301 віділення найкраще весь персонал привітний добрий
Фотогалерея
Відгуки
-
Ольга Юрок ★★★★★
-
Никита Токарев ★☆☆☆☆
Був сьогодні, треба було перевірити екшн камеру, із комісійного посилку. Неминуче "сторонні носії не можна вставляти в прибор" не контрить навіть те, що флешка нова з упаковкою. Шансів перевірити якось камеру без можливості її буквально запустити (вона просить флешку і вимикається) - НЕМАЄ. Марно втрачений час. Пошті треба доробляти скріпти безпеки, або краще навчати співробітників. Бо в деяких випадках з носіями можна, все ж таки.
-
Марія Злобіна ★☆☆☆☆
Найжахливіше відділення НП у Києві. Персонал ніколи не вітається, поводиться абсолютно по хамськи. Вже разів 5 не могли знайти посилку і ще намагались зробити мене винною. В додатку показує, що посилка вже 3 дні лежить у відділенні, вони сканують - кажуть ні, нічого немає. Ну і постійні черги, дуже брудно. Іноді біля каси навіть нема де стати людині, бо всюди валяються коробки. Ще жодного разу користування цим відділенням не проходило гладко, постійно якісь приколи. Але доводиться користуватись, бо найближче до роботи
-
Vladislav Rybitskyi ★☆☆☆☆
Відділення абсолютно не справляєтеся зі своїм навантаженням. Що о 9 ранку, що о 6 вечора черга на вулицю. Відділення жахливо засмічене і заставлене сміттям і вантажними сітками
-
Olya Yanitska ★☆☆☆☆
Найближче мені відділення було зачинено, довелось відправити посилку на 31. Питання не до працівників, але чому немає інформації про те до якої години працює нова пошта? На карті показує до 21.00. Я витратила час, щоб я прийшла, а мені сказали, що ми працюємо до 18.00
-
Bohdan Datsiv ★★★★★
Хороше відділення. Коли забирав замовлення в картонній коробці то був напис олівцем "Конопелька" це звичайно відправник написав, але прикольно
-
Daria Korol ★★★★☆
Швидке обслуговування, персонал не відмовився дати замовлення навіть за хвилину до закриття.
-
Сергій Печенюк ★☆☆☆☆
Дійсно швидке обслуговування. Але дехто з персоналу принципово не переходить на українську і зневажливо спілкується з україномовними клієнтами. Надзвичайно неприємно.
-
Степан Степанов ★★★★☆
4 зірки тільки за відсутність розвитку, хоча "перукарня" може і не винна. Але точно відсутність конкуренції ( завдяки "южаніна-гетманцева", звісно як "фронт(ву)мени") гальмує розвиток цього місця. Тому воно не дуже цікаве.
-
Serhii K ★★★★☆
Невеличке відділення, обслуговують швидко. Раніше були черги, тепер - небачив, можливо тому що літо.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №31?
Нова Пошта №31 знаходиться за адресою вулиця Князів Острозьких, 5/2а, Київ, Україна, 01010
Який номер телефону Нова Пошта №31?
Зв'язатися з Нова Пошта №31 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №31?
Дістатися до Нова Пошта №31 можна за посиланням