Відгуки

  1. Юрко Семашко ★★★★☆

    Мало хто знає про хоспіс тут, на ~40 місць

  2. Євген Нікітішин ★★★★☆

    мешкаю неподалік, тому відвідував цей ресторан неодноразово. заходив і просто на каву, і кілька разів відмічав різні заходи, і як господар, і як гість. Переваги: Хоч ресторан досить старий, все досить чисто і прибрано. Влітку на столах завжди свіжі квіти. Дуже смачна кухня. практично все меню заслуговує на похвалу. особливо мені смакують десерти, одні з насмачніших у Львові серед закладів такого рівня. Ресторан має 2 зали. перший поверх пасує для звичайних відвідин - випити кави, перекусити тощо. Другий поверх досить великий і годиться для відмічання днів народжень, уродин/хрестин та невеличкого весілля. Влітку виставляють столики під тентами на свіжому повітрі. Недоліки. Трохи заповільний сервіс. Інколи замовлення доводиться чекати невиправдано довго. Ресторан зразу коло дороги, тому влітку на вулиці сидіти досить шумно.

  3. Софія Осідач ★★★★☆

    Незважаючи на те що ресторан не супер новий і сучасний, кухня дуже смачна!!! Адміністратори привітні, в залах чисто та без зайвих запахів, офіціанти роботу свою не дуже виконували, кожного разу потрібно просити щоб забрали, подали, нарізали, музика класна в цілому задоволені святкуванням!!

  1. Галина Фульмес ★★★★★

    Шикарно... Смачно Жива музика

  2. Соломія Григорців ★★☆☆☆

    Враження щодо обслуговування і персоналу жахливі, була на весіллі місяць тому, деталі нижче...(

  3. Helen Tsikholiaz ★★★★★

    Смачна піца, приємний персонал.

  1. Маргарита Руденко ★☆☆☆☆

    !!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Якщо ви хочете щоб ваше свято обслуговували та організовували телята, тоді "Ласкаво просимо в орхідею"! Ця одна зірочка лише за красивий зал та кухню. У нас було маленьке весілля, на 34 особи (як пізніше нам сказали, що це не весілля, а бенкет ми ж не замовили їхні страшненькі "на мою думку" чохли на стільці і не запросили 90 гостей) і всі, аж сміялись та злились на офіціантів, яких було 3є, а ніхто не міг подати хліб і т.д., а свій весільний торт, виносила я сама так як і нарізала, сервіровка столів не відповідала домовленості. Вони бігали за нами, цілий час і не давали змоги відпочити... Це був ЖАХ! Нюансів було мега багато, які ЗІПСУВАЛИ наш НАЙВАЖЛИВІШИЙ ДЕНЬ в житті. За такі гроші як мені і сказали половина гостей, я б змогла замовити набагато краще і гуляти до ранку, а не в 23 год нас попросили, щоб ми вже повиходили (хоч і домовлялись, що за додаткову оплату ми зможемо продовжити) Вони спершу були такі хороші, а потім ставили перед фактом зі словами "ми ж вам говорили, то ви нас не слухали" хоч і нас як четверо було і всі чули одне, але по їх словах, вони говорили інше! Перш ніж святкувати важливий день у цьому закладі, подумайте 100 раз. Ми працюємо в сфері обслуговування, багато де були на святах, але такого дурдому ще не зустрічали. Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  2. Михайло Стецок ★★★★★

    Дуже смачно готують.

  3. Мікуся AdmIT ★★☆☆☆

    Гарний інтерєр. Тільки за нього ставлю зірочку! Привітний персонал. Їм ставлю другу заслужену зірочку. Ціни високі,особливо на деякі страви. Подавати страви не вміють,як це годиться. страви НЕ СМАЧНІ зовсім. Хоча і не самі гірші які я пробувала. Суп вам подадуть із старої минулорішньої фасолі( Що не смачно,тим і не приємно). Деруни з тістом(мукою) і розпушувачем. Смаку картоплі зовсім не відчувається. Хоч воа пухкі,або смаку ніякого. Хоч би посолили їх. Тому пишу що ціни високі,бо вони не відповідають заявленому меню. Якби було так смачно.що за салат "Цезар" можна було б 100грн заплатити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Орхідея?

Орхідея знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 360, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Орхідея?

Зв'язатися з Орхідея можна за номером телефону +38 (068) 617-44-76

Як можна дістатися до Орхідея?

Дістатися до Орхідея можна за посиланням

Advertisements