі ціни.

  1. Yuriy D. ★★★☆☆

    Єдине що сподобалось це невелика кількість відвідувачів. А обслуговування — таке собі, на трієчку.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EVA?

EVA знаходиться за адресою Богоявленський проспект буд. 26/1, Інгульський район, 54000 Миколаїв, Миколаївська область, Україна

Який номер телефону EVA?

Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до EVA?

Дістатися до EVA можна за посиланням

Advertisements