Пані Альона працює зі швидкістю черепахи. Мені оформлювати замовлення півтори години, тому що "Саша, иди посмотри, у меня все сломалось". А пану Олександру взагалі байдуже і він не збирається ніяк прискорювати ситуацію. Жахливий сервіс, тіпає від таких "спеціалістів"
Фотогалерея
Відгуки
-
Lera S ★☆☆☆☆
-
Foxy_Shadow ★★★★★
Відділення просто супер, черги бувають рідко, працівники не грубят, за весь час я не бачив ні одного такого відділення ♥️
-
Анна Белендык ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Зокрема, оператор Олександр, дуже не ввічливий, клієнтоорієнтованості нуль. Зайшла з чоловіком, і сином 2.5 роки. Було дві посилки на отримання з накладеним платежем. Ми з чоловіком попрохали, щоб нам одразу 2 посилки видали на перегляд (бо дитина вередувала), на що пан Олександр нам відповів: - "Спочатку ви дивитесь цю, в потім я вже дам іншу". І це вже не перший випадок, коли ми чуємо хамство від цього оператора. Взагалі не хочеться відвідувати це відділення, такі працівники псують вашу репутацію.
-
Лера Борович ★☆☆☆☆
Летіла через весь Київ під час тривоги за посилкою, щоб відстояти чергу і очікувати 10 хвилин, поки жіночка знайде моє замовлення, в результаті замість посилки отримала хлопки віями і «я не знаю де лежить Ваше замовлення, приходьте завтра може ми його знайдем»))) Тупо дно. Дякую, що не попросили приходити через місяць, коли персонал навчиться працювати
-
Plovdiv ★★☆☆☆
Обслуговування п'ять. Ціни нуль. Здерти 80грн.,за 2 кг, габарит картонка для 6 пляшок... Занадто.
-
Євген Гапоненко ★★★★★
Знаходиться у виграшному місці. Привітний персонал. Зручний під'їзд. Розв'язка на всі сторони. Короче нормальне таке вантажне відділення!
-
Іван Михайлов ★☆☆☆☆
24 лютого мені було відмовлено в відправленні палети!
-
Коля Фурс ★★★★★
Приємний персонал. Якісне обслуговування. Інколи через перезаввнтаженість посилками чекаєш в черзі 15-20 хв.
-
Ivan Bobkov ★★★★★
Швидко, якісно, кваліфіковано. Гарний сервіс. Часто користуюсь і є з чим порівнювати. Одне з найкращих відділень НП.
-
Sahim Drakon ★★★☆☆
Вантажне відділення, всі вантажі знаходяться в приміщенні, а не просто неба. Мою посилку шукали дуже довго, хвилин тридцять. В місці видачі суматоха. Тісненько. Загалом обслуговування нормальне. Але клієнти деякі ходять в масці на підборідді, а робітники не роблять їм зауважень.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №14?
Нова Пошта №14 знаходиться за адресою вул. Миколи Кибальчича, 11, Київ, Україна, 02183
Який номер телефону Нова Пошта №14?
Зв'язатися з Нова Пошта №14 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №14?
Дістатися до Нова Пошта №14 можна за посиланням