Відгуки

  1. Lera S ★☆☆☆☆

    Пані Альона працює зі швидкістю черепахи. Мені оформлювати замовлення півтори години, тому що "Саша, иди посмотри, у меня все сломалось". А пану Олександру взагалі байдуже і він не збирається ніяк прискорювати ситуацію. Жахливий сервіс, тіпає від таких "спеціалістів"

  2. Foxy_Shadow ★★★★★

    Відділення просто супер, черги бувають рідко, працівники не грубят, за весь час я не бачив ні одного такого відділення ♥️

  3. Анна Белендык ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування. Зокрема, оператор Олександр, дуже не ввічливий, клієнтоорієнтованості нуль. Зайшла з чоловіком, і сином 2.5 роки. Було дві посилки на отримання з накладеним платежем. Ми з чоловіком попрохали, щоб нам одразу 2 посилки видали на перегляд (бо дитина вередувала), на що пан Олександр нам відповів: - "Спочатку ви дивитесь цю, в потім я вже дам іншу". І це вже не перший випадок, коли ми чуємо хамство від цього оператора. Взагалі не хочеться відвідувати це відділення, такі працівники псують вашу репутацію.

  1. Лера Борович ★☆☆☆☆

    Летіла через весь Київ під час тривоги за посилкою, щоб відстояти чергу і очікувати 10 хвилин, поки жіночка знайде моє замовлення, в результаті замість посилки отримала хлопки віями і «я не знаю де лежить Ваше замовлення, приходьте завтра може ми його знайдем»))) Тупо дно. Дякую, що не попросили приходити через місяць, коли персонал навчиться працювати

  2. Plovdiv ★★☆☆☆

    Обслуговування п'ять. Ціни нуль. Здерти 80грн.,за 2 кг, габарит картонка для 6 пляшок... Занадто.

  3. Євген Гапоненко ★★★★★

    Знаходиться у виграшному місці. Привітний персонал. Зручний під'їзд. Розв'язка на всі сторони. Короче нормальне таке вантажне відділення!

  1. Іван Михайлов ★☆☆☆☆

    24 лютого мені було відмовлено в відправленні палети!

  2. Коля Фурс ★★★★★

    Приємний персонал. Якісне обслуговування. Інколи через перезаввнтаженість посилками чекаєш в черзі 15-20 хв.

  3. Ivan Bobkov ★★★★★

    Швидко, якісно, кваліфіковано. Гарний сервіс. Часто користуюсь і є з чим порівнювати. Одне з найкращих відділень НП.

  1. Sahim Drakon ★★★☆☆

    Вантажне відділення, всі вантажі знаходяться в приміщенні, а не просто неба. Мою посилку шукали дуже довго, хвилин тридцять. В місці видачі суматоха. Тісненько. Загалом обслуговування нормальне. Але клієнти деякі ходять в масці на підборідді, а робітники не роблять їм зауважень.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №14?

Нова Пошта №14 знаходиться за адресою вул. Миколи Кибальчича, 11, Київ, Україна, 02183

Який номер телефону Нова Пошта №14?

Зв'язатися з Нова Пошта №14 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №14?

Дістатися до Нова Пошта №14 можна за посиланням

Advertisements