Відгуки

  1. Людмила Доценко ★★★☆☆

    Немає повної інформації про послуги отримання - відправки. Яка вага посилки максимально. Я шукаю вантажне відділення Нова Пошта неподалік Дарницька площа. Мені треба відправити до Києва три різні посилки на одного отримувача. Як вони будуть рахувати вагу при видачі. Загальна чи по кожному відправленню окремо. Чому б не додати до опису відділення важливі деталі- Яка вага відправлення- отримання та розміри коробки.

  2. Анатолий Буланий ★★★★★

    Чудове обслуговування, багато разів користувався цим відділенням для отримання і відправлення. Навіть собаці моїй посміхаються при зустрічі. Дякую, успіхів вам у вашій роботі.

  3. valeriy sapsay ★★★★★

    Хороше, чисте відділення. Швидка видача замовлень. На подив, дійсно смачна кава, яка останнім часом покращилась, ніж декілька місяців назад.

  1. Наші діти Оксана ★☆☆☆☆

    Відправляла дві посилки за кордон, назвала тільки країну та номер телефону отримувача, нічого не запитали: місто, відділення. Відправляла документи в іншому відділенні, вони були доставлені протягом 10 днів. При відправленні двох посилок розраховувала теж на такий термін доставки. В решті: доставили за 3 дні, до якогось відділення партнера нової пошти, та ще як виявилось у додатку позначка що одна посилка отримана, невідомо ким. Мої родичі нічого не отримали. Оператор при оформленні посилок неначе води в рот набрала, ніяких підказок або коментарів щодо оформлення посилок, хоча я повідомила що роблю це вперше. Дуже не задоволена роботою персоналу відділення

  2. Юрій Сененко ★★☆☆☆

    Відділення значно розширили. Більше обслуговуючого персоналу, меньші черги. АЛЕ!!!! Нафіга стоїть стійка самообслуговування, якщо вона не працює? Створюєш ТТН, щоб було швидше, і всеодно стоїть по 10 хв в черзі!

  3. Майя Кукуева ★★★★☆

    наче збільшили площу,але не для людей. планування всередині -дике( коли входиш в приміщення- нема де стати так, щоб видно було всіх операторів, якось так розміщено стійки з операторами, що люди окремо в "кармані-закутку" а дальні оператори десь самі по собі. а потім, щоб пройти до найвіддаленішого оператора потрібно протискатися через вузький прохід....а якщо ти з "торбами пакованами"-(((

  1. Евгений К ★★★★☆

    Звичайне відділення. Однак є відчуття що замало персоналу. Декілька повільне обслуговування.

  2. Оксана Лисовая ★☆☆☆☆

    Жахливо, особливо керівник відділення Голік Володимир, який відмовився прийняти мною запаковану посилку в мою картонну коробку(відділення поряд прийняли без нарікань) на думку даного співробітника посилку потрібо перепакувати за разунок новоі пошти. Дане непорозуміння зафіксовано скаргою до головного офісу з вимогою суворих покарань співробітнику.

  3. Andrii Solonenko ★★★★☆

    Зручне розташування, швидке обслуговування, невелика зала. На жаль, поруч мало місця для парковки.

  1. Viktoriia Honcharova ★★★★★

    якісне і швидке обслуговування. дуже тішить привітність та людяність операторів

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №251?

Нова Пошта №251 знаходиться за адресою проспект Соборності, 10/1, Київ, Україна, 02105

Який номер телефону Нова Пошта №251?

Зв'язатися з Нова Пошта №251 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №251?

Дістатися до Нова Пошта №251 можна за посиланням

Advertisements