Відгуки

  1. Ревизор ★☆☆☆☆

    Можливо, комусь зекономлю час. Замовив у мене клієнт б/в синтезатор. Загалом я як пристойний продавець зателефонував на гарячу лінію Джастін і запитав: «Чи можуть вони запакувати мою габаритну посилку?» Мені дівчина чемно сказала - Так. Я пояснив їй розміри, обговорив як і у що, але мені сказали: «Приїжджайте, запакуємо і доставимо». Так як це габаритний вантаж я запакував у смітник 100л закинув товстого паралону, запакував залізну підставку і поїхав на машині в найближче відділення 30кг. Зайшов у трц, поруч побачив велике відділення НП і яке було маленьке відділення Джастіна. Скажімо так на 30кг воно зовсім не виглядає, та й працює 1 хлопчина. Як відбувається відправка НП. Ти віддаєш товар, вони говорять як упакувати, платиш за картон і сміття для транспортування - відправляють і всі ок. Джастін ж сказав що у них коробки такий немає. Транс. Співробітник сказав, що і так зійде і відправили в моєму пакеті з паралоном. Настав день Х і клієнт заявляє, що синтезатор зламаний. Посилка прийшла назад. Оглянув. Написав заяву. Пройшло більше 20 днів, за цей час я подзвонив у тих підтримку, я переписувався з менеджером (з дибільною фоткою парочки, що цілується) Не можна було зробити номер чисто під роботу? 25 грудня я забрав посилку, а вже 17 січня мене повідомили, що грошей не отримай і винен хто? Я пояснив операторові ситуацію і мені сказали, що розберуться ще. Так, звичайно, я вам вірю (сарказм). Жодної компенсації що дає ОЛХ доставка, ніякої підтримки, затягування термінів (щоб клієнт охолонув і можливо ситуацію забудеться). Я залишився незадоволений, за фактом мені ніхто не компенсує: час, гроші, бензин, нерви та час і не приємні емоції мого клієнта. Так сказати: М'яко послали. Якщо ви будете відправляти. Я вам рекомендую ПАКУВАТИ САМИМ. У мене все.

  2. M. D. Jolley ★★★★★

    Ще одна служба доставки, така як Нова пошта. Це нормально ... Це місце всередині будівлі, де знаходиться Кілпо.

  3. Виктор Галка ★☆☆☆☆

    Жахливо! Відділення працює до 20:00 і ще жодного разу не було такого, щоб посилка прийшла раніше ніж 19:30

  1. Петр Миклашевский ★☆☆☆☆

    Щоб забрати посилку необхідно зателефонувати оператору і запросити з його робоче місце, після чого вислухавши його хамство (відділити відволікали царя від справ важливих) можна буде отримати посилку.

  2. Monmartr Monmartr ★★★★★

    Дуже добре !

  3. Liudmyla Olyzarenko ★☆☆☆☆

    Це нова мережа поштових відділень в супермаркетах Fozzy Group. Вирішила я 27.03.2020 замовити товар на пром площадці і побачила безкоштовну доставку вашою поштою. Продавець сказав, що замовлення буде у четвер 02.04. Сьогодні 04.04 і нічого - тиша. Це я хотіла подивитися як ви працюєте. Нікому не рекомендую користивутися цією поштою.

  1. Богдан Свентух ★☆☆☆☆

    Отвратительно!!!! Прочекав хвилин 15 поки передімною жіночка продивилась 3 посылки. Касірша заторможена!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Justin №17?

Justin №17 знаходиться за адресою Посилки до 30 кг, макс. довж. 90 см, вулиця Семена Скляренка, 17, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Justin №17?

Зв'язатися з Justin №17 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61

Як можна дістатися до Justin №17?

Дістатися до Justin №17 можна за посиланням

Advertisements